Отговори
# 720
  • Мнения: 30
ЧЕСТИТО БЕБЕ НИКОЛАЙ НА МАМА ЕВЕЛИТА!!! НЕКА МАЛКИЯТ ЮНАК РАСТЕ ЗДРАВ И ПОСЛУШЕН ЗА РАДОСТ НА МАМА И ТАТИ!

Dobra дано събитията при вас се развият максимално благополучно, моля се за вас и вярвам, че скоро ще се нормализират нещата за успокоение на теб и за доброто на бебчо  Praynig Praynig Praynig

Хубав ден и се надавям само на хубави новини от тук насетне   bouquet  bouquet  bouquet

# 721
  • Мнения: 0
Здравейте ,мили момичета!Честито на мама ЕВЕЛИТА!Нека дните ви да са изпълнени само с хубави емоции с бебе Ники!  bouquetДОБРА и 7/8....,кураж момичета ,стискам палци всичко да се подреди по най- добрия вариант. Hug

# 722
  • Мнения: 12
Здравейте и от мен
evelita честита рожба да ви е жив и здрав и много да ви радва newsm32
kimbarly и TROSHKATA оздравявайте бързо
Dobra и 7/8 всичко ще е наред с вас сме fingerscrossed

В сряда бях на преглед при докторката, която ме наблюдаваше до момента.Малко ме стресна каза че плацентата ми остарява бързо и не храни бебето и че трябва да пия анаболи. След прегледа веднага отидох при друг доктор и той каза че няма нищо такова и че всичко е наред.  Бебчо в момента е около 2кг, но растежа му е с една седмица назад. Всичко е наред и както той се изрази нашият пищов се превърна в тутурутка или по точно чакаме момиченце.

Хубав ден от мен newsm51

# 723
  • Мнения: 61
Лелеее,супер имаме си ново бебче в отбора!!!
Много хубава новина- Честито на мама evelita, нека малкият Ники е жив,здрав и много,много да ги радва и слушка!!!  bouquet
На всички майчета,които са в болница стискам палци и вярвам,че всичко ще е ок.

# 724
  • Мнения: 37
ЧЕСТИТО НА МАМА evelita! Да ти е жив и здрав Николай и много, много да ви радва   bouquet

Честита бременност на Гарга Ганка. Аз така и не бях разбрала какво е станало с теб и защо се изгуби /беше с моя термин/ Желая ти този път всичко да мине добре и да ни се похвалиш с едно сладичко бебче на финала.

Добра и 7/8 надявам се и стискам палци да удържите възможно по-дълго бебоците и знам че всичко ще бъде наред, вие го заслужавате.

Аз вчера бях на преглед, бебка е добре, мериха ми тоновете, докторката ми каза че са силни и ясни, то и аз ги чувах де.

Отиваме на разходка с каката да използваме хубавото време. Весел и усмихнат ден на всички smile3525

# 725
# 726
  • Мнения: 1 070
Много пишете момичета!
Честито на Евелита, жив и здрав да е юнака!
Вилкони,супер се радвам за Крис!
Добра,много прегръдки!
Аз чакам днес ще ми вливат плазма,белтъка в кръвта ми много падна,засега това.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт