Последното бебе на 2010 или първото на 2011?

  • 4 322
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 539
Здравейте, момичета!
След много лутания дали да се запиша в декемврийската или в януарската темичка, реших да пусна нова, наша си тема - само на мамите с шанс за последно бебе на 2010 и първо на 2011г.
Наистина, много ми се искаше да се присъединя към някоя готова тема, обаче доста се лутам:

 - терминът ми е определен в ЖК за 31.12.2010г.; на ФМ и тук във форума е определен за 01.01.2011г., а пък като си правех линийката се оказа, че по руски тертип е 02.01.2011г. Най-странното е, че след амниото ме изписаха с термин 03.01.2011г. Grinning

 - в декемврийската тема повечето мами са значително по-напред от мене, а в януарската - значително след мене
 newsm78  newsm78  newsm78
Чесах се, чесах се и реших да отворя нова тема!
Заповядайте, бъдещи мамчета!

Последна редакция: нд, 22 авг 2010, 07:38 от Az i ti

# 1
  • Мнения: 12
Новата тема е супер. Аз може би ще съм една от тези бъдещи майки,защото термина ми е на 31.12.2010г.

# 2
  • Мнения: 539
Новата тема е супер. Аз може би ще съм една от тези бъдещи майки,защото термина ми е на 31.12.2010г.

 Hug Привет, markochka!
Добре си ни дошла, ти ще си полазник на темата.

# 3
  • Мнения: 32
Термина ми е за 5ти последно определен, но защо пък да не се кандидатирам за първо бебе на годината.Simple Smile

# 4
  • Мнения: 539
Термина ми е за 5ти последно определен, но защо пък да не се кандидатирам за първо бебе на годината.Simple Smile

Разбира се, заповядай!  Hug

# 5
  • Мнения: 1 919
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=516382.0  Hug Лека и безпроблемна бременност, има вече тема за януарки!

# 6
  • Мнения: 539
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=516382.0  Hug Лека и безпроблемна бременност, има вече тема за януарки!
Благодаря, че се грижиш за нас, Thomasito, но нямаше нужда!
В първия пост подробно обясних защо не ни устройват напълно нито темата на януарките, нито тази на декемврийките. Ако искаш, първо прочети него.

# 7
  • София
  • Мнения: 38 632
Айде и аз тука! Предната бременност я изкарах при януарките, а родих на 27 декември.
На тази термина ми е за 6 януари, ама кой знае кога ще го изтърся.
Надявам се да не е по Нова година.
В краен случай може да се наложи и секцио, което хич не ми се иска.

# 8
  • Мнения: 539
Айде и аз тука! Предната бременност я изкарах при януарките, а родих на 27 декември.
На тази термина ми е за 6 януари, ама кой знае кога ще го изтърся.
Надявам се да не е по Нова година.
В краен случай може да се наложи и секцио, което хич не ми се иска.
Добре дошла, Дилянка!  Hug
Дано се случи точно както ти се иска!

# 9
  • Мнения: 539
Момичета, правихте ли вече втората ФМ?
Аз ще ходя утре и ми е едно треперливо...

Иначе от Ац знаем, че ще си имаме девойка, този път.
Таткото е на върха на щастието - просто не стъпва по земята - хвали се навсякъде, все "бебка" му е в устата.

Как са нещата при вас?

# 10
  • Мнения: 32
Аз съм на 30 на ФМ, ще бъда общо взето на 21 навършени седмици. И аз малко се притеснявам.

# 11
  • Мнения: 539
Бях на ФМ вчера при доц. Димитрова. Слава Богу, всичко е наред. Не съм очарована от отношението й - гледаше да си свърши работата, вярно, ама нищичко не поиска да ни обясни  Sad
А толкова я чаках тази ФМ.
Даде ми документ с някакви размери дето нищо, ама нищичко не ми говорят...
Какво е вашето мнение, дали да се запиша другаде за следващата ФМ?
И къде?
Съпругът ми смята, че тя е професионалист, ама на мен май не ми стига... Нужен ми е Човек, Лекар...у

# 12
  • Мнения: 1 423
Искате ли още една мама?  Peace

Моя термин е на 06.01.2011, но ще видим ...

# 13
  • Мнения: 539
Искате ли още една мама?  Peace

Моя термин е на 06.01.2011, но ще видим ...
Добре дошла, Jorjianaaa! Hug

Аз ходих при док., който изроди първото ми детенце и той потвърди последното мнение, относно термина ми (от МД) - 03.01.!  Shocked
Добре де, тук във форума нещата защо са различни? (01.01.)
Лентичката от руския форум изчислява 02.01.  #Crazy
А в ЖК пък е 31.12???? newsm78

# 14
  • Мнения: 1 423
Az i ti на мен това с изчисляването на термина ми се вижда доста отностително... докторите ги смятат по някаква таблица еднакво за всички, но не на всеки му идва на 28 дни и на мен ми го смятат различно, но аз си снам кога ми е овулацията и знам кога съм забременяла. А пък в нета всяка таблица смята с +/- 1-2 дни  Peace

Общи условия

Активация на акаунт