Любители на кучета-16

  • 58 984
  • 730
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
Здравейте момичета и момчета, малки и големи красивки и красивковци!
Трябва ми във Варна - борса за кучешка храна, необходимо е да купя храна за двете кучета на свекъра ми, които живеят извън града /да не ни хване зимата неподготвени/.
Благодаря! Hug

# 31
  • Мнения: 459
Дики, само за това се сещам в момента
 http://www.alisa33.com/

# 32
  • Мнения: 0
Здравейте! Еrota Благодаря за теммичката и за снимката в колажа!  bouquet
viv_pl : Браво на Арончо!  Hug Лека полека ще оздравее напълно и ще има пак да те "ядосва"  Grinning Много гушки от нас!  Hug
havaiskoto_dupe : Ами щом двете принцеси са се нагодили добре в къщичката-страхотно!Ще има да се гушкат да се гонят...и да правят още куп лудории  Laughing
Джеска вече си знае програмата за разходка:1.Правим една крачка навън и цопкаме(ама хубавооо) в първата локвичка.2.После решаваме,че трябва да си играем....и накрая да се порадваме,така хубавичкооо една на друга.3.Най накрая се оказва,че не само Джеса трябва да влиза в банята ами и аз. Laughing Е поне в някои случаи се забавляваме!!  Grinning
Ние до сега не сме слагали обувки,но ако намеря случайно голямо номерче,може и да й взема.
П.П.: Вижде какво намерих http://www.alisa33.com/prod.php?id=910  Simple Smile Открих го в сайта даден от eldi

Последна редакция: ср, 20 окт 2010, 15:14 от lovedog

# 33
  • Мнения: 459
 Joy Направо си представих как моите сибирци крачат бодро с обувчици... Не знам, за дъждобран съм съгласна, но обувки...  Thinking

# 34
  • Плевен
  • Мнения: 97
 Е хубаво де никъде не пише питбулите кой номер са Simple Smile

# 35
# 36
  • Мнения: 247
Момичета, спешно ми трябва съвет. Притеснена съм .
Сестра ми и тя има кученце, сестрата на Сарка. Преди малко ми се обади и ми каза, че вижда от време на време задните й краченца да се хващат и й било леко подуто дупето. Та от там си правя извод, че може би е от аналната жлеза, защото едно мое куче преди време беше получило същите симптоми. По това време в нашият град не работи нито една вет.клиника, няма на кой да звънна да питам  ooooh! .
 Каза, че иначе е яла и ходела по нужда.
В момента я гледа свекърва й, защото сестра ми имат бебе и не им казали, а тя била така от вчера.
Та въпроса ми е опасно ли е да изчакат до утре сутринта  тогава да я заведат на ветеринар?

# 37
  • София
  • Мнения: 3 789
Имам чувството, че не е от жлезата, проблемът с жлезата започва с влачене на дупето по земята. Влачило ли е дупето? Търкало ли го е? Освен да е някакво възпаление, защото така по описание нещо притиска нервите около крачетата. На мен ми намирисва на възпаление на малкия таз. Ако е така - това е по-малкият дявол, лекува се с антибиотици, макар че ветеринарят при всички положения ще погледне и жлезите. Така или иначе няма какво да направите сега, ама сутринта по-раничко - на лекар. Сега ще поровя в интернет, дано изскочи нещо

Последна редакция: ср, 20 окт 2010, 19:45 от -=Деси=-

# 38
  • Мнения: 247
Благодаря, Деси. Сега успях да се свържа с един ветеринар, който ама изобщо не харесвам и му нямам доверие. В момента са при него, успях да разбера за момента само, че щял да й бие 3 дни инжекции. Не можеха повече да говорят пред него. Нямам му доверие заслужено, но много ни е притеснено и ги накарах да я закарат поне ако може да й олекне за тази вечер. Утре ще я закарат в друга клиника.

# 39
  • София
  • Мнения: 3 789
Дано се оправи бързо  Praynig

Последна редакция: ср, 20 окт 2010, 20:04 от -=Деси=-

# 40
  • Мнения: 4 615
 rotfImbo Ооо, хахахаха,много ми се ще  да видя Ротвайлер с тези пантофки. Голям смях ще падне. lovedog, добре ме развесели по нощите. Hug

bi_bi_to, дано излезе "малък дявол" и малчо бързо да се оправи. Стискам палци.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 141
Ерота, благодаря за темата, особенно за любимите лабрадори, които само така може да се кротнат.  Joy Имаме молба, включете ни отново в началните колажи. Praynig
Прилагаме и паспортна снимка.



Относно дрешките, все си мисля, че те са за радост на стопаните, а не за кученцета. Верно, че сме гледали все едри породи, но ако им беше студено сигурно щяха да компенсират с козинка.  Peace

# 42
  • Мнения: 2 111
Имаме молба, включете ни отново в началните колажи. Praynig
Включени сте в колажите,още когато ги правих преди 2 седмици  Wink
http://img714.imageshack.us/img714/3962/154copy.jpg

bi_bi_to,дано не е нещо сериозно  Praynig Пиши какво са казали в другата клиника.

# 43
  • Мнения: 1 335
Я едно оче ако още не сте хвърлили, де
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=535009.0

# 44
  • Мнения: 247
Здравейте момичета, благодаря ви за подкрепата  Hug . Идвам с новини. Пиша чак сега, защото досега бяхме в една клиника в Бургас.
Значи схаващането не е било от аналната жлеза. Направиха й морфологични изследвания, ехограф и натривка. На ехографа излезе, че легенчетата и на двата й бъбрека са възпалени и на това се дължи болката, напишкването и наакването.
А от натривката излезе, че има бактерията анаплазмоза, която е причинена от ухапване от кърлеж или бълха. Тази бактерия е причинила при нея анемия, висока температура, летаргия, възпаление на няколко стави (полиартрит) и полинефрит (възпалението на бъбреците)  ooooh! .

Милата един месец ще е на много силен антибиотик, едно лекарство на прахче за бъбреците и заради възможният риск от увреждане на черният дроб от АБ , хапчета за чернодробната дейност.

Общи условия

Активация на акаунт