как премахнахте целулита?

  • 37 234
  • 187
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
По време на бременността си качих 30 кг и с това целулита ми се увеличи страшно много. Сега не знам с какво да го махна - е... знам де - със спорт. Но има ли някакви мазила, с които мога да го намаля?

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
С много спорт, диета и триста вида мазила. В момента, в който реших, че съм супер и върнах газта, целулитът цъфна отново Laughing Вече не му се втелясвам. Трябва цял живот да съм на режим и да се счупя от подскачане, за да имам перфектни бедра. Айде нема нужда Stop Изглеждам чудесно за моята възраст, не съм модел, така че не смятам да посветя остатъка от живота си на борба с целулита Laughing
А при тебе основното са килограмите. С 30 кила отгоре и да нямаш целулит, все тая. Действай за теглото, целулитът сам ще намалее.

# 2
  • Мнения: 636
И ръчни масажи, и ръчни масажи ...  Grinning

# 3
  • Мнения: 4 428
И ръчни масажи, и ръчни масажи ...  Grinning

Абсолютно  Peace Никакви мазила не действат, ако не са съчетани с масаж. Той е основното. Освен това правилно хранене, спорт и вода.
И общо взето, човек за да изглежда добре, си трябва старание и грижи. Не става да си купиш нещо от аптекатаи и да чакаш само с едното мазане, да заприличаш на модел  Whistling Пък после да си хапнеш чипс с бира, и да не станеш от дивана цял следобяд и да гледаш сериали  Wink

# 4
  • Мнения: 89
Присъединявам се към мненията, че на този етап наднормените килограми са по-важна цел ....Не бих казала, че моя целулит съм го премахнала на 100%, но видимо има голямо подобрение при мен, след като свалих повечко килограми с режим на хранене и Хипокси и после дозагладих положението с целутрон (който сега ползвам профилактично от време на време). Мерките трябва да са комплексни, не става само с едно нещо ....Какъвто и начин да избереш, важното е търпение, постоянство и вяра в себе си и ще има ефект  Peace. Иначе с целутрона се ползва и гел против целулит и този, който ми препоръчаха от там е на Евелин - за топлото сега летния вариант - изстудяващ, за зимата има загряващ, не е от най-скъпите, но хвалят го (аз не мога да разгранича неговото действие от всичко друго, което правя).
Успех  Peace.

Последна редакция: вт, 17 авг 2010, 10:49 от Ahim_sa

# 5
  • София
  • Мнения: 35
при мене мазах мазах с какво ли не и аз и имах временен ефект и после всичко се върна....и диетата и спорта и мазането при мене помогнаха...(не ходех на масажи), но вече нямам възможност за тези процедури та от време на време се мажа отново ей така...нещо да позагладя временно Laughing

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
масажи,крос,масажи,крос

# 7
  • Мнения: 24
По време на бременността си качих 30 кг и с това целулита ми се увеличи страшно много. Сега не знам с какво да го махна - е... знам де - със спорт. Но има ли някакви мазила, с които мога да го намаля?
С целулита се справят масажи в комбинация с движение и лека диета. Моята приятелка си прави скоро 9-дневна терапия "А perfect body" в едно Студио за красота. Стегна се много, дрехите по нея почнаха да се въртят. Страшно е доволна и след месец пак ще повтори- тя искаше веднага, но в Студиото масажиста казал, че ефекта е траен, ако има период на почивка, за да  се приспособи организма към новото тегло.
Ако си от София, мога да ти дам координати на лични.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 272
Моята рецепта е: много вода, спорт и ексфолиране на зоните с целулит с утайка от кафе. Действа чудотворно на кожата!

# 9
  • Мнения: 89
Моята рецепта е: много вода, спорт и ексфолиране на зоните с целулит с утайка от кафе. Действа чудотворно на кожата!
Горе-долу колко пъти на седмица се прави това ексфолиране, по колко минути и предполагам мoже и с нормално кафе - без да е утайка и се нанася с кръгови движения по проблемните зони ?

Последна редакция: вт, 17 авг 2010, 12:19 от Ahim_sa

# 10
  • Мнения: 205
с кафето няма ли да се запуши банята,  аз сега съм решила с някое от мазилата на гарниер да се мажа. На тях нали има и масажор може да стане. Иначе мислех на плуване да ходя ама като гледам братовчетка ми че е и плувкиня има повече от мен Mr. Green.

# 11
  • в Кошера
  • Мнения: 2 220
Мануални масажи  Peace

с кафето няма ли да се запуши банята,  аз сега съм решила с някое от мазилата на гарниер да се мажа. На тях нали има и масажор може да стане. Иначе мислех на плуване да ходя ама като гледам братовчетка ми че е и плувкиня има повече от мен Mr. Green.

Пълни боклуци са, недей по-добре.  Peace

Аз съм доволна от това  Peace

# 12
  • Мнения: 205
това за 1 път го виждам от къде си го взимаш и колко парички е

# 13
  • Мнения: 1 424
Относно утайката от кафето мага да кажа, че при мен има ефект. Смесвам го в една кутийка с душ гел и на всяко къпане правя масажи на проблемните зони и след това ползвам ментовия лосион на Евелин. Пия много вода( дори и през нощта ставам да пия), а спортът ми е спринт на дълги и къси разстояния по малкия ренегат Laughing И именно, за да не се запуши канала на банята, сипвам веднъж в седмицата Тубофло в канала...досега не съм имала проблеми. Peace

# 14
  • софия
  • Мнения: 100


Аз съм доволна от това  Peace
[/quote]

И аз го ползвам и съм доволна,купувам го от един козм. салон,там си правих LPG

Общи условия

Активация на акаунт