Зъл ветрец навънка вее, а ФЕВРУАРЧЕ скача и вилнее!

  • 24 272
  • 753
  •   1
Отговори
# 45
  • в гората
  • Мнения: 25
 Леле, Карбо, евала - ние сме на светлинни години от тези упражнения  Confused.Ей го нашия пак се събуди мокър, а нощес съм му сменила памперса два пъти ooooh! .

 И аз искам среща  Sad, ама не ми стиска.

# 46
  • Мнения: 1 134
Диде, честит рожден ден! Щастийца вече си имаш, затова ти желая много здраве, радост и обич! bouquet

Маринка, ами така беше обявено. Мисля - от 10 до 12 всеки ден за най - малките, с или без придружител. Няколко пъти сме ходили и почти никой няма. Поне няма по - големи деца, които да си пречат малките. Надявам се, че все още е актуално.

Защо са ни преместили така рязко? Laughing Първо в майките, после в нашите деца, догодина - в семейни отношения? Mr. Green

# 47
  • Мнения: 140
Диде, !!!!


# 48
  • Мнения: 1
Страхотни пожелания! БЛАГОДАРЯ ВИ!!!

Ето и почерпката:

Последна редакция: нд, 31 окт 2010, 10:00 от dideroncho

# 49
  • Мнения: 239
Честит рожден ден, Диде! Бъди винаги така ведра и позитивна, много здрава, усмихната и щастлива, и много много обичана!


Благодарим за почерпката! Аз ще си отмъкна няколко коктейла  Embarassed

Аз и не забелязах, че сме преместени, нали си влизам от Букмаркс направо в Родени 2009 ........

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 2 497
Дидееее, честит празник, мила! Бъди много здрава, щастлива и все така усмихната и добра!!! Излъчваш огромна позитивна енергия, да знаеш! Запази това излъчване завинаги!!! Целуваме те с Венцо много много!!! Heart Eyes Hug

# 51
# 52
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 789
Диде, честит рожден ден! Винаги да си все така усмихната, да те носят на ръце и много да те обичат!

# 53
  • Мнения: 95
Диде,честит рожден ден,бъди все така усмихната ,лъчезарна и благородна.Много красиви моменти с твоето семейство.
               

# 54
  • Мнения: 139
Привет, девойки!

Честит рожден ден, Диде! Жива и здрава, и много любов! Другото да си го купиш.

PIS74f, това чудовище, зелено - с едно око, е от едно анимационно филмче на пулсар, не се сещам как се казваше, тия чудовища ходеха в съня на децата, приспиваха ги...много интересно е, като се сетя как се казва, ще го постна. Чудовищата са добри  Laughing.

Зари, много се смях на случката с дребната Мими, ама как си защитава братчето...И за театрото завиждам...

Дени е добре, расте и беснее, пристрастила се е към прясното мляко, на ден изпива по 300-500 мл. И яде много сирене, всякакво. Само това може да яде. Днес за 1ви път я водих на детски клуб, намерихме един сравнително близо до нас. С една иранска мама и нейното дете, връстник, ходихме заедно. Голяма игра падна. Сега дребна спи, даже не можах да я преоблека, толкова бързо си излапа супата и откърти.

Аз не съм чела предишната тема докрай, малко от тази прочетох, ще ме извините. Лепнах някаква инфекция на очите и съм с 2 вида капки. Ходих на преглед и за 15$ ме гледаха 1 час на какви ли не уреди. Установиха, че имам лек астигматизъм, ще си правя очила, и че имам инфекция, в резултата на сухия и прашен въздух. Та малко пазя режим, не гледам ТВ и се опитвам да не сядам на компа.

Малко снимки от наоколо:
Есен в покрайнините на Техеран:


Изнасяне на офис. В дъното се вижда и нарисувана на ръка калкан на къща. Тук почти всички къщи, които са на калкан, са нарисувани. Много са красиви и пъстри.


Мозайка, правена на ръка по улиците на Техеран:


Плод&Зеленчук:


Снимките са на един колега.

Сега отивам да капна капки и да лягам.

# 55
  • София
  • Мнения: 83
Диде, честит рожден ден!Пожелявам щастливи мигове с любимотот ти семейство и много здраве!

# 56
  • Мнения: 24
Здравейте, мили момичета!
Не съм ви виждала (виртуално) от 100-ти години. Не бях в отличен период и не ми се искаше да развалям и вашето настроение с депресантски постове  Blush За щастие нещата се нареждат добре, пък и ми домъчня за вас   bouquet
 
Диде, честит рожден ден! Пожелавам ти здраве, щастие, късмет и огнена любов

Иначе Еми е добре, расте, палува. Май я прихвана бебешкия пубер и е меко казано невъзможна- силно се надявам, че след време ще премине този период  ooooh! Голяма е бърборана, повтаря всяка дума като папагал. Имаме проблем с гърнето. Изобщо не иска да седне по голо дупе на него, пък да не говорим друго да прави. А иначе си казва като има пиш или друго, но си го върши в памперса  Tired Малко вземам да се отчайвам и да ми изглежда като мисия невъзможна. Споделете опит, как процедирате, има ли и други като нас още с пампита?
Това от мен, да не прекалявам с писанията си Simple Smile
Цунки  Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 143
Привет, момичета имам нужда от стиснатите ви палци. Брат ми е в Пирогов със  срязан крак (опитал се е снощи да мине през една витрина, и е успял Sick) и се молим да не направи инфекция, че е срязан до сухожилието и някакъв нерв бил засегнат. От цялата история се надявам малко да се стрестне и да му дойде акъла.

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 2 497
Ех, Маринка, този твой брат... Rolling Eyes Стискам му палци! Дано му се разминат лошите неща и скоро му дойде акъла, че се изтормозихте с късния му пуберитет...fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
dorabella   fingerscrossed

Общи условия

Активация на акаунт