Помогнете да намерим моят домашен любимец

  • 885
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Отварям тази тема с огромна мъка в сърцето. Ако има такава, но не съм я видяла, моля за извинение екипа на форумите.
Отчаяна съм. Изчезна моят домашен плюшко. Казва се Рони и е пекинез на 4 години. До снощи до 3 през нощта ми се мотаеше в краката, и като си легнахме да спим... през нощта някой или е отворил вратата на къщата и той е избягал, или го е откраднал. Залагам на втория вариант, защото и преди е излизал от къщи, и с мен и със семейството ми, даже и сам, тича няколко минути и се прибира. Застава през вратата и чака да му отворим. Този път... уви... не само че него го няма пред вратата, не само, че не знаем кога точно в промеждутъка между 3 и 8 сутринта е изчезнал, но и всички от семейството го търсихме къде ли не. Не остана улица непребродена - с кола, с мотор, пеша... Безполезно. Няма го никъде. Той не е свикнал на чуждо място и като е запрян стои няколко минути и почва да вие. Ако беше в някой съсед, досега да съм го чула как "плаче" и да съм си го прибрала. Може би е откаран някъде. Живея в малко село, където всички се познават и вече всички знаят, че е изчезнал, но никой няма сведение за кученцето. Моля, хората от Велико Търново и региона, ако го намерят, да се свържат с мен на телефон 0896 698 214. Пускам няколко снимки да го видите как изглежда. Отговаря на името си /Рони/ и идва като го повикаш.



# 1
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 237
Много сладичко кутренце, дано го намерите. По-вероятно е да е откраднат. Пусни обява с награда. Душинка кучешка.

# 2
  • Мнения: 1
Намери се. Много се зарадвах. Не беше откраднат умишлено. Някой му е отворил вратата и той хукнал, качил го в колата си първия, който го видял, но докато било в тях и той разпитвал да разбере чие е, за да го върне - попаднал на мой комшия, показал му снимка на телефона и питал дали го познава... и десет минути след това вече беше паркирал колата пред дома и кучето ми си е при мен.

# 3
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 237
Цялата порода на твоето кученце ми дължи две безсънни нощи.  GrinningПреди години моят мъж отвори  вратата на едни приятели с такъв хубавец - Бъни, Бъни избяга по стълбите за секунда. Четирима възрастни и две деца прерорихме квартала напразно. Някой го беше прибрал, друг разпознал и го върнаха, но дотогава какво преживях не е за приказване. ooooh!
Честита радост!

# 4
  • Мнения: 1 467
Намери се. Много се зарадвах. Не беше откраднат умишлено. Някой му е отворил вратата и той хукнал, качил го в колата си първия, който го видял, но докато било в тях и той разпитвал да разбере чие е, за да го върне - попаднал на мой комшия, показал му снимка на телефона и питал дали го познава... и десет минути след това вече беше паркирал колата пред дома и кучето ми си е при мен.
Много е сладичък Рони!!!
Аз имам много подобно сладурче, но е момиченце...толкова съм привързана към него, че нямам думи...Това е "бебето" на нашата къща-всички много много я обичаме и глезим!Това са най-милите кученца!
Много се радвам, че сте намерили Рони, аз съм губила моята 2 пъти-единия път я намерихме в съседите-децата я прибрали да си играят (намерили я в асансьора), а втория...пресичала на един светофар (след като успешно пак слязла с асансьора от 5ия етаж- той е с фотоклетка и се отваря и затваря сам) и някакъв човечец я спрял на пешаходната пътека и я гушнал да не я сгазят колите... и сега настръхвам като си помисля!Но от литература, а и от ветеринаря знам , че тази порода кученца са много зле с ориентацията, нямат навика да се пазят сами, а и са доста своенравни и поради тази причина ние нашето си го водим ВИНАГИ на каишка, освен ако наоколо няма опасности.
Поздрави от Моли !!!Ето ни и нас:
http://freakonaleash.snimka.bg/animals/molly.543665.21142327

Общи условия

Активация на акаунт