Пазаруваме за ОКТОМВРИЙЧЕ всички - дрешки, мебели, колички!

  • 23 001
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Сливен
  • Мнения: 140
здравейте момичета

димяни честита ти месечинка на двете кукли,дано следващата да сте вече заедно.
MG18,Maris,позитив,да ви е честито името,Богородица да ни пази всички.
МИЛА да ти е жив и здрав рожденика
ето и за мое здраве една лека почерпка

# 736
  • Мнения: 1
 ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ  bouquet   ,  НА РОЖДЕННИЧКИ, МАМИ НА РОЖДЕННИЦИ.............НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ  Laughing 

ГОСПОД ДА Е С НАС И ДА ЗАКРИЛЯ СЕМЕЙСТВАТА НИ Praynig
 Hug

# 737
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Момичета, чудя се на това нещо, някой да има мнение по въпроса>  Thinking http://cgi.ebay.com/Baby-Perfect-Sleeping-Position-Assistant-Adj … H_DefaultDomain_0

# 738
  • Мнения: 2 286
Здравейте!
Да се похваля и аз с покупки! Ще наснимам и ще пусна.
Бобче- аз си взех такава възглавничка днес, смятам, че е много необходима. Само, че моята е с една дълга страна и една къса.

Спокойна вечер на всички! Heart Eyes

# 739
  • Мнения: 65
Госпожии,добро утро  Hug  bouquet

Честити покупки! Heart EyesДнес щял да бъде пикът на жегите,ужас Sad Пазете се и пийте повече течности. Hug

Ние забравихме да гласуваме заглавие за новата тема затова пак ще предлагам нещо аз  Mr. Green

Времето лети, а ние нямаме търпение за първата среща с ОКТОМВРИЙСКОТО Творение!

Къщурката на бебчо отеснява, а ОКТОМВРИ с пълна сила наближава!

давайте да решаваме,че да може да си имаме нова тема днес  Hug

Тони,играй на онче-бонче  Mr. Green

# 740
  • Мнения: 599
Добро утро момичета Simple Smile Бобче, аз мисля да си взема такъв ограничител, тук във Варна ги гледахме, ефтини са .

Днес ще имам задачки закачки за вършене в тия жеги но няма как Simple Smile Днес след обед и на ЖК ще ходя така че най вероятно довечера ще се вкл.чак Simple Smile

Дано най - накрая се разхлади бе, егати лятото дето оцелихме.....пууууу.....но определено тук в новия апартамент си е друго, тук сме на 1 етаж и е в пъти по хладно от 7-я етаж в стария апартамент. Там си беше като в парник  ooooh!

Хайде, хубав понеделник   bouquet

# 741
  • София
  • Мнения: 483
Добро утроооо  Heart Eyes
Добре че ставам преди всички, за да си изпия кафето и да ви прочета на спокойствие - САМА  Simple Smile Вчера не успях да се докопам до компа втори път.
У нас са два и моите момчета са ги окупирали. Има и трети комп, но няма къде да го включа засега.
Но по-спешен ми е климатика  Rolling Eyes Не знам дали от бременността или лятото е по-горещо, но се разтопих и изтекох  Tired Миналото лято у нас беше хладно, а сега... ужас...
След малко ще изхвърча до пазара да напазарувам, че после ще е адска жега. И ще събудя малкият мъж - обеща ми да ми е шерп (да носи покупките)  hahaha

Аз съм за “Къщурката на бебчо отесява, а ОКТОМВРИ с пълна сила наближава“. Точно така се и чувствам - стресната че големият момент наближава, а аз не съм готова с покупките  Embarassed
Хейли, снимай и покажи  Hug
Бобче, мерси че сподели - не съм виждала такъв ограничител, но ще потърся - харесва ми и мисля, че ще е много полезен  Heart Eyes

Целувки и гушки на всички  Heart Eyes  Hug и стойте на хладно!

# 742
  • Мнения: 186
Здравейте муцункиииии

Днес кафето и закуската са от мен,

и тъй като аз ще закусвам козуна4е с кис. млекце да ви по4ерпя и вас

http://images.radionovi.multiply.com/image/1/photos/72/500x500/4 … mp;nmid=307807680[/img]

Незнам защо не излиза картинката


аз си изкарах страхотен уикенд , в4ера бяхме и на сватба , но решихме само да поздравим младоженците в църквата(не са ни мн близки и можехме да си позволим да откажем)и на мен като ми се замая главата в тая църква ви казвамммм, ама то задушно -ужас .Не отидохме в ресторанта, т.е. щеше да е градинска сватба и аз щях да изпукам от жега и милото реши да ме води да пазарим за бебенце - взехме боденца само .ама тия дни още Mr. Green

Над- аз съм за къщурката
Боб4е не съм виждала такива ограни4ители и незнам дали да вземам-поне в на4алото - не

ето снимка на младоженците и мен да ме видите какъв съм гибон http://oktomvri2010.snimka.bg/dating/tini-pini.485659.20130408.big

Последна редакция: пн, 16 авг 2010, 08:56 от tini_pini

# 743
  • Мнения: 13
Добро утро мамчета   bouquet

Честит Имен Ден на всички празнували вчера на патерица   bouquet Да сте ми здравички и много обичани и щастливи!

Ние с Валката бяхме кръстници вчера и щях да пукна от жега  Grinning Малката се скъса да реве, но после се укроти и си изкарахме добре ( снимки днес-утре ще имате Wink ) НО...като се върнахме в София и си видях колата  ooooh! - някой компетентен шофъор беше маневрирал на паркинга пред блока и ми е ударил бубуто - задната броня + счупен стоп, та след малко отивам да завеждам щета и ще видим..Лошото е, че ние сме с Каско на 2 вноски ( едната е декември) и за да могат да ми я признаят щетата, трябва сега да изровя отнякъде ( къде???) 400 лв. да си доплатим... Абе ужас ви казвам  Tired

В 12:00 съм на преглед в Шейново, което ме радва мнооогооо - ще си видя момчето  Heart Eyes

Целувки и се пазете от жегите!

И аз съм за тясната къщурка Наденце  Hug

# 744
  • Варна
  • Мнения: 245
Нова тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=517415.0

Живот и здраве другата седмица ми е последна на работа и ще ви украся и наглася нов облик на новата страничка и ще пиша повече Wink

# 745
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Здравейте,

Все по-трудно се очертава ставането, както и понасянето на високите градуси.... ooooh!
tini, екстра ще ми дойде кафенцето, благодаря!  Hug
Nad1, супер са заглавията. И аз да се включа към твоя сутрешен креативизъм -
Още мъничко остана, бебко да се гушка с мама!
Все по-бързо расна аз- даже мама е в захлас!  hahaha

Хайде прохладен ден на всички!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт