ИМА ЛИ МАМИ ОТ СЛОВЕНИЯ

  • 99 294
  • 172
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 0
привет и от мен,работя в словения от няколко месеца и имам един въпрос- може ли някои да ми каже какъв документ ми трябва от словения за да ми признаят здравните осигуровки в бг.Много ще се радвам ако някой ми отговори.Благодаря

# 121
  • Мнения: 1
привет и от мен,работя в словения от няколко месеца и имам един въпрос- може ли някои да ми каже какъв документ ми трябва от словения за да ми признаят здравните осигуровки в бг.Много ще се радвам ако някой ми отговори.Благодаря

Формулярът A1  Simple Smile

# 122
  • Мнения: 1
Здравейте отново Simple SmileИскам да попитам нещо свързано с тези осигуровки.Отворила съм си фирма в Словения ...но не съм извършвала никаква дейност---не съм работила.Плащам си осигуровки в България...мисълта ми е какъв документ ми трябва да за ми ги признаят в Словения Simple SmileБлагодаря предварително Thinking

# 123
  • Мнения: 0
Благодаря ти sisolina87sis,а знаеш ли къде мога да ми издадът този формуляр newsm78

# 124
  • Мнения: 447
Извинявам се, че така нахлувам в темата Ви, но имам нужда от помощ.  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=714364.15 Това е темата за Милена. Официалното име на нужното лекарство е ZELBORAF 240mg -  56 таблетки в опаковка. Цената му е 5155,40лв на опаковка, като една опаковка стига за 1 седмица.

Вчера установихме, благодарение на отзивчиви хора, че в Холандия се предлага за 2260евро, което спестява 735лв седмично на Милена.

Моля, ако имате възможност  да проверите на каква цена е във Вашата страна.
Милена ще разполага с международна рецепта до дни!

Благодаря предварително!

# 125
  • Мнения: 341
Малко късно отговарям, в Словения явно не се продава в аптечната мрежа, и никъде няма цена, само в справочници го намерих, явно е само за болнична употреба. Ще питам и в аптеката на живо.

# 126
  • Мнения: 2
Привет. Искам да попитам по-специално за университета в Любляна, някой запознат ли е как става кандидатстването? До колкото разбрах от това, което успях да си преведа от сайта им, за художествените специалности се подават документите през февруари, заедно с другите специалности, като трябва до тогава да имам сертификат за език. А през юни-юли има и 2 изпита- порт фолио, интервю и практическа задача... Правилно ли съм разбрала?? Много ще съм благодарна ако някой ми каже правилна ли е информацията, която имам и особено ако има някой, записвал се в университет там.  Hug

# 127
  • Мнения: 9 441
Здравейте!
Моля, някой, който живее в Словения за една мъничка услуга. Става въпрос за информация от банка.
Ще бъда много благодарна на този, който се отзове.

# 128
  • Мнения: 2
Здравейте,
Интересуваме има ли българи, живеещи в Марибор? Ще бъдем там /група от деца и родители/ в края на м. юни, за да участваме в културния фестивал там.. Какво бихме могли да разгледаме в този град? Нещо интересно за децата?

# 129
  • Мнения: 67
Здравейте,
радвам се ,че ще има толкова масово посещение от България тук при нас.За съжаление аз съм близо до Любляна и не мога да кажа със сигурност какво има в Марибор, но съм чувала, че там е много красиво и е напълно различно от други градове в Словения.Може ли да ни съобщите точно какво ще има , за да присъстваме и ние.
Гарантирам Ви , че много ще ви хареса в Словения! newsm10

# 130
  • Мнения: 2
Децата от ДМТФ "Маргаритки" ще участват в festival-lent в Марибор в края на юни. Заповядайте да ги гледате на живо. Ето и малко инфо за тях:https://www.facebook.com/Margaritki?ref=hl

# 131
  • Мнения: 67
Децата от ДМТФ "Маргаритки" ще участват в festival-lent в Марибор в края на юни. Заповядайте да ги гледате на живо. Ето и малко инфо за тях:https://www.facebook.com/Margaritki?ref=hl
smile3501 с удоволсвие

# 132
  • Мнения: 1
zdraveite,na men mi prestoi premestvane v Sloveniq Maribor s sina mi,kak 6te se spravim neznam Simple Smile.Sapruga mi e tam raboti kato mejdunaroden 6ofior.V Maribor e ot 2 godini,no spe6no ni trqbva kvartira,uuuuuffffffff

Последна редакция: пн, 21 апр 2014, 09:22 от Eli Borisova

# 133
  • Мнения: 1
zdr vigdam ce ste si pisali predi 1 -2 god no se nadqvam da ima o6te mami koito giveqt v sloveniq ...nie giveem v maribor ako ima nqkoq bg mama tuk da pi6e moge da se vidim Simple Smile Simple Smile

# 134
  • Мнения: 67
Здрасти! Мисля , че всички сме все още тук  Grinning. Надявам се да има и още мами ..............

Общи условия

Активация на акаунт