Къпите ли морското си свинче

  • 1 230
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
Здравейте, къпите ли морските си свинчета и колко често? Също така ми е интересно какъв шампоан използвате. Бях чела някъде, че има специални шампоани за гризачи.

# 1
  • Мнения: 25 615
Къпем ги, когато се наложи. Има шампоани за гризачи, но не навсякъде се намират. Освен тях могат да се ползват бебешки шампоани.

# 2
  • Мнения: 13
Цялото го къпя един път в месеца ,а всеки ден му измивам лапичките и дупето,и му сменям талаша,много обича да се къпе Simple Smile

# 3
  • Мнения: 41
B12, мокриш ли му ушите и в какво го къпеш? В леген ли? Моето е на два месеца и още се плаши от сянката си, не ми се мисли как ще се дърпа при къпането. Имам го от две седмици, но понеже е бяло и е дългокосместо и му личи много, когато се изцапа,особено около дупето. Бях решила да изчакам още малко да посвикне с мен и тогава да го къпя, но много мърляво стана вече.  Grinning  Идеално ще е, ако мога да го мия всеки ден и да го къпя веднъж месечно.

# 4
  • Мнения: 13
къпя гд в легенче,водата да не е много,измивам предимно телцето му с детски шампоан ,но не мокря ушичките,а дупето му го мия направо на мивката в банята пак с шампоанче,ще свикне ,но трябва от мъничко да започнеш да го миеш

# 5
  • Мнения: 41
Днес я изкъпах на мивката в банята, много беше смешна, но като цяло мируваше.  Grinning Grinning Grinning

# 6
  • Мнения: 13
 GrinningЧестита баня Laughing

# 7

Общи условия

Активация на акаунт