Връзка с мъж водолей?

  • 176 862
  • 842
  •   1
Отговори
# 60
  • France
  • Мнения: 165
Цитат
Всичките ми наблюдения върху тази зодия сочат абсолютна неспособност да се обвързват, деспотизъм, арогантнен артистизъм, маниерност, невъзможност да приемат чуждо мнение...
И куп ужасяващи телешката ми порода "достойнства

Вярно до безобразие Simple Smile Телец-водолей е обречена работа Simple Smile
ох, така е. ама като цял живот все на водолеи в любовта ми върви. сигурно е някакъв урок за мен, ама още не съм го научила, нали съм теле. много е трудна тази комбинация, просто възприятията за нещата от живота са на 100 процента различни. иначе, съм съгласна с всичко написано до тук за водолея, така е, но са толкова неустоими.
Абсолютно вярно, казвам го от личен опит. Сопред мен водолеят е непостоянен, и не особено верен. Имах 3 годишна връзка с водолей, не си паснахме. А може би просто двете ни зодии за несъвместими.

# 61
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Ти каква зодия си?
За мен водолея е мъж, на който не можеш да се наложиш.
Имат малко странно чувство за хумор,но ако го усетиш е супер забавно с тях.


Трябва да знаеш как да се наложиш. Joy
Че им е странно чувството за хумор е вярно.Обаче са най-добрите и милите дущички  стига да успееш да им влезеш под кожата.

# 62
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Цитат
Всичките ми наблюдения върху тази зодия сочат абсолютна неспособност да се обвързват, деспотизъм, арогантнен артистизъм, маниерност, невъзможност да приемат чуждо мнение...
И куп ужасяващи телешката ми порода "достойнства

Вярно до безобразие Simple Smile Телец-водолей е обречена работа Simple Smile
Е ние сме тази комбинация и вярвайте, че сме партия голяма.

# 63
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Цитат
Всичките ми наблюдения върху тази зодия сочат абсолютна неспособност да се обвързват, деспотизъм, арогантнен артистизъм, маниерност, невъзможност да приемат чуждо мнение...
И куп ужасяващи телешката ми порода "достойнства

Вярно до безобразие Simple Smile Телец-водолей е обречена работа Simple Smile

 И ние бяхме така: той - водолей, аз- телец. Нямаше начин да го убедиш в мнение различно от неговото. На всеки мой аргумент той вадеше 10 насреща. Crazy Беше способен да те убеди, че бялото е черно, защото той е решил. Например ненормално е в събота да се спи до 9-10 часа, трябва да се става по възможност в 7, ако може и по-рано. Ей, не можах да го убедя, че моя организъм има нужда от сън.  Mr. Green Прави каквото е решил и както е решил, и когато е решил. Ако твоето мнение не му пречи по никакъв начин, може и да се съгласи с него.
 Но пък е много обаятелен - да седнеш да приказваш с него, няма равен просто.  Wink

# 64
  • Мнения: 33
Думата "Обичам те" е може би най-трудната, която може да излезе от устата на един Водолей Laughing. Имам наблюдения....
Тяхната фраза е "Айде да си останем приятели"  Rolling Eyes

$hantalche , много ме заинтригува с това "Айде да си останем приятели", и на мен ми се случи да го чуя от моя водолей и го приех за край, а същата вечер ми се обади да продължим...без да дава обяснения ...и сега се зачудих може ли да е техния начин да покажат/бягат от чувствата си... Rolling Eyes
За протокола: аз съм рак и ми е голяма мъка водолейското непостоянство. Приемам го като липса за чувства и желания. И през 2 седмици съм в двете крайности: голяма страст, после затишие...много е уморителна тази въртележка, но съм в нея 3 години вечеSad

# 65
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Според мен водолеят трудно се разбира с телец, скорпион и дева.
Мъжете водолеи и са много интересни, разговорливи, непостоянни, контактни и
не на последно място мръсници в леглото  Laughing

# 66
  • На черешата
  • Мнения: 8 393

...не на последно място мръсници в леглото  Laughing


 A дали им се отдава ? Защото има голяма разлика в това просто  да правя нещо и в това да го направя така, че на партньора наистина да му хареса.  Crazy

# 67
  • Мнения: 230
оооооооооо Водолеите са си егоисти в леглото!!!!! Mr. Green

# 68
  • София
  • Мнения: 17 283
оооооооооо Водолеите са си егоисти в леглото!!!!! Mr. Green

Глупости  Laughing

# 69
  • Мнения: 230
оооооооооо Водолеите са си егоисти в леглото!!!!! Mr. Green

Глупости  Laughing
..напротив ,истина е Twisted Evil

# 70
  • София
  • Мнения: 17 283
Ти с колко водолея колко години си спала  Laughing Айде да не си мерим водолеите в креватите  Laughing

# 71
  • Мнения: 230
Ти с колко водолея колко години си спала  Laughing Айде да не си мерим водолеите в креватите  Laughing
...достатъчна бройка Crossing Arms Crossing ArmsИ продължавам да им използвам кревата Mr. Green

# 72
  • София
  • Мнения: 17 283
И продължавам да им използвам кревата Mr. Green

Е в този случай, ти мазохистка ли си, бре, жено  hahaha

# 73
  • Мнения: 230
И продължавам да им използвам кревата Mr. Green

Е в този случай, ти мазохистка ли си, бре, жено  hahaha
Не!!!..и аз съм Водолей,с Луна във Водолей Mr. Green Mr. Green....и спя при Водолей с асцендент Водолей Whistling

Последна редакция: нд, 29 авг 2010, 11:29 от мария 123

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Интересувам се от представител на тази зодия и моля тези,които има вземане-даване с мъж водолей да дадат някои разяснения. Отношенията ни са отскоро,на ниво кафенце,чат,флирт. Пиемам съвети всякакви за първи стъпки,дали аз за предприема нещо по-така или да изчакам,защото четох,че са доста колебливи в любовните дела и изобщо,всичко за което се сетите и ви е впечатлило. Друго,което четох и ме впечатли е,че в крайна сметка си остават по-далечни и неразбрани дори при по-дълго общуване. Запазват една дистанция на емоционално ниво и сякаш отсъстват духом,просто човек не може да ги усети. Забелязвам нещо подобно у мъжа,който ме интересува - усещам интереса му към мен,същевременно на моменти,когато сме заедно е разсеян и сякаш отсъства духом.

Живея с мъж Водолей вече 4-та година - изключително ревниви, чак до вманиачаване!!! #2gunfire #2gunfire
Иначе общо взето мога да кажа, че са романтични и когато обичат - обичат истински, помага ми доста вкъщи и не са мързеливи!!!
Като цяло е с добър характер. Аз съм везни, ако все пак има значение и моята зодия.

Общи условия

Активация на акаунт