намерих щастието си и го изгубих

  • 41 387
  • 121
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 016
tionagb,искрено ти съчувствам.Минала съм през този ад.Но се дръж ,защото има една душичка за която ще бъдеш много нужна след някой ден.Сили и кураж! Hug
Veseto_ .... Hug

# 106
  • Бургас
  • Мнения: 181
Мили момичета, всеки път , влизайки в този форум тайничко се надявам да няма нови майчици, но уви.... Cry
За всички вас милички, преживяли най  - голямата болка за една майка да загуби завинаги част от себе си  Hug
За нашите малки звездички, които са така далече от нас  Flowers Rose Flowers Rose

Споделяте, говорете за болката си , тя ще бъде ваш спътник за цял живот, но някак си ще се научите да живеете с нея. Пожилавам ви много вяра в бъдещето и сила , за да се научите да живеете с болката си  Hug


# 107
  • Мнения: 65
за твоето грахче Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
моите съболезнования  Hug

# 108
  • Мнения: 74
за твоето грахче  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 109
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 631
Много съжалявам ,ама тези доктори до кога ще убиват я бебета я родилки  #Cussing out

# 110
  • Мнения: 76
благодаря на всички че ме подкрепяте  това ми дава сили да продължа да се боря и да се надявам ,че някога ще имам моето грахче уви засега е неуспешно но когато влизам в този форум и видя че има нови тумбачета много се радвам и се моля всичко да е наред  Praynig Praynig Praynig

# 111
  • Мнения: 76
и дано този път всичко да е наред

# 112
  • Мнения: 410
zet мила тихичко честито от мен и да знаеш ще бъде наред  Hug знам колко те е страх защото и аз вървя по този път. ако желаеш да се присъединиш към нас мами на ангели, които отново с надежда чакаме своите бебчета ...да споделим заедно страховете и радостите си
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=631787.0

# 113
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Zet тихичко честито и от мен. Пожелавам ти този път да си гушкаш живо и здраво бебче.

# 114
  • Мнения: 76
здравейте мили момичета искам да се похваля че от 24 .05 съм горда мама на моята чакана принцеса Габриела няма по щастлив човек от мен и хиляди благодарности на др.Дяволов  newsm44 newsm44 newsm44 smile3504

# 115
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Зеет... честито момиченце! Да е живо, здраво, да изживее едно прекрасно детство за радост на всички!    bouquet


# 116
  • гр. София
  • Мнения: 2 530
zet, честито! От сърце ти пожелавам да е живо и здраво, да ви радва и да изпълва дните ви с щастие, смисъл и светлина!

# 117
  • Мнения: 991
Зетче, честита радост, мила!
Само хубави неща да ви се случват оттук нататък и малката Габи да ви радва дълги години!

# 118
  • Мнения: 410
Мила честита радост, да ви е жива и здрава малката принцеса, да радва много мама и тати и едно прекрасно детство й пожелавам   bouquet Hug

# 119
  • Мнения: 76
мерси момичета пожелавам на всички тази радост това щастие  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт