Любители на котки(бъдещи леопарди)- тема 40

  • 50 263
  • 730
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 608
Ауу, нова тема, още малко да ви загубя!
Честитих на Боби, но нека и тук
Да ти е живо и здраво малкото слънце, да огрява дните ти! И да не гони Лео за опашката  Laughing

Ще се разпиша с нови снимки, но след няколко дни, че услужих фотото на приятел. Имаме си ново легло и най-сетне го харесахме. Замъкнато е чак на балкона  Joy Joy

# 46
  • Мнения: 1 907
Честита да е Леа Ерика!!! Да расте здрава, умна, красива и щастлива! Бързо възстановяване, Боби!

margita, дай да видим тумбачето в пълната му прелест, деее  Crossing Arms Поне виртуално да го помачкам  Wink

misleto, мама и бебета как са се подредили  Heart Eyes Сладурчета златни  Heart Eyes!

dessivl, не знам какво да те посъветвам, освен да проявите търпение. Не им уреждайте срещи на двамцата, нека сами да свикнат с присъствието на другия. И двамата са големи и може и да не станат първи дружки  Laughing, но със сигурност ще се научат да се спогаждат. Успех  Hug

Днес ми е кучешко  Mr. Green, затова, за всички маци- една приятелска усмивка!

# 47
  • София
  • Мнения: 6 971
Честита дъщеричка на Боби!Да е жива и здрава и с много късмет!  bouquet

елиас, мерси за клипчето, много мило и усмихнато ми стана  Hug

margita, много хубава закръглена маца  Heart Eyes

# 48
# 49
# 50
  • Мнения: 3 154
К’воо ста’аа тукааа бееее !? Laughing
 
я, и аз да видя ...
 Mr. Green

Ама сега ще ви се оплаквам малко. Confused  Бела нещо си е направила на предната лапичка и избягва да стъпва на нея. Като ходи или тича,  почти не си личи (само малко май накуцва), но когато стои на едно място постоянно я сгъва нагоре (ето тук се вижда). Огледах я снощи, колкото ми позволи  и не видях да има някакво външно нараняване - срярязано, убодено. Та се чудя дали е възможно, когато е била сама, ако си е закачила ноктите някъде на килим или дамаска, което често се и случва, и после докато се е опитвала сама да се откачи, да го е посукала и изкълчила някак ... знам ли?  Thinking  Довечера май ще трябва да се  разходим до вет. кабинет, ако няма видимо подобрение ...   Sad
още малко снимки

И от мен - да ти е живо и здраво бебчето Боби!



# 51
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Моята Чушка също беше си наранила лапичката и стоеше като Бела. Мина й, изчакахме един ден и й мина. Но я огледахме да няма някое трънче или нещо наранено. Май беше стъпала на криво.

П.П. За протокола, голямата котка се казва Котка, побойницата - Мишка, а малката Чушка.
Тъй вече да ги наричам по имена.

# 52
  • Мнения: 1 907
П.П. За протокола, голямата котка се казва Котка, побойницата - Мишка, а малката Чушка.
Тъй вече да ги наричам по имена.

 Joy Страхотни имена! Защо изневерихте на фауната, и преминахте към флората с Чушка  Thinking Mr. Green

# 53
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Мислихме за Кошка, ама Котка се обръщаше на името.
А малкото, като го взехме, беше с голям корем, щръкнали уши, остра муцуна и крачета като клечки за зъби. Абе, на пълнена чушка мязаше. От там Чушка, на галено Чуши.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Сладко Laughing И Кетя е Кебапче, щото е кльощанка Party Отначало и виках кюфтенце, но някой тук ме беше питал защо кюфте като е толкова елегантна и аз като се позамислих реших, че кебапче повече и отива Laughing

# 55
  • Мнения: 360
Боби,честита ви радост Heart Eyesпожелавам ви да расте добър човек и голяма котколюбителка.  bouquet

margita,страшна дебеланка е твоята глезанка Heart Eyes

tania67,легена много издържлив,а пълнежа е прекрасен Heart Eyes.

Гледам голямо жилене е паднало тези дни,дано по-бързо им минава на котаците и да не ги боли Hug

Малкия куршум е страшен бяс.Изобщо нямаше нужда от адаптация,тича,щурее и се катери по стените ooooh!търпи на малката набезите да го гняви,аз не и давам попринцип защото съм на мнение ,че животните не са играчки,но като успее да го докопа той милия нищо не и прави.
Ето как се катерим
и една в скута на кака си Heart Eyes
и ако ви се гледат още,заповядайте http://alximika.snimka.bg/animals/pinko-b-deshtata-pantera.520150.19761607

# 56
  • Мнения: 0
Ай, ай, ай,
как ви изпуснах тези дни, как попадам на нова тема  Mr. Green

Честито на Боби, само такива хубави новини искам да има тук. Simple Smile

Зарадвахте ме с нови снимки на маците,
прекрасно е човек да се нагледа на пух, лапи и дивотии.

Поздрави от мен и Чара,
аз ръчкам в нета, тя гледа телевизия (почти...)  Crazy

# 57
  • Мнения: 4 785
alximika, страхотен е!!!  Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 3 154
Моята Чушка също беше си наранила лапичката и стоеше като Бела. Мина й, изчакахме един ден и й мина. Но я огледахме да няма някое трънче или нещо наранено. Май беше стъпала на криво.

П.П. За протокола, голямата котка се казва Котка, побойницата - Мишка, а малката Чушка.
Тъй вече да ги наричам по имена.

бе и аз се надявам така да си мине
Чушчица много добре звучи, Hug  кулинарно вдъхновение сте имали явно Laughing

Малкият Пинко е красавец и голям "пожар" - я как пълзи по стените като хлебарка  Laughing ... никак не ви е скучно  май Mr. Green

# 59
  • София
  • Мнения: 5 729
Има втори Пинко Mr. Green. В първия момент си викам,не съм публикувала снимки,защо го споменават Mr. Green.
Имаме си вече адаш.

Общи условия

Активация на акаунт