Някой иска ли коте? (гр. София)

  • 4 714
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 97
Привет, мами!  Flutter Надявам се да сме нацелили правилния раздел за подобен род обява  Blush


Налага ни се да се разделим със Спарта, мъжко коте, много сладко и палаво!



То е на около 3 месеца. Козинката му е мека като плюш и е в характерен сив цвят, което ни навежда на мисълта, че може и да е породисто. Е, тази информация не е потвърдена от вещно лице, но лично на нас по описание ни прилича страшно много на Корат.




Спарта е много общителен и лесно свиква с нови приятели Simple Smile Подарява се в комплект с котешка тоалетна, драскалка и една страшно любима играчка катерица, а предстои да бъде и обезпаразитено.



(на тази снимка е по-мъничко; сега е по-голямо и доста загладило косъм)


Ако някой смята, че може да бъде добър и грижовен стопанин на Спарта, нека пише тук или на ЛС!

P.S. Котето се намира в София, в квартал "Гео Милев".
P.S.2. Дано темата не е в разрез с правилата на форума, но много ни се искаше да публикуваме обявата някъде, където ще я видят наистина много хора!

# 1
  • Мнения: 2 229
Обожавам сиви котета, много е готин! Heart Eyes Дано си намери добри стопани! Hug

# 2
  • Мнения: 227
Много е сладък Heart Eyes Има ли паспорт, в апартамент ли живее? Питам, защото въпреки протестите на половинката, възнамерявам да си взема коте, а сме с две деца и ми е важно здравословното състояние на котето Peace

Последна редакция: пн, 27 сеп 2010, 11:26 от *Dory*

# 3
  • Българско
  • Мнения: 48
Имам 2 иначе със удоволствие щях да го взема този пепеливко Simple Smile

# 4
  • Мнения: 5
Публикувайте обявата си в www.bezdom.info, www.dog.bg, така шанса да намерите добри стопани се увеличава.
Дано има късмет котарачето!

# 5
  • Мнения: 97
Напускали сме обяви по всички въможни сайтове...  Embarassed

Дори, утре котето ще посети ветеринар за финални уточнения относно здравния му статус Simple Smile И в момента го гледат в апартамент, да  Grinning

# 6
  • Мнения: 227
Чудесно Peace

# 7
  • Мнения: 97
Здравейте,

Едно семейство с две деца прояви силен интерес към Спарти Simple Smile Видяха го и на живо и много го харесаха, така че може би ще го вземат. Ако не стане така, ще пиша в темичката отново. Поздрави и благодаря на всички   bouquet

# 8
  • Мнения: 0
За да не отварям нова тема реших и тук да предложа котетата си за осиновяване. Дано авторът няма против   bouquet
Писала съм за тях в "Любители на котките, но се надявам тук да достигна до още хора.
Предлагам три котенца на по около 4,5 месеца. Много са мили и обичливи, имат хигиенни навици макар че ги гледам предимно в двор. Обезпаразитени са вътрешно и външно.  
Едно от тях е женско:                                                       и две мъжки:

В момента черното се възстановява след операция на счупена бедрена кост, след като миналата седмица някой го простреля с въздушна пушка. В края на месеца ще му извадят пирона и ши е вече добре.  През август и другото мъжко претърпя същата операция по същата причина. То вече е напълно излекувано и е най-игривото от трите. Тези случки ме накараха активно да търся осиновители за трите котета, тъй като да живеят в двора ни очевидно не е сигурно за тях. А котетата наистина си заслужават истински дом и грижи.  Свържете се с мен на лични или пишете тук ако имате желание да дадете подслон на някое от трите.

# 9
  • Мнения: 0
много са сладки  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 0
Все още и трите чакат своя човек....

# 11
# 12
  • Мнения: 15
За да не отварям нова тема реших и тук да предложа котетата си за осиновяване. Дано авторът няма против   bouquet
Писала съм за тях в "Любители на котките, но се надявам тук да достигна до още хора.
Предлагам три котенца на по около 4,5 месеца. Много са мили и обичливи, имат хигиенни навици макар че ги гледам предимно в двор. Обезпаразитени са вътрешно и външно.  
Едно от тях е женско:                                                       и две мъжки:

В момента черното се възстановява след операция на счупена бедрена кост, след като миналата седмица някой го простреля с въздушна пушка. В края на месеца ще му извадят пирона и ши е вече добре.  През август и другото мъжко претърпя същата операция по същата причина. То вече е напълно излекувано и е най-игривото от трите. Тези случки ме накараха активно да търся осиновители за трите котета, тъй като да живеят в двора ни очевидно не е сигурно за тях. А котетата наистина си заслужават истински дом и грижи.  Свържете се с мен на лични или пишете тук ако имате желание да дадете подслон на някое от трите.

Много са сладки. Особено първата снимка- уникална е!  Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 1 825
Аз обещах да установя контакт с чужди организации специално за тези котета, но междувременно приютих едно улично коте и ангажиментите ми се увеличиха /обезпаразитяване и поддържане на хигиената у дома, за да предпаза другия си котарак, себе си и гостите си от заразяване/. Все още не съм се отказала от идеята си, но наистина не съм имала време. Много ме боли за тези животинки. Мисля, че като им разкажем историите, ще се намерят добри хора навън, които да помогнат.

Призовавам тези мами, които не работят и имат свободно време, да направят едно /тоест 3/ добри дела и да спасят животните от страдания и /не дай си Боже/ смърт. Praynig

pipis, аз бих препоръчала да ги нащракаш малко повече - знам, че е трудоемко, но така има по-голяма вероятност някой да си ги хареса. Виш Джесика какъв късмет извади - таман две мами си я харесаха.

# 14
  • Мнения: 0
Да, Емел, и аз мисля така - опитах да ги нащракам днес, но явно имат датчик, който засича фотоапарата и ги кара да мърдат в най-неподходящия момент Simple Smile все не мога да ги хвана в пълния им чар. Ще снимам пак и ще дам още снимки.
Иначе Сет - черното наскоро оперирано момче, вече е по-добре и все по-трудно го удържам затворен. Следващата неделя ще вадят пирона от крачето и ще го пусна в свободен (дворен) режим. Днес за първи път от както се случи инцидента го оставих навън цял ден. Много беше доволен, но аз все се притеснявах да не му се случи нещо. Надявам се преди зимата да им намеря топли и сигурни домове.

Общи условия

Активация на акаунт