юлски бебенца не се бавете,две чертички вие покажете

  • 13 043
  • 178
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8
Голяяяямо затишие при вас! WinkАз трета ли ще бъда?Снимах си теста,ама не мога да намеря снимката,а и няма кой знае какво значение дали има снимка или не.
Много се радвам за вас,наистина , но аз не изпитвам подобни емоции. С предната бременност се оказа,че плодът е със синдром на Даун....и така.А нямах нито кървене,нищо,единствено ми беше много лошо през цялото време .Искрано се надявам този път всичко да е наред, но много добре разбирам,че ако нещо трябва да се случи,то просто ще се случи независимо от моята надежда. Смятам,че е рано да се записвам при вас, не съм била на лекар,ама айде,ще видим какво ми е писано.То и да пиша и да не пиша -все едно ,та поне да пораздвижа темичката.
Иначе днес ми е 6-ят ден от закъснението,ПДМ ми беше на 23.септември, Евентуалната дата 2.07.11.

# 31
  • Мнения: 8
Ама че студ е днес.Само да кажа, не че ме е питал някой,че пия само ФК.От близките знаят само 2 души, защото предния път на всички им стана мноого криво и не ми се обяснява. Дано всечко да е ок този път,наистина стискам палци.Както на себе си,така и на вас.Хайде,пишете де!
МОНА СИНЬОРА
,раздуй де, как мина годишнината!Имаше ли много цветя,бонбони и свещи?Подаръчета нещо?Честито на патерици между другото...  bouquet

# 32
  • София
  • Мнения: 250
Здравей Юлка, тихичко честито от мен, миличка и стискам палци този път при теб всичко да е наред   bouquet Hug Съжалявам, че първия път така се е получило Sad
Аз също не съм ходила на лекар..Мисля да ходя януари, защото чак тогава ще мога да си пусна застраховката, която ми трябва...До тогава, ще се моля всичко да е наред и да няма проблеми  Praynig
Не съм казала на никой, че съм бременна...Първия път казахме на роднини и приятели, чак когато бях в третия месец..Мисля и сега да е така...
И аз пия само ФК, за сега, но мисля, да си купя витамини за бременни и да започвам да пия тях....

ПС: Ох, отивам да оправя малкия, и да се събудя малко, че ние тъкмо станахме  Tired  При нас сега е 9:00ч. сутринта  Mr. Green


Последна редакция: пт, 29 окт 2010, 22:26 от petya_

# 33
  • Мнения: 49
Я, тук се пораздвижило! Аз точно минавах през юнките, а там вече са голяма банда.
Юлка, този път Peace Щеше да е гот да сложиш снимката, но наистина така или иначе това няма значение  Hug
Тя нашата годишнина този път не я отпразнувахме, че мъжо напоследък е с много натоварена програма. Но имаше спомени, снимки и цветя, да  Heart Eyes
На мен вече ми се ходи на лекар  Crazy Искам да чуя сърчице...ама рано е още, да му се не види Simple Smile Имам чувството, че съм бременна вече от 2 месеца. А практически....имам закъснение от 5-6 дни  Mr. Green ОткАчена работа... Пия си фолиевата и аз и си кротувам. Иначе този път казах на бая народ! Миналият си траех малко повече, ама сега не се стърпях..И изобщо нещоо не ми се получават нещата с търпението, забелязвам  Laughing Това до януари месец да чакам ми се струва човешки непосилно Simple Smile
Витамини няма да взимам, че има противоречиви проучвания. Но ако всичко е умерено, според мен, нещата са ок. Ще взимам обаче желязо, ама от 3тия месец. Почвам си го тихо мълком, че с миналата бременност се бях докарала до едни анемични състояния, които ще е добре да пропусна тоя път. И така.... мацки, само за това мисля!  Crazy

# 34
  • Мнения: 2 369
колко хубаво:) чак ми се напълни погледа със сълзици:) още ме тресят мене хормоните яко:) как бързо минава времето.кога видях и аз теста,кога имам вече ревльо до себе си да е жив и здрав и все така гръмогласен:)

юлке,смело напред! всичко ще бъде наред този път! има равновесие в природата:)

# 35
  • Мнения: 8
ГацаБаца, ти благодаря за подкрепата!Надявам се да се права за равновесието!  bouquet

# 36
  • Мнения: 0
ЗДРАВЕЙТЕ .аз съм една от първите ЮЛКИ така да се каже .Много ми е приятно и бих искала да се запозная с още "юлки" Joy

# 37
  • София
  • Мнения: 250
jena005, здравей, миличка и Честито   bouquet  Ауу, супер, много се радвам, че състава се увеличава  newsm44 Hug

# 38
  • Мнения: 8
Здрасти, JENA_005,добре дошла при нас!От нас честито!Ако искаш пиши нещо повече за себе си! Party

# 39
  • Мнения: 49
Йеее, здрасти, Jena005!!  Hug Добре дошла в нашата дружинка! Вече сме 4  Heart Eyes Казвай кога си мислиш, че ти е терминът; това първа, втора..пета бременност ли ти е? Simple Smile Как си и въобщеее, там каквото ти се пише!
Юлка, как си днес, мила?  Hug
Пете, ку-ку!   bouquet

Ние тази вечер ще излизаме на вечеричка с мъжо. Аз казах ли ви, че само за "това" мисля?!  Mr. Green Днес гушках и едно новородено и вече... съм тотално разтопена  Flutter Продължаваме да тръбим новината, това нашето е луда работа! Оххх, само всичко да е наред... Аз мисля, че още на 10ти ноември ще посетя някой доФтор. Уж мислих да е по-късничко, ама ....не ме свърта  Crazy

Кво, квооо.....нямам друго за сега  Grinning Цунки и гушки и на 3чките!  lovekiss

# 40
  • София
  • Мнения: 250
Мона, ти си опасна  Mr. Green Hug И аз само за това мисля..все се чудя дали всичко е наред  Rolling Eyes как ми се иска, вече да го видим, малкото човече, да чуя сърчицето  Heart Eyes Ние мислим за Коледа, да сервираме новината на роднините  newsm08 Знам, че има доста време, но ще устискам  Mr. Green
Момичета, в коя седмица се виждаше пола на бебето, че съм забравила  newsm78
Мона, приятно излизане с мъжо и весело изкарване   1dating

Юлка, пиши как си, мила  Hug

Момичета вие пиете ли кафе? Аз преди пих по 3 на ден, но откакто разбрах, че съм бременна минах на безкофеиново...Аз съм с ниско кръвно, но и с предишната бременност, спрях да пия кафе за доста дълго време  Peace

Уф аз готвя cook  Айде, до после Kissing Heart

# 41
  • Мнения: 8
Ку-ку,момичета!Май ще си кукаме известно време тричките Wink Wink
Добре съм, момичега,благодаря ви,не се втелясвам много,пия кафе и аз съм с ниско кръвно,а и миналата бременност така ми се гадеше, за 3 месеца единственото нещо което исках е,да се насладя на храната и кафето,та сега това правя. Снощи така ми се прияде сирене,че не се сдържах и си резнах малко..и това в 23ч...
Чувствам се добре и не мисля за състояниието си, мислих достатъчно предния път Rolling Eyes
И аз не бих издържала до декември -януари...и аз смятам около 10,живот и здраве,да отида на лекар...
Петя,на мен в 14 гс се видя,че е момченце...
Мона момиченце ли гушка? Sunglasses А дано да се заразиш с една госпоица! Laughing
Абе здраво да е(
Парен каша духа)

# 42
  • Мнения: 0
здравейте, на мене ми е втора бременност дъщеря ми е на 9 години доста голяма разлика ама.......

# 43
  • Мнения: 8
Върнахте ли часовниците с час назад?При нас все още е доста тихичко,ще отида да почета какво става при юнските майки!

# 44
  • Мнения: 83
Здравейте момичета!
Пожелавам лека и прелестна бременност на всички ЮЛки!

На мен ми се щеше първо да отида на док
и след това да се запиша, но не се стърпях.
В петък видях така очакваните от мен и съпруга ми
 2 чертички.
По мои изчисления съм била в О. на 13.10, тоест
сега трябва да съм в 5г.с. и 1д.
Вие кога ми препоръчвате да отида на лекар,
вече нямам търпение?

Общи условия

Активация на акаунт