СЕПТЕМВРИ - тема 29

  • 23 841
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 277

Добро утро! Еличка днес в 6:30 пи мляко и аз не можах да заспя след това, ама чак сега пускамкафето, че ибей е такава зарибявка!!!
Соник, значи сте си из квартала. Аз сметките от ДСК директ ги плащам... Вчера влязох в Карфур за първи път. Ходи ми се да пазарувам там, че има да си откарам 3 часа, ама малкото какво да го правя... То няма да седи толкова време седнала, а ако я пусна, ще овършее целия магазин Simple Smile Чудя се в детски клуб може ли да се ходи за няколко часа ей така, без рожден ден, да пощуреят на закрито и какво ли се плаща.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 504
Добро утро мацки!
МаммаТ мерси за кафето...Ми ти си изброила повечето отговори какво се прави в лошото време...Ще допълня само, че с Кати ходехме и по детски клубове, но сега около нас са доста занемарени и не ходим...Имаше и една мама дето си се разбирахме и си ходехме на гости почти всеки ден, децата си играеха чудесно, ние си пиехме кафето и така..Хубавото беше, че режимите на децата бяха еднакви..
Надина и аз нямам спомени с Кати да съм правила такива неща, каквито с Ангел..обикалям след него...все още не съм се предала и не го държа да ръце...ама то като немога нищо друго да правя и ходя след него е същото....стига във всички стаи, лазейки, държейки се за нещо и т.н. Като затворя вратите крещи, ама силно крещи...
Иначе за лишейче - балсам на др ТАйс...аз си мислех, че някакви пъпки от храната..са излезли...
Уж го дават да се стопля, пък да видим...

# 47
  • Мнения: 1 046
Добро утро, мерси за кафето  Hug

Тъпо време, провали ми разходката, прибрах се вкъщи с бебето, Коко е на разходка, очертава се цял ден - крясъци и писъци и дърпане я за крак, я за пола/гащите.....Не мога да му разбера зора, обикаляме къщата - ок, ама непрекъснато църка, търка си носа, дърпа ушите-ясно зъби, слагам гелчета разни/полза никаква.....

Киара също ми липсва - тя нали не е от тези дето ни зарязаха ??, ама преди седмица гледах сутринта сладкото Хриси и се сетих за нея, що ни отсвири тази девойка  Thinking

Ей го сега - седнал до краката ми реве и ме гледа укорително, пусто майчино сърце = взимам го и  ooooh!

Пъпките на Бобиндата са от храна, а на мен ми излезна тъп лишей....

# 48
  • Мнения: 5 026
ЧРД на Миринда, жива и здрава и да дойде да почерпи   bouquet

О,ужас, сутринта ме "сецна" - ма зверска болка, щом и ревах...ноо, стегнах се, няма кой да ми гледа децата  Confused как ще изкарам до вечрта, се чудя. Оставила съм го да пълзи, ма нали приспиване,хранене,все трябва да го влача  Tired

Надина, аз туй щях да ти кажа-да не е от храна? На Свилен такива ситни от картофа му избиха.

Дописвам се-направих попара за закуска, та Бу, заповядай  Hug

Последна редакция: ср, 01 сеп 2010, 09:10 от Atrakcia

# 49
  • Мнения: 100
Mam ma като чета това може да са гъбички щом има мокрещи ранички. По-късно ще ти напиша един крем, Ванко спи в момента и ако вляза да търся ще се ококори Simple Smile
Иаз си мислех, че е добре да се събираме с някои мами през зимата, но ще видим.

# 50
  • София
  • Мнения: 2 148
Соник, значи сте си из квартала. Аз сметките от ДСК директ ги плащам... Вчера влязох в Карфур за първи път. Ходи ми се да пазарувам там, че има да си откарам 3 часа, ама малкото какво да го правя... То няма да седи толкова време седнала, а ако я пусна, ще овършее целия магазин Simple Smile Чудя се в детски клуб може ли да се ходи за няколко часа ей така, без рожден ден, да пощуреят на закрито и какво ли се плаща.
Аз затова още не съм си пуснала онлайн банкиране, така имам мотивация да изляза от къщи дори и при кофти време.
Иначе в клубче може и без рожден ден. Аз го пускам Нико понякога за по един час. Пак стоя с него вътре, но поне му е някакво разнообразие - различни играчки, гледа по-големите деца, търкаля се насам-натам Grinning Днес май точно там ще го заведа, че хич не ми харесва тоя вятър...

# 51
  • Мнения: 414
Добро утро,момичета!
Дани в 6 без 15 стана да си играем а баща му не го отразява-сещайте се кой си игра с него Mr. Green
Поспа малко,в 8 пи мляко със зор,до сега само сутрешното хранене беше ок,не знам как ще я караме.По цял ден мрънка и това ранно ставане всеки ден и откачам вече Close
Даже почнах да му викам от време на време а баща му ми прави забележки,ама нали не той става с кокошките и се занимава цял ден с него.Зимата какво ще правим в студовете newsm78
Емир,трябва да си намерим някое читаво клубче да дивеят малко че скоро ще полудея и ще го хвърля някъде Simple Smile

# 52
  • Мнения: 100
 
Mam ma пастата е Imazol за гъбични инфекции, получават се при запарване от памперсите, наличие на влажна среда. Дано помогне, че за бебо е много мъчително.Все пак трябва да се консултираш с лекар.

# 53
  • Мнения: 1 046
Мен па ме е страх от тези клубове, вируси всякакви разни и гадни, не че баткото не може да ги донесе от градината, ама така съвсем зорлем да го разболявам, с Коко сме ходили с още 2- 3 приятелски хлапета, ама предварително проучено дали има и други деца, абе мен малко параноята ме тресе, ама хайде...........Общо взето в къщи сме се събирали с приятелките, ама сега нямам такива подходящи и май ще си намирам и аз работа непрекъснато навън  ooooh!

За анкетата не знам как да гласувам, мойто лазо-ходи....

# 54
  • Мнения: 414
Ааа Надинка,ако стигнем до клуб предварително ще се проучи всичко,тя Емир ги разбира тези работи Simple Smile
За анкетата-лази от няколко дена,ама ако имаше отговор-мрънка,с него щях да гласувам..

# 55
  • Мнения: 1 046
аууу днес ми се пише явно, ама мисля, че опция мрънка би обрала всички гласове  hahaha

# 56
  • Мнения: 277
На анкетата - мойто ходи. И тича. Отдаааавна, с опит е вече Simple Smile

# 57
  • София
  • Мнения: 1 504
Арчита...аз съм го измислила...горната стая ще сложим пързалката и батута и ДАни и Ангел да се оправят...Кати ще ги наглежда, а ние с теб ще пием кафе хе хе...
За парти клубовете...едно време с КАти като ходехме...не се е заразявала...ама сега и мен ме тресе параноята и затова и още не съм ги пробвала с Ангел...Иначе плаща се на час, като дете под 3 години влиза в стаята за игра с придружител задължително...Ако няма други деца и каката е благосклонна може и да се позанимава с детето..Иначе имаше и някаква цена да си оставиш детето при кака, ама не всеки клуб го предлага...
За анкетата -еми ще е друго, защото лазоходи и той...

# 58
  • Мнения: 414
Емир направи ли кафето?
Идваммммммммммммммм...... Simple Smile

# 59
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Мойто лази и мрънка, ама гласувах с лази Mr. Green
Едно ми е мързеливо такова ,нищо не ми се прави. А времето как предразполага Grinning

Общи условия

Активация на акаунт