Дом за Рита

  • 2 203
  • 16
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 896
Това е Рита

Тя е черна немска овчарка и е на възраст около 3 години. Била е домашна, гледана с внимание и любов, докато един ден става ненужна и е изоставена, вързана с въже за едно дърво до нашия блок. Кучето беше в шок, но не беше загубило вярата си в хората. Има идеални хигиенни навици, вероятно е била гледана в апартамент, изпълнява команди и върви отлично на повод. Не е агресивна към други кучета, котки и хора. Обожава човешко внимание и ласки. Рита е едно страшно умно и нежно куче, единственото, което му липсва е дом и истински стопанин.

http://www.youtube.com/watch?v=Oy6OmSY9Og4
http://www.youtube.com/watch?v=JDUJeSRgbK8

Ако някой проявява интерес към Рита, пишете ми тук или в групата във Фейсбук

# 1
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Кучето е страхотно! Дано скоро й намерите дом!

# 2
  • Варна
  • Мнения: 67
Прилича на моето (вече починало) белгийско овчарче Sad . Дано някой я вземе  Praynig

# 3
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 237
Това е Рита
... докато един ден става ненужна и е изоставена, вързана с въже за едно дърво до нашия блок. 

Дано така постъпят с ненормалните й стопани. Нещастни изроди!

# 4
  • София
  • Мнения: 2 896
Рита вече си има паспорт и е кастрирана. Благодарности на екипа на Бест Вет! Обстойният физически преглед обаче открил деформация на гръдния кош, най-вероятно получен от ритане или удар с пръчка, когато кучето е било бебе. За щастие, кучето сега е ок и не изпитва болки при пипане на нарането място,както и не е изгубило вярата си в хората и продължава да търси човешко гушкане и ласки. Търсенето на НЕЙНИТЕ хора продължава...

# 5
  • София
  • Мнения: 15 466
   Много е сладка!Прилича на нашето кученце,което почина преди две години.Показах  я на мъжа ми, но каза,че не иска пак да реве след време. А и друго куче имаме.Дано си намери прекрасни стопани!

# 6
  • София
  • Мнения: 1 508
Преди 4 години прибрах от улицата абсолютно същото куче, само че мъжко, изхвърлено след смъртта на възрастната му собственичка. Желая успех в задомяването и много щастие и любов за Рита  Hug

# 7
  • Мнения: 18
Е то като стана на въпрос, аз миналата седмица видях едно хъски да се разкарва пред блока. Нищо му нямаше на кучето, само един душ да си вземе и е пушка. Ама аз като имам две, трето ни ми трябва. Две кучета и четири аквариума с риби стигат.

# 8
  • Мнения: 29
От кой град сте?Много е сладка.Дано да сте от Варна   Praynig    Много е хубава

# 9
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 237
Къде е сега кучето? Нахранено ли е, напоено ли е в тези жеги, в безопасност ли е? Мамина душанка  animal037

# 10
  • София
  • Мнения: 2 896
Кучето е в София (Западен парк) и за него се грижат повече от прекрасно.

# 11
  • Мнения: 29
Кучето е в София (Западен парк) ...

Жалко.Имах желание да го взема и да си го гледаме.Аз съм във Варна.Дано да си намери добри стопани,които да се грижат за нея.   Hug

# 12
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 237
Кучето е в София (Западен парк) и за него се грижат повече от прекрасно.

Ще бъдат възнаградени стократно. Много се радзвам за слударката Рита.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 896
Побут...все още търсим дом за Рита

# 14
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 237
Да не са я отхвърлили!

Общи условия

Активация на акаунт