След девет месечен растеж приключва Октомврийския бебевалеж!

  • 19 584
  • 569
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 99
Да се запиша и аз - виновницата за последната тема  Flutter Hug
Чувствам се много добре, бебето явно също, защото никакви сигнали, че ще излиза! Вчера на прегледа пак не се откри разкритие, нито см  Tired, шийката не била изгладена и така...Но като ме провери доктора за това разкритие, май ме е "мушнал" по-силно и от вчера ми тече кафеникаво течение, силно казано течение, но зацапване...дали е тапата?! Защото от вчера тече по-малко?! В четвъртък сутринта сме на преглед пак, ще видим накъде съм и дали ще влизам в болница, макар че аз знам кога сме го направили и като смятам от тази дата 280 дни, се получава към 10 ноември да се пръква. Ще видим.. newsm78
Оле, честит рожден ден отново душице, да си жива, здрава и в кръста корава  hahaha    love001  bigdance2
И на Мирчето също ЧРД  newsm59  Gift
Стискам палци зарат скоро да сте заедно пак с Митето  Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 434
Привет и от мен!!

# 32
  • Мнения: 8
Здравейте,
да се похваля и аз. Днес бяхме на първа консултация и за 15 дни е наддал 600 гр. Много съм доволна, явно се храни добре Simple Smile))
И ние сме навън всеки ден по 3, 4 часа и той си спи. Е за съжаление вечер не спи защото го тормозят колики, ама какво да се прави.

# 33
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Да ви кажа май са ни налегнали коликите вече, защото дадох на сладура Инфаколик преди храна,нахрани се и заспа от раз...без никакви притеснения в коремчето... Peace Иначе беше някакъв кошмар само се напъваше и ревеше милото... ooooh! Дано успее да поспи.. Praynig
stamata, браво на вас!  smile3501 Усвоявате максимално хапването!  Mr. Green
мама-хипопотама , стискам палци да е скоро събитието!  Hug

# 34
  • Мнения: 170
Мама Хипопотама, стискам ти палци да е много скоро събитието, а ти събирай сили и почивай. Praynig

# 35
  • Мнения: 790
Благодаря ви за пожеланията отново! Много е приятно да си четеш името във почти всеки пост  Grinning

Хипо, корав кръст е много важно. Да взема да дода, да та изведа на една дълга разходка, да видиш 10ти Ноември  Laughing

И като споменахме кръст, имате ли болки в кръста? Аз малко да се разшетам и.... направо ме убива.

Подплънки ползвам и аз. Купувам най-евтините на бейби лукс или нещо подобно.

Пъпчици и жълтеница, не съм компетентна да коментирам. Аз мисля, че е най-добре да се види от лекар, а не да се разчита на ЕЖК (една жена каза).

Зарат, голямо гуш от мен. Милото ти се измъчи от компетентни лекари  #Cussing out

Веси, в един ден родихме, да  Hug

Много исках да пиша, ама....забравям, защото чета по много наведнъж, е ми е пълно ежедневието за момента. В този ред на мисли, Лейди, Димяни, извинявайте, че ви поизоставих  Blush

# 36
  • Мнения: 2 286
Мама-хипопотама, Олето като каза разходка, се сетих, че в деня преди да родя милото ме изведе на разходка - 3.5 часа Shocked едвам се прибрах! Tired Tired И в 2:30 през нощта ми започнаха контракциите. Не знам дали има общо, но той твърди, че заради това съм родила. Hug

# 37
  • Мнения: 186
4естит рожден ден на Мир4ето и Олето-

Аз днес не съм ви навестявала, ама цял ден по4ти хайманосваме , 4е имах да свърша доста работа-на лекар, до социалните, до офиса, а и баба му на дребното реши пак да му прави подаръци , 4е и на пазар ходихме.Ама то не гъкна моето послуяан4е, като го метнах в колата в 9,00 до 13,30не се събуди
Някои коментираше социалните- на нас ни казаха след седмица да отидем за акта за раждане, а в края на декември  -пари4ките.
циците- не ми текат, но кърма колкото искате, не ме болят и мн рядко се напрягат- не се цедя , но незнам дали не трябва, ама все си мисля, 4е беб сам ще регулира кърмата.Ходя си със сутиен за кърма4ки.

Zarat -напълно те разбирам мила, Алекс беше  под лампа 1 нощ - ходех да го кърмя на всеки 3 4аса , ама поне бях в болницата и можех да го гледам през прозореца на бокса през другото време.Сигурна съм , 4е бързо ще спадне билирубина .Аз съм с отрицателен резус , а бебето с положителен и аз си бях подготвена от преди раждането , 4е най- вероятно ще се налага лампа- ама добре 4е беше само 1 нощ, някои мами си 4акаха беб4ето няколко дни.Прегръщам те силно мила и не се притеснявай, това се слу4ва толкова 4есто , 4е дори не трябва да се у4удваме.

# 38
# 39
  • Мнения: 1 298
Тани, съмняваш ли се наистина дали е гладен след кърмене?
Иначе само за да провериш, не виждам смисъл да предлагаш, особено ако бебе не изглежда гладно.

# 40
  • Мнения: 270
Запис и от мен в последната ни тема. Даже ми стана мъчно, като го написах. И мен ме хвана носталгията.  Confused  Как бързо минаха тези 9 месеца. По-важното е, че сега всички сме с бебчета.  Heart Eyes


честит рожден ден на Арим и Олето! Много здраве, момичета, и късмет!


Аз тези дни също не намирам време да пиша, но ви прочитам редовно. Гледам по цял ден да съм навън с малкия, че само тогава мълчи и спи по 3-4 часа. Като огладнее го кърмя в колата, защото ми е доста студено да се разсъбличам.

И при Иван отвреме-навреме му се появявам малки пъпчици, но изчезват много бързо. Даже не съм се сетила да се притеснявам за тях.  Sunglasses

Ние миналата седмица  бяхме и двамата на контролни прегледи  Laughing- Иван е наддал 900грама от изписването и пораснал с 5 см, биха му и ваксината и той даже не прорева.  А при мен всичко е наред с раната и матката, но имам забрана да забременявам поне година и половина. Аз обаче знам за поне 2 момичета в нашата тема, забременили по-рано- Бебз и Пашик. Може да има и други. На вас не ви ли казаха да изчакате повече време? Питам, защото с мъжа ми бихме искали разлика от около 2 години между децата ни, но аз бих се пробвала да родя нормално следващият път.  Thinking

И аз съм нон-стоп с подплънки, еднократните на Авент. Сега си взех едни на Джонсън'с, защото са с анатомична форма и ми изглеждат по-удобни. Но като цяло рядко прочичам, гърдите ми са меки и не съм имала никакви проблеми със зърната, та и затова намирам кърменето са приятно занимание. Явно и Ванката мисли така, защото само си търси цицата.
 
Не съм, като те чета разбирам, че твоят Стоян и моят Иван могат май да се конкурират за най-ревливи бебета от темата. Някой път имам чувството, че реве само, за да ме подлудява.  Crazy ooooh! Даже, срам-не срам, понякога просто го оставям да се нареве на спокойствие. Ми като нищо не помага.... Crossing Arms

Исках да ви питам- ползвате ли кенгуру или слинг за носене на бебето? Аз си купих кенгуру, а което пише, че може да се ползва от едномесечна възраст. Мисля утре да се разходим с него, но ме е страх да не е много рано за бебето да стои така изправено дълго време. Thinking

# 41
  • Мнения: 472
Току що пратих моето голямо момиче в болница с баба и...е просто съм съсипана Sad
Искам да съм до нея,да я гушкам,да я галя,да я целувам,а немога....

# 42
  • Сливен
  • Мнения: 140
данитка какво и е на малката
сестра ми я приели днес в болница с малкия а той е на година и половина и е с пневмнония

# 43
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Данитка до болница ли стигна  Sad. Дано бързо се оправи, милата душичка  Confused

# 44
  • Мнения: 472
данитка какво и е на малката
сестра ми я приели днес в болница с малкия а той е на година и половина и е с пневмнония
Същото нещо,чакаме само потвърждение,сега чакам да ми се обадят и съм на тръни Sad
ю
Бобченка ми то милото от 1 месец все буха,отначало,нищо,нищо после нещо Sad пи антибиотик,не помогна спряхме го вдигна температура и днес вече Sad

И да не кажат,че е спам.Янчик е добре спинка душичката,не е тормозила дядо,докато бяхме с каката на лекар,чакам я да се събуди да папка,тези дни беше ужасно неспокойна,дано днес е по-добре

Общи условия

Активация на акаунт