Отговори
# 705
  • Мнения: 89
Къде сте днес всички? Мечи,как е положението?

# 706
  • Мнения: 25
Вярно страшна активност днес.... Честит първи сняг!

Силве, как да е.... аз се разболявам, схванаха ме шиповете на врата, Дани продължава да се дере от колики, Мишо е добре, дивее, лигави се жестоко, чудим се вече какво да правим затворени по цял ден, аз не искам още да го водя по клубове и така.

Хубава вечер!

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 20
Къде е този сняг при нас в Добрич няма сняг а така искам да натрупа.

# 708
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 834
Мечи, ако ти трябва нещо за колики, да ти донеса? Летим на 3ти.

# 709
  • Мнения: 360
Цък

Много реве дребния,явно го боли гърлото завалията,каката вече и сама си духа носа,ми то горкото видя,че него няма кой да го погледне Sadточи едни реки от соп...+кашлица,растат и поредните не знам кои зъби,хапе всичко до което се докосне.За капак аз съм с гнойна ангина или поне я почвам(не съм боледувала от 3години) и татито и той болен Crazy

абе добре дошли в диспансер Алхимикови...
НО имам и страшни радости,истински усмивки и то за мен от Влади+мнооого гукане "ЕЕЕЕЕ,АААА"От Мая пък получавам страшни прегръдки,явно усеща детето,че майка и се бъгва и ме успокоява. Heart Eyes

Лека от мен...чела съм ви и не коментирам защото то голямо четене беше,мани-мани...

Мечи,желая ти сили. Hug

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Миме,душа,много ви е тежка ситуацията.Сила и кураж да издържиш  Hug
то на бебе за гърло нище не се даваше,нали-чакате да мине
някоя от бабите да даде едно рамо или ти не искаш

# 711
  • Мнения: 360
Изписаха ни проспан,и аз не знам ...много се чудех преди да дам,но е факт,че след като му дам известно време не проревава,а иначе явно като преглъща го дращи и прави едни страни физиономии и реве.Той е към 6кила вече и има деян за малко лекове,но си е гадост на толкова малко дете лекарства да се дават.

# 712
  • Мнения: 69
Днес сте се поизложили с писането  Naughty
Моля , помислете и за тези , които обичат да ви четат !
Не ни оставяйте на сухо  Crossing Arms 

# 713
  • Мнения: 75
А така.........добър вечер!
Първо искам да пожелая на всички болни-малки и големи,бързо оздравяване и никакви болести вече. Hug Praynig
Ние сме добре с Маги,ходихме на детски РД.Беше двоен на момченца и си изкарахме страхотно.Може би повечето от вас са видели снимките в фейса,а за всички останали:http://www.facebook.com/album.php?aid=40946&id=1000000714534 … &l=98b89f0577
Иначе сега и подсилвам имунитета с ударни дози вит.Ц. под всякаква форма(периодично давам ампулки около 3,пресни фрешове и лимон който обожава да ближе Sick).Много ми допадна клубчето в което беше РД и мился пак да го посетим..........но първо имунитета  че тези бацилчета не ми харесват.
Щях да забравя:Ири,Рени честити рожден ден на патерица.
Гея честит празник и на теб.

А ето и една снимка от нас за вас с много апетит. Heart Eyes

Мале докато напиша поста.........Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 4 нови отговора.
Миме как сте се наредили бе душа,айде много целувки за всички ви и бързо да оздравеете.

# 714
  • Мнения: 2 829
Алхимика, утре сутрин (днес сутрин, всъщност) трябва да ти доставят слинга, после ако искаш звънни за инструкции за връзване Simple Smile И бързо оздравяване!

# 715
  • Мнения: 360
Яна,мерси!  bouquet

# 716
  • Мнения: 140
Добро утро!!!



Ех, Миме, Мечи ooooh!Бързо оздравяване на малките и големите !!! Мн кофти, че всички сте болни  Hug

Този първи сняг май само в Сф и по планинските райони Laughing И при нас се очертава застои вкъщи, но на  Сияна съм и намерила работа да се грижи за едно бебе- Ани / кукла/. И я пращам да му готви, храни го, гушка го.... и времето по- бързо минава  Grinning

Приятен ден !  bouquet

# 717
  • Мнения: 46
Добро утро от слънчев Пловдив  smile3533

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Добро утро от слънчев Пловдив  smile3533


ооооо,да-доживяхме
ще се излиза днес

# 719
  • Мнения: 75
Добро утро и от слънчева София  Nature Sunny
Хайде на разходка Heart Eyes
Всички болни да се оправят много бързо Hug Praynig

Общи условия

Активация на акаунт