Отговори
# 45
  • Мнения: 1 263
Тули, не се притеснявай , ще свикне детето с бебето Hug Много сладко това с мокрите кърпи и с пампреса Grinning
Дая се хвали от време на време, че декември ще се роди нейната сестричка, даже и Ани си я е кръстила Laughing

# 46
  • Мнения: 55
Момичета, кой беше споменал, че пие клеева тинктура профилактично? Ако може да ми кажете по колко капки и колко пъти на ден? Благодаря ви предварително  Hug


Привет мила,

Аз пиех няколко години есенно време Simple Smile То си пишеше на опаковката как точно, ама аз понеже нямах време тогава по 3 пъти на ден, пиех 2 пъти (сутрин и вечер)... по 20 капки си слагах в малко вода. Понякога даже ако пропуснех сутрин накуп вечер слагах повече и така Simple Smile Но най-добре си следвай упътването на шишенцето  Hug

# 47
  • Мнения: 55
Момичета, вас пращат ли ви на ЕКГ и да се видите сърцето? По принцип знам, че както и кръвното се следи, важно е и това да се направи през бременността. Но мен не са ме пращали от Токуда преди, а и сега при новия лекар не стана въпрос.

На мен не са ми правили ЕКГ.....но ми се струва добра идея....ще попитам!

Калинче, искам да ти изпратя лично съобщение, но кутията ти е пълна...


Е как пълна... днес трих толкова много... Колко съобщения мога да оставя??? Тоест всички ли трябва да изтрия сега като ми е била препълнена??? Явно още не съм съвсем в час с форума Simple Smile

# 48
  • Мнения: 524
Вилкони, миличка, дано да имат късмет душичките, кураж и наистина не се притеснявай да споделяш тук, в крайна сметка нали за това сме се събрали  Hug Hug Hug

vanias1, тя Калинчето ме е изпреварила за клеевата тинктура, но и аз да ти кажа как я пия - 20 капки в малко вода само сутрин, ако усетя, че нещо настивам и сутрин, и вечер.

tuli, и аз бях със страхотни болки в кръста миналата седмица, просто ходех превита на Г, изобщо не можех да се изправя. Повече почивка и за два дни бях ок. при мен се получи от неудобна поза с лаптопа на фотьойла  Blush Дано да си се размине порбелм с бъбрека, че аз съм имала кризи и е просто кошмарно.

Калина, в клиниката на Щерев с предната бременност ЕКГ ми правеха 9-я месец на всяко ходене - тонове, кръвно, ЕКГ. Не е имало причина, явно така практикуват.

Мари, много хубаво име е избрала Дая, а и наиситна декември има празник на Св. Ана, така че току виж така кръстите бебето  Wink Wink Wink.

Ние още се колебаем за името, аз искам едно, да видим дали ще навия съпруга ми.

Момичета, благодаря за споделеното относно по-големите деца. И аз искам да растата много задружни, да се разбират и обичат. Имам по-малка сестра с 1 година и 10 месеца и сме безкрайно близки и много силно привързани една към друга.

# 49
  • Мнения: 305
запис.
Искам да попитам кой смята да ражда с епидурал и кой натурално. Аз съм с 2 ръце за епидурал но пак много ме  е страх да не ме боли. Някой от вас раждал ли е с епидурал да каже дали боли. Извинете за тъпите въпроси. Embarassed

# 50
  • София
  • Мнения: 18
Запис и от мен!
Браво на Мари за заглавието, явно ти се отдава Wink
Вилкони, Hug ние сме тук да споделяме и добро и лошо, така че не спирай да пишеш.А този който се чувства натоварен от проблемите на другите да не чете
Калина, отиди на очен преглед в "Зора", намира се на Мария Луиза
http://www.bolnica-zora.com/doctors-sp.php  работят със ЗК, аз ходих там и съм много доволна.Дадоха ми и документ, че не мога да раждам нормално.

# 51
  • Мнения: 1 263
Монкас, аз бях с епидурал, но секцио.Самото поставяне не е болезнено, първо ти обезболяват мястото с местна упойка, и после ти поставят катетъра с епидурала.
Специално във Франция оставят катетъра с епидурала и при нормално раждане родилката сама натиска копчето , когато тя прецени и си влива определена доза епидурал.Ако искаш може и да не натискаш, но пък ако ръката ти е нон стоп на копчето се влива само една доза на определен интервал от време.
Сигурно няма французойка , която да е раждала без епидурал.

# 52
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
Monkas, аз ще съм "натурално". Щом си избрала за себе си епидуралната упойка, няма какво повече да се страхуваш дали ще боли. Анестезиолозите си знаят работата. Имай предвид, че ако отидеш в болницата твърде напреднал момент, може да е късно за поставяне на упойка.

# 53
  • при моите любими
  • Мнения: 2 540
Monkas Аз исках да е максимално натурално и така и стана. Отидох в болницата вече с 5см разкритие, докато се минат всички процедутри, времето мина неусетно. Когато вече наистина почна да ме боли доста (не че преди това не е, но за мен беше търпимо), си поискaх упойка, но докторката, като ме погледна , каза че вече съм с пълно разкритие и след 10 мин. родих. Истината е, че на финала наистина си боли, но се преживява  Grinning  Според мен за всеки обаче тази болка е много относителна, в зависимост, колко е висок прага му на търпимост. Моят наистина е висок и не съм голям критерий. Дано да съм била полезна   bouquet

# 54
  • Мнения: 1 572
Monkas, слагането на упойка беше най-хубавия ми момент  Mr. Green Е не е като да си видиш бебчето за първи път, но си е голям кеф. Моята беше спинална, но пак си е упойка.

Tuli, търкалям се от смях с тази история за нааканото бебе. И моята девойка ги измисля едни  Blush
И аз се чудя как ще нагласим вечерния график. При нас миенето и сушенето на косата е едно тежко и стресиращо занимание за всички участващи  Crazy Ако и бебе съм къпала, обличала, хранила преди това ... просто не се виждам. При нас таткото много помага с всичко, но косата не може да мие, защото е по-жаловит и малката като ревне просто ще се откаже. Аз реве не реве - действам.

# 55
  • Мнения: 493
запис.
Искам да попитам кой смята да ражда с епидурал и кой натурално. Аз съм с 2 ръце за епидурал но пак много ме  е страх да не ме боли. Някой от вас раждал ли е с епидурал да каже дали боли. Извинете за тъпите въпроси. Embarassed

Аз раждах без упойка, и пак смятам така да родя Simple Smile Но все пак аз родих за 4 часа, има и такива които са с контракции дълго време... Тук, където ще раждам не са чували за епидурална, пък камоли да им дам да ми сложат  Mr. Green ако съм в голяма болница и съм сигурна в анестезиолога... може би бих се замислила...

# 56
  • Пазарджик
  • Мнения: 1
А, и относно красотата,  Embarassed с предната ми бременност, по челото ми се появиха малки бели топчета, като мастни такива, но малки, ..сега вече имам и по бузите няколко? Идеи как да се справя с това? За справка  - не посещавам козметик, защото ми е ужасно гадно, но май ще се наложи вече, освен ако не споделите някоя домашна рецепта? Flutter
ако не се бъркам това са милиуми.Много са гадни,аз имам 1-2 под окото. Получават се от липса на някои витамини,но забравих кои точно  Embarassed Иначе забелязах че лятото когато ядех по кило и половина плодове на ден бяха изчезнали и сега пак се появяват  #Cussing out Иначе се махат само с игла (желателно е да е при козметик). Аз съм си махала няколко,но не е приятно  Sick По-добре изчакай да родиш и тогава ги махай.  Peace

# 57
  • Мнения: 7
Калинче, искам да ти изпратя лично съобщение, но кутията ти е пълна...


Е как пълна... днес трих толкова много... Колко съобщения мога да оставя??? Тоест всички ли трябва да изтрия сега като ми е била препълнена??? Явно още не съм съвсем в час с форума Simple Smile
[/quote]

Калинче, пробвах пак....но отново пише че кутията е пълна. А колко съобщения можеш да оставиш - и аз не съм много навътре с нещата и не знам...

# 58
  • Мнения: 55
Ivonxxx, благодаря ти! Аз мисля, че точно там ще ме прати моята лекарка (отивам до нея първо, защото от дете ме гледа). Мъжът й оперира в тази клиника, а баща ми и баба ми също ходят в "Светлина", която е над нея, за лазерните корекции. Simple Smile Така че мисля, че и аз ще се озова там на финала Simple Smile

Augustas, добавям те във Facebook да знаеш Simple Smile Ако искаш, пиши ми там на Messages Simple Smile Сега пак ще трия пощата тук...

# 59
  • Мнения: 55
Калинче, искам да ти изпратя лично съобщение, но кутията ти е пълна...


Е как пълна... днес трих толкова много... Колко съобщения мога да оставя??? Тоест всички ли трябва да изтрия сега като ми е била препълнена??? Явно още не съм съвсем в час с форума Simple Smile

Калинче, пробвах пак....но отново пише че кутията е пълна. А колко съобщения можеш да оставиш - и аз не съм много навътре с нещата и не знам...
[/quote]


Изтрих всичко... колкото и да мразя да си чистя пощите Simple Smile Явно тук лимита е много малък...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт