Моля, дайте отзиви за 23 СОУ - "Фредерик Жолио-Кюри"

  • 16 199
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 73
Здравейте момичета, интересувам се от 23 СОУ - "Фредерик Жолио-Кюри", ако имате първокласник там бихте ли споделили как е атмосферата , учителите ,как става приема  и има ли достатъчно свободни места. Благодаря Heart Eyes

Последна редакция: сб, 24 юли 2010, 13:54 от .Ели.

# 1
  • Мнения: 1 879
Не мога да ти помогна с мнение, но със съвет. В заглавието на темата вместо "едно училище" напиши "23 СОУ" - така ще привлечеш вниманието наистина на хора, които имат мнение точно за това училище.

Ако детенцето ти не е първокласник наесен, октомври-ноември можеш да се поразходиш до училището и да питаш родителите, които си прибират децата, за мнение.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
С приема няма проблем, винаги има места.
Чувала съм добри думи за логопеда, майките на деца с говорни дефекти са доволни.
Текучеството на учители е голямо.

# 3
  • Мнения: 1 849
Много е важно каква е учителката. Записването започва на 2.02. Има тест юни месец, в присъствието на психолог. Елементарен е. Директорката е много разбрана и предприемчива. Миналата година училището беше на 30 място по успех за страната. Но пак казвам много зависи на кой учител ще попаднете. Като цяло атмосферата е спокойна. Учителките в занималнята са кошмарни. Стола готвят добре. Има камери в двора и в цялото училище.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 272
Много е добро училището, има видеонаблюдение, ремонтирано е, директорката е много оправна жена. А щом става въпрос за първокласник, горещо препоръчвам г-жа Божилова. Тя ще води първи клас тази година  Peace

# 5
  • Мнения: 73
Мерси мацки, ако може обаче и още мнения и препоръки за учителки. Най-вече ме притесняваше факта ,че са само 2 паралелки за първи клас ,но щом казвате ,че няма проблем...А изучават ли английски?

# 6
  • Мнения: 1 849
английския е по половин час на седмица, абсолютно недостатъчно

# 7
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Моите впе4атления от 23 Соу са от преди малко пове4ко години,но виждам например ,4е са ти дали като препорька Г/жа Божилова Peace,която и аз си спомням 4е беше прекрасен у4ител.
В това у4илище завьрших средното си образование(основното Не),мога да кажа ,4е базата е сравнително добра и наистина директорката е много разбрана и "оправна" жена.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 541
Аз да побутна темата с една молба  Praynig
МОЛЯ  , да споделите още мнения за училището и най вече ако знаете на есен кои госпожи ще поемат първи клас 2014/2015 и ако може препоръки ( нахално стана  Embarassed )
Дилемата е м/у 109 и 23 ???
МОЛЯ   Ви   bouquet!

# 9
  • София
  • Мнения: 69
Госпожите на първи клас ще са:Божилова,Ранова и Михайлова.Мисля,че Михайлова ще е на хореографската паралелка,а другите две на общообразователните,дано обаче не Ви подведа.
И пред мен е дилемата23 соу или 109 ОУ.....

# 10
  • София
  • Мнения: 1 541
Благодаря ти  Hug, а мнение за тези учители , като учители има ли някои ?

# 11
  • София
  • Мнения: 69
Познавам една майка,чиито дете е било при Ранова и е много доволна,Божилова ни я препоръчва госпожата от детската градина.

# 12
  • Мнения: 152
Аз мога да ви дам съвет от първа ръка. Тази година завършвам средното си образование в 23-то СОУ, а и живота ми се подреди така, че от 1 клас съм там. Бях при г-жа Божилова. Тя е невероятен преподавател и педагог. Винаги съм изпитвала топли чувства към нея.
 Материалната база много се подобри с годините. В момента има видео-наблюдение  в двора,във  всички коридори и в повечето стаи . Мултимедии в почти всички стаи. Да не говорим, че "големите" ученици нямаме право да минаваме, през коридорите, където учат 1-2 клас, за да не ги безпокоим и да им пречим на ученето.  Rolling Eyes 
За стола нямам скорошно мнение, защото отдавна не съм яла там. А що се отнася до директорката... Към нея не тая мили чувства, не я харесвам особено, но мисля че всичко това идва от факта, че съм 12 клас и тя се опитва да ни задържа все още в класните стаи.
 С две думи имам доста добро мнение за училището. Това, което аз не харесвам като ученичка в него, на вас като родители ще ви хареса. Grinning

# 13
  • Мнения: 561
Аз пък искам да попитам какво представлява хореографската паралелка, освен няколкото часа танци седмично. Защо не е предпочитана от родителите? Добре ли е да запиша сина си там, който не се отличава с никакви музикални или танцувални данни, но все си мисля, че малко допълнително раздвижване не вреди.

# 14
  • София
  • Мнения: 10
Наистина ли хореографската паралелка не е предпочитана? Моля да дадете повече информация, ако имате. Аз мислех пък, че е доста желана. Може би davisgirl може да даде информация от първа ръка.
Предварително благодаря!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт