Програмата "Личен асистент" - 2

  • 175 368
  • 729
  •   1
Отговори
# 705
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 540
Моята координаторка спомена, че няма да има втора програма Sad Но това беше преди месец, може да са се променили нещата.

# 706
  • Мнения: 8
Моля  ако  някой  знае  за  новата  програма  независим  живот  кога  ще започне  нека  пише  говори  се че септември  най  рано.

# 707
  • София
  • Мнения: 2 908
Това тази програма,която има изискване детето да е навършило 5 г.или е друга?

# 708
  • Мнения: 8
Не  друга е европейска  към  общините но  от   общината  когато  ги  питам  все  отговарят  че  не знаят аз  съм  одобрена  но към  чакащите.

# 709
  • София
  • Мнения: 2 908
Аз в момента съм в резервите със 72 точки по програма Нови възможности за грижа към общината,като въобще и не се и надявам,че ще ми се обадят:(.
Септември ще подавам документи по програмата,която  е към социалните.

# 710
  • Мнения: 8
Тази програма  която  е  септември  не е към социалните  аз  звънах  за  информация  тя  пак  е европейска  не  се знае  за всяка  община  е  различно  зависи  кога  е  кандидатствала  все  се  надявам да  се  обадят  мисля  си  че  нас  които ни одобриха  но  не започнахме  на първи  етап  ще  имаме  някакво  предимство но  към  общините  всичко е  субективно  за  свои  хора.




























































































# 711
  • Бургас
  • Мнения: 86
Някой има ли заплата?

# 712
  • Мнения: 774
Момичета, някой има ли вече превод на заплати?. Миналият месец по това време ги пуснаха дано и сега ги преведат по-рано.

# 713
  • Бургас
  • Мнения: 86
Имам смс за заплата към общината.

# 714
  • Мнения: 107
И аз имам заплата!

# 715
  • Мнения: 52
София -Люлин има

# 716
  • Мнения: 1 103
Е аз в Пловдив нямам!

# 717
  • Мнения: 774
И аз все още нямам преведена заплата.

# 718
  • София
  • Мнения: 2 908
От 1 септември започва подаването на документи по програмата за асистенти на Столична община:

http://news7.bg/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B0/%D0%91%D1%8 … html#.VeCt-fmqpBe

# 719
  • Мнения: 814
Здравейте,искам да Ви попитам дали мога да стана личен асистент на свекър ми,и какви са условията.Интересува ме дали има срок за подаване на документите,какви документи са нужни и къде се подават.Той е с Паркинсон,Атеросклероза и на моменти си губи паметта,просто няма начин да остава сам.Ще съм Ви много благодарна,ако може да ми дадете информация.  bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт