Малко ОКТОМВРИйче отваря очички, много му се радват всички!

  • 21 739
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 66
Здравейте мами извинявам се че така нахлувам в темата ви но имам хубава  новина днес мама Ро е родила момиченце Кристина 3.150кг и 52смДа са живи и здрави и много да се слушкат newsm30
ЧЕСТИТО НА МАМА ПО ДА И Е ЖИВ И ЗДРАВ БЕБОКА   Hug

# 31
  • Мнения: 486
Честито на PO!  bouquet  Да й е жива и здрава рожбата!

# 32
  • Мнения: 42
Честито на Ро ))) да е жива и здрава принцеската!!!
Колко много бебчета днес  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 170
Честито момиченце на мама Po. Да й е жива и здрава дъщеричката, на мама бързо възстановяване.

# 34
  • Мнения: 13
Честит син на Легео!
Честита дъщеричка на мама По!

Нека бебчовците им бъдат здравички, да папкат и да се усмихват много   bouquet

# 35
  • Мнения: X
Да са живи и здрави бебчетата на  lolo7, Veselina Miteva Sea Angel и Legeo!

Браво и за хубавите новиини от прегледите  Hug!

Отново въпроси към Консултантите по кърмене. От вчера се изцеждам след всяко хранене и количеството варира около 20-30мл., но цедя поне 40-50 мин с интервалите. От тогава Еви напълно отказа зърната ми, а изцедената кърма я изяжда на екс  Rolling Eyes. Имаме много колики през ноща и използвах момента че иска да суче нещо през това време за да се утеши и й давам доста насилствено  Embarassed зърно и тя смуче по 5-10мин докато и попреминат и заспи. Притеснява ме че кърмата ми не се увеличава? Колко време ще трябва за да изцеждам по повече, за да спра поне АМ? Чаят на Хип може ли да помогне, днес си го взех и го започвам? Погрешно ли е даването на зърно по време на колики, аз го правя само заради стимулацията?

# 36
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Ей, човек да Ви остави за няколко часа и няма наваксване с четенето..... Mr. Green
Явно Лоло даде добър старт на деня с толкова много бебоци днес.... Flutter
Да са живи и здрави и да имат щастливо детство!!! На мамите да се възстановяват бързо!  Peace

# 37
  • Мнения: 3 500
Честита принцеска на мама Ро! Да й е жива и здрава!
Бобче, много е сладка малката Мила. Прилича много на Йована, съответно и на татко си.  Grinning
Аз днес като ходих до кабинета все пак звъннах на лекарката и казах, че ми е паднала тапата. Тя каза: Това е чудесно. Значи скоро ще е.
 Rolling Eyes Е да, ама не. Нямам никакви признаци. Нищичко. Та май няма да е много скоро.  Crazy
pashic, аз съм мамата с гащеризончето на Окайди. Взех гащеризончето размер 0 м., щото те имат и размер 1 м., които са по-големички. Това 0 м. е доста мъничко.  Simple Smile

# 38
  • Мнения: 2 286
Честита дъщеричка Кристина на мама По! Много щастие на цялото семейство! И много бързо възтановяване на мама! newsm51

Орхидейке,  Hug дано да се оправят нещата при вас!  Praynig

# 39
  • Мнения: 486
pashic, аз съм мамата с гащеризончето на Окайди. Взех гащеризончето размер 0 м., щото те имат и размер 1 м., които са по-големички. Това 0 м. е доста мъничко.  Simple Smile
Предположих ,че си ти по спомен ,ама да не объркам!Размер 0 мисля е за недоносени (както на всички хубави фирми)и беше уникално малко!1м обаче хем ми се видя ,че е добре ,хем мн малко и хванах 3,което сега сравнявам с дрехите ,които имам купени и май трябва да го сменям или да е така леко набрано в крачетата!Сравних го  с дисни 0-3м(от англиския сайт асда ги поръчвах) и това на окайди е по-малко !Направо се чудя сега да си го оставя така или да сменям с 1!Иначе жилетката и шапката са 1! newsm78
Твоето бебче колко голямо се очаква ?Или да изчакам да родиш ,до понеделник ти давам срок и да ми пишеш как е бил размера! Blush Wink Laughing

# 40
  • Сливен
  • Мнения: 140
ЧЕСТИТА ПРИНЦЕСКА НА МАМА ПО,ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА,ПОСЛУШНА ,ДА НОСИ ЩАСТИЕ И РАДОСТ,ДА ОГРЯВА ВСИЧКИ С ПРИСЪСТВИЕТО СИ

# 41
  • Мнения: 3 500
Твоето бебче колко голямо се очаква ?Или да изчакам да родиш ,до понеделник ти давам срок и да ми пишеш как е бил размера! Blush Wink Laughing
  hahaha
Щом ми даваш срок до понеделник - добре.  Crazy Laughing
Не знам колко ще да е. Последно преди месец беше 3,150 кг.
Ще ти пиша как е бил размера.
Аз вкъщи имам и гащеризончета на Окайди размер за 1 м. Та, ако това се окаже малко, мъжа ми ще донесе друго.  Grinning
Живот и здраве...

# 42
  • На село (близо до Лондон)
  • Мнения: 1 402
Честити нови бебчета на По и Легео   bouquet

# 43
  • София
  • Мнения: 12 248
Отново въпроси към Консултантите по кърмене. От вчера се изцеждам след всяко хранене и количеството варира около 20-30мл., но цедя поне 40-50 мин с интервалите. От тогава Еви напълно отказа зърната ми, а изцедената кърма я изяжда на екс  Rolling Eyes. Имаме много колики през ноща и използвах момента че иска да суче нещо през това време за да се утеши и й давам доста насилствено  Embarassed зърно и тя смуче по 5-10мин докато и попреминат и заспи. Притеснява ме че кърмата ми не се увеличава? Колко време ще трябва за да изцеждам по повече, за да спра поне АМ? Чаят на Хип може ли да помогне, днес си го взех и го започвам? Погрешно ли е даването на зърно по време на колики, аз го правя само заради стимулацията?
   Здравей, справяш се страхотно  Hug. Много правилно си измислила вариант да стимулираш допълнително  гърдите, а именно да и даваш да суче на бебка за успокоение. Отделно в сънено състояние, бебенцата сучат по инстинкт и без проблеми, така че аз именно това бих те посъветвала да даваш в сънено състояние и винаги когато бебка е съгласна, независимо дали за храна или успокоение. Плюс изцеждането за допълнителна стимулация разбира се. Доколкото разбирам си почнала да цедиш 8 пъти на ден през три часа всеки път и двете гърди така ли? Но това е от вчера, реално още не са минали 24 часа дори. Резултат ще има след няколко дни със сигурност и тогава ще може да премахнеш постепенно добавката. В момента ако е на шест дни малката има нужда от около 50 мл на хранене. Ако не успяваш да изцедиш достатъчно допълвай с АМ. Може да опиташ и за известно време да цедиш денем на 2 часа и съответо на да храниш по начесто с по-малко за да не даваш добавка от АМ и да стимулираш по-добре гърдите. Хубаво е да има повече изцеджния дори да са за по-кратко, макар че в началото е нормално да ти отнема към 30-40 минути, като с течение на времето ще намалее времето, което ще ти отнема. Чайчето може само да ти е от полза, но не забравяй и да пиеш като цяло повече течности и да се храниш. Знам че звучи трудно и тежко, но  това е първите седмици, после ще стане по-лесно обещавам  Hug
   Доколкото си спомням се беше свързала с колежка, най-добре е за кърменето от гърда да се види наживо ситуацията. Понякога е нужна само лека корекция на позата, за да му е удобно на бебчо, друг път силиконовите зърна може да се използват като временно средство и преход от биберон към гърда.

# 44
  • Мнения: 599
ЕХ ЧЕ ХУБАВО, ОЩЕ БЕБОЦИ  newsm32 ЧЕСТИТО НА МАМА ЛЕГЕО И РО, ЗДРАВИ И МНОГО УСМИХНАТИ ДЕЧИЦА, ЗА РАДОСТ НА МАМА И ТАТИ И БЪРЗО ВЪЗТАНОВЯВАНЕ НА ВАС МИЛИ МАМИ  Hug

На мен днес ми пускаха последните изследвания, перфектни са  Peace особенно хемоглобина 128  Laughing

Другата седмица пак съм на консултация Simple Smile Инъче бебчо го изкараха 3,200 кг.

Общи условия

Активация на акаунт