Габи вече си има сестриче, нека всяко АПРИЛче си има някой такъв да обича

  • 30 590
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9
Готово. Гласувах за Еми.
Радвам се, че всичко при нея е добре и ще чакам новини и за бебка.

# 31
  • София
  • Мнения: 231
Зори, Благодарим за информацията и  честита ти сестричка  Hug  ! Силно ще се молим за нея да оцелее и оздравее и да си я приберете в къщи  и да и се радвате ! Много хубави пожелания и пращаме и много положителна енергия и силни молитви да и помогне Господ  Praynig ! Господи, това детенце е желано и чакано от много прекрасни хора и знам, че ще го обичат истински и ще го обгрижват като прелестно цветенце , помогни му да се справи  и да се прибере живо и здраво при семейството си  Praynig !
Емили, дано си добре  Praynig  и те чакаме, заедно с малката Александра  Praynig  Heart Eyes !

# 32
  • Мнения: 172
Еми, честита ти дъщеричка мила!!! С цялото си сърце се моля бързо да се възстановите и двечките и да се приберете гушнати в къщи при прекрасното ви семейство, което ви очаква с нетърпение!!!! Praynig Praynig Praynig Изпращам цялата си положителна енергия и вярвам, че всичко ще е наред!!! Много ви  Hug

# 33
  • Мнения: 13
Честито бебче Александра, господ да бди над нея и да я закриля в този труден миг Hug За мама Еми също много положителни и оздравителни прегръдки и бързо възстановяване Praynig Hug
Ние сме добре бяхме на море и сега сме на гости при баба ни в Раднево, кръстихме Диди на 29ти август
На бързо прегледах темата само да отбележа страхотна срещичка макър и за кратко, всички мами и дечица са много ама много по-очарователни и усмихнати на живо Heart Eyes Благодаря ви че ви видях Hug Peace
Хайде ще преглеждам пак за добри новини за сладка Алекс и мама Еми Praynig Hug  bouquet

Последна редакция: ср, 01 сеп 2010, 15:14 от Мимето*

# 34
  • Мнения: 93
Еми, честито малко слънце Алекс. Нека Господ ти даде сили да се възстановивиш бързо и много скоро да гушкаш малката принцеска, а на нея да помогне да понесе леко операцията.  Praynig
Зори, честита сестричка!

# 35
  • Мнения: 36
Еми, моля се за вас двечките всичко да се развие по най-добрия начин и скоро да сте си вкъщи двете живи и здрави!  Praynig Ще влизам по-често за добри новини!
Айла, тя олчето ми отговори за МПР-то - идеята ми беше, че много малко педиатри се навиват да напишат, че са я сложили, а да не са. Моята със сигурност няма да се навие, оттам идва и моя проблем, понеже хем не искам да я слагам, хем искам после малката да ходи на ясла и ДГ. Още не знам как ще разреша този проблем :/
Зу се оправи, вчера имаше само разстройство, днес още не съм имала възможност да разбера дали е минало Simple Smile Май беше някакво краткотрайно вирусче...

# 36
# 37
  • Мнения: 336
Честита бебка Александра на Еми  bouquetНека всичко се оправи, бързо да ви изписват и да забравите всичко лошо Praynig
Аз от утре си прибирам момченцето при нас и от другата седмица тръгва на градина.Милия претърпя първия си сблъсък с по - голям агресивен батко и резултата е множество цицини и два предни счупени зъба.Всичко станало толкова бързо, че никой не могъл от присъстващите възрастни да реагира  #Cussing outСега оградката отпред е станала съвсем рядка, но няма как....
Много се радвам, че  Кафенцето се разписа....страхотни сте сладури с Кари Hug
Маймунка, много му стана на Ванката, а и на теб.....дано всичко вече да приключва Hug

# 38
  • Мнения: 581
Емили,честита ти дъщеричка Александра!!! Пожелавам ти бързо възтановяване от тежкото раждане и силно вярвам че на малката Александра ще и минат благоролучно операциите в Пирогов и скоро ще си е в къщи. Praynig Praynig Praynig
И аз също пращам цялата си положителна енергия!!!
С нетърпение ще следя темата и следващите постове нещата да се развият благополучно.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Еми, Зори, честита ви Александра!   Hug Да е жива и здрава, и много щастлива винаги!
Стискам палци и за двечките, дано операцията на Алекс бъде успешна и всичко да е наред оттук нататък! Praynig Praynig Praynig!



Маймунка, надявам се и при вас това да е последната операция и Ванко да е добре!

Камбичка, ужасно, как така го е блъснал, че чак зъбчетата му да счупи?! #Cussing out

Днес беше първия ден на Пипо в яслата, плака, като го оставихме, но след минута млъкна и до обяд не е плакал изобщо, играл си е, хапнал. Ще видим утре как ще е. Simple Smile

И за финал - да почерпя за имения ден на Симона:


# 40
  • София
  • Мнения: 292
Емили, Зори, ЧЕСТИТО БЕБЧЕ АЛЕКСАНДРА! МНОГО ДА ВИ РАДВА!  Hug

# 41
  • Мнения: 75
Мили Емили, Зори и цялото ви чудесно семейство, честита ви Александра!!! Имате и наша подкрепа и положителна енергия, всичко ще бъде наред!!!!!!

Честит имен ден на патеричка на баткото Саши на Деси и Сашко на Ивка!!!
Чоки, кака Мони поздравявам и от тук!  Heart Eyes

Кафенце, драго ми че си се разписала, липсваше ми!  Heart Eyes Как е Кари след сблъсъка?

Силви, честита ти тон-режисерка  Mr. Green Много целувки!

Поемче, Рони, като ви чета, не винаги точно разбирам всички специфични думички ,които използвате, но толкова весело ми става! Обичкам ви затова!
Поемче, честито! Кога е държавен?

Маймунка, дано да свърши вече ходене по мъки!!!  Praynig

Олче, честито ти внуче-буболече!  Laughing Аз пък съм баба на негерче  hahaha мерси за темичката!!! Елина каква кокетка!!!  Heart Eyes
Деси, твоите снимки редовно гледем в фейсбука, и толкова са зареждащи, позитивни, мили, растапящи сърцето!

Последно да се похваля все пак и тук ,че взех държавен изпит, дори нямаше критики и забележки, а само похвалби  Blush Blush Blush Така че, черпя с каквото си пожелаете!!!

Маги дойде, и трябва да загасвам лампите, цунки,  лека нощ!

# 42
  • Мнения: 14
Колко хубава новина Party PartyЕмили,честита рожба  ylinfant

 

 kop4ence,на теб и цялото ви семейство честито ще се молим за малката принцеса Praynig

Дай Боже всичко е наред и малката Александра бъде силна за да преодолее този толкова труден момент Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 43
  • Мнения: 80
Честито и от мен на мама Емили. Нека Господ е с вас в този тъй прекрасен момент от новото попълнение. Нека Той бди над прекрасната Александра и всичко лошо да отмине. Подкрепям те изцяло и се моля за вас много скоро да се приберете в къщи. Hug Hug Hug Hug Praynig Praynig Praynig Praynig

Брилянтинка, честито и на теб за новата ти бременост. Да ти е лека и безпроблемна. На финала един голям момък. Hug Hug Hug Hug


Силви, честито ви прохождане. Нека да е с много малко падания. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Другите коментари ги оставям за понататъка, че тези новини ме разтърсиха.

# 44
  • София
  • Мнения: 243
ЧЕСТИТА РОЗОВА РАДОСТ НА ЕМИЛИ И ЦЯЛОТО Й СЕМЕЙСТВО:

Дано Господ я пази и закриля в този труден момент  Praynig Praynig Praynig
Честит имен ден на малките мъже на Десито и Ивка да са ви живи и здрави и много да ви радват и обичат

Честит имен ден и на кака Мони на Чоки,да е здрава и да расте щастливо и умно дете за радост на мама,тате и малкия принц Пипо


Маймунка дано малкия това да му е последното стъпване в болница изобщо Hug Praynig
Ронка бързо да се оправя малката ти красавица,домъчня ми за вас кога ще ви видя,може и в клубче ако е студено навънка Heart Eyes Hug
Олче,Деси страхотни фотоси както винаги,чудесни са ви дечицата Heart Eyes Hug
не дават повече да пиша....

Общи условия

Активация на акаунт