Колко качихте през бременността и колко големи се родиха бебетата ви?

  • 79 276
  • 319
  •   1
Отговори
# 300
  • UK
  • Мнения: 5 999
кокона, за задържането на течности говори с лекар. и аз си мислех, че е вода, а се оказа лимфна течност. не че е нещо страшно, но има разлика

Да, не е свързано с кръвното, а с кръвозагубата по време на секциото, пуснаха ми система с незнам newsm78 какво последния ден на изписването и се вижда, как от ден на ден, отоците спадат Rolling Eyes

# 301
  • Мнения: 7 803
щом спадат толкова бързо най-вероятно е вода

# 302
  • Мнения: 1
Моите близнаци скоро ще имат първи юбилей, което не е за вярване, като знам че сякаш вчера се учехме да ядем с лъжица и да ходим...
Забременях 58 кг., свалих 2 кг. първите 3 месеца, до 33-та седмица, когато ги родих бях с 12 кг. отгоре над първоначалните.
Момъкът се роди 2.350/46 см а момата 2.180/45 см.
Сега момата води с 4 кг. и 8 см. пред момъка Simple Smile

# 303
  • Мнения: 1
Здравейте, аз стартирах бременността си от 48 кг при ръст 167 см като качих 15 кг. Момчетата ми се родиха чрез планово секцио 38 г.с. и двамата абсолютно еднакви на тегло и ръст - 2,630 кг и 49 см. Не са имали никакви проблеми и ни изписаха на петия ден.

# 304
  • Мнения: 295
Здравейте и от нас! Стартирах от 55кг/166см качих 20кг (75кг) родих в началото на 39г.с., свалих 15кг, едната бебка се роди 2700гр. , другата 2400гр.  Сега се кърмим и опознаваме  Heart Eyes

Последна редакция: нд, 19 яну 2014, 16:33 от toridim

# 305
  • Мнения: 5
Здравейте, близнашки мами.
Стартирах от 56кг, качих 20кг и оставих 12кг в родилното. Моите юнаци се родиха в края на 37г.с., единия 2850гр, а другия 2500гр, напълно доносени и в отлично здраве.
За съжаление от втория месец минах на противозачатъчни (кърмата ми спря) и вместо да си свалям останалите 8кг, започнах да качвам наново и сега, след още два месеца и изхвърляне на хапчетата, се боря да си влезна в дрешките  Grinning

# 306
  • Мнения: 154
ОХХХХ най - накрая да ми остане и на мен малко свободно време да се отчета Laughing Laughingтоку - що приспах бебките Grinning Та аз качих 28 кг, родих 38 семица с планово секцио бебета 2200кг 46 см и 2400кг, 47 см Доносени , без да са били в кувиоз, но ни задържаха 10 дни в болницата за наблюдение...Гласувах с последната опция

# 307
  • Мнения: 106
С големия ми син бях 50 кг, когато забременях и качих 25. Беше ми трудно докато кърмя да ги сваля, но когато го отбих си влязох в норма. Това е за ръст 164 см.
С близнаците забременях на 52 кг и качих 35. Бях потресаваща гледка в моите си очи. Родих момченце 2900 и момиченце 2800.  Не са били в кувиоз и си бяха напълно здрави. Отново ми беше трудно да сваля всички килца докато кърмих ( и тримата по 1г. и 4м), но скоро ги отбих и имам само 3-4 кг да свалям.  Не съм имала никакви здравословни проблеми.

Последна редакция: пн, 14 апр 2014, 17:29 от Beberson

# 308
  • Мнения: 163
Не знам какво е препоръчаното тегло за бременност с близнаци, но аз качих 15 кг, които почти свалих още през първата седмица. Останаха ми 2 кг над теглото от преди бременността, но не мисля, че ще е проблем да ги сваля. Децата се родиха 2450 и 1750 г. Разликата е сравнително голяма, но вече сме я свели до 300 г и дано скоро младежът да настигне "каката" Simple Smile.

# 309
  • Мнения: 302
beat@, в коя седмица роди?

# 310
  • Мнения: 163
beat@, в коя седмица роди?
Извинявам се за късния отговор, но едва сега видях въпроса  Blush. Родих в 37 г.с. + 0, т.е. точно навършена.

Сега мога да допълня по темата, че кърменето не ми помага да сваля онези 2 кг отгоре Simple Smile, но пък се храня доста добре и не качвам  Grinning.

# 311
  • Мнения: 1
Здравейте!
Аз родих на 1.04.2014г
Имам 2 момичета, еднояйчни близначки, малко се различават за което се чудя.Родих в чужбина и не съм много на ти с езика.
Аз качих 5 кг. след като родих от моето тегло нямах още 5 бях по слаба от преди бременността.
Родиха се със секцио по спешност в 34 седмица и 3 дена. Сега ще правят 4 месеца всичко е наред.
Когато се родиха бяха 1,940 и 1,850 с интервал от 1 минута.

# 312
  • Мнения: 76
Здравейте, с моите момчета (които преди няколко дни навършиха годинка) качих 25 кг. Значи стартово 63кг при ръст 166 см. Няколко дни преди да родя бях 88кг. Родиха се 3 дни преди планово секцио поради изтичане на водата на единия, в 38 седмица. Тегло - 3165 и 2650. Присъединявам се към отбора на качилите много и с големи бебета. В родилното оставих само 10 кг, в течение на един месец след това свалих още 5 и от тогава до сега, вече година, си нося 10 кг отгоре. Може би защото кърмих 1 година и все налитах на сладко...   bouquet

# 313
  • Мнения: 302
steisityyyyyy92, умишлено ли качи толкова малко или просто ти беше много лошо през цялата бременност? Честно казано с едно дете разбирам дори да не качиш нищо но близнаците не са шега работа! Моите и двете бяха над 2,500 и цял месец се притеснявах дали наддават, а какво остава за още по-малки бебета! Аз качих 18 кг и ги свалих, но 5 килограма разбирам само ако си била с наднормено тегло или си имала проблем с прилошаване

# 314
  • Мнения: 14
Здравейте! Чета ви и се изненадвам какви герой всъшност сте ( сме) всички! Аз съм 160см висока и имам две момичета. Родих ги 36 г.с., 2040 и 2440. Бях 45кг когато забременях и качих малко над 20 кг. но не бих казала, че личаха. Свалих доста бързо още от разждането, но в 8ми месец започнаха отоци по краката, ужасно болки в тази и обириви по тялото...малък ад, нооо бързо се забравя;)

Общи условия

Активация на акаунт