Бг гари,Арабски летища,някой някого с усмивка посреща !

  • 47 331
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 550
Привет, арабелки   bouquet

Алвера, да ти е жива и здрава рожденичката и мнохо успехи и щастие по пътя си напред да има  Hug  bouquet Hug

Аз в4ера се прибрах, уж ме бяха предупредили, че е жега. но кмбинацията високи температури и голяма влажност надмина вси4ките ми очквания. Ето и сега, седя в работата, имам много да наваксвам, а не мога да мисля - мозъкът ми е като стопен  Tired
Сградите нямат климатици, единствената прхолада е вентилатор, той обаче духа и лесно се настива.
Леле, наложи се да прекъсна писането на поста - докато пишех изведнъж ми прилоша, добре 4е тоалетната е срещу офиса, та повърнах, където трябва.....Ужас  Sick

А вие се оплквате, 4е при вас вали и е хладно.  Crazy
 Междудругото в югозападна България времето бе много хубаво - слънчево, но не прекалено топло, идеално за разходки. Валя може би само два дни, но за много кратко.

Ом Саид, дано оздравеете по бързо.

Сега пък дойде буря и тук / изведнъж се изсипа порой със силен вятър, дано донесе хлад.

Поздрави

# 61
  • Мнения: 468
Алверке, честии юбилей на твоята принцеса, нека изпълни още 5 по толкова. Flutter


Айа
, как заварии квартирата, сигурно подредена. Hug Наистина разбрах, че били големи жегии при вас. newsm78 А и рязката смяна така се отразява....

Ом Саед, Елидна, с майчинството само ядове, аман от институции като българските.

Сафар, дано се уредиш с почивка.  Hug

Мираж, чакаме среща. Mr. Green

Ясминке
, как върви при теб? сирийските доктори какво казват? Лошо ли ти е много? Heart Eyes

Саида, Ники, Джи, Ясминке, Лили, Лю, Малката гара и всички други Hug

# 62
  • Мнения: 465
Привет от мен.  Hug

Мираж, какви са ти впечатленията от сапуна - става или не, според теб? Приписват му много хубави качества. Има ли истина в това?
Аз се чудя дали да си поръчам. Мислех да си мия косата с него. Уж било хубаво. Пък аз съм пуснала една дъъълга коса, почти до кръста ми е станала. Не ми е цел, ама ужасно мразя да ходя на фризьор.  Blush
Лили, да стана докторица уча.  Mr. Green В тази връзка, за псориазиса, няма лечение, има подобрение. Дерматологията ми е слабостта, така че, ако искаш на лични мога да ти напиша доста инфо по въпроса - какво повлиява заболяването положително - режими, диети, климат и т.н.
Айа, и аз да попитам, как е квартирата? Защо ти е така лошо, да не е някакъв вирус. Дано не. 
Амал, мерси много, ако кажеш някой магазин, ще ми е полезно.  Hug
Алвера, да ти е жива и здрава щерката. Да бъде много щастлива и много да те радва.   bouquet
safar_maktoub, как сте вие? Знаеш ли, преди.. хмм, не съм сигурна преди колко месеца, но май ви мернах с половинката ти по Витошка. Ама не бях сигурна, че сте вие, а и ми стана неудобно.  Blush Нали съм виждала снимки в албумчето преди.. ама ми се стори притеснително да дойда и да те нападна от нищото.
Om Saeed, дано се оправи бързо детенце!
Елидна, не се ядосвай, поне сте починали на спокойствие. Всички мои познати, които почиват сега се оплакват от лошо време. Не че това е утеха. 
Грозен Аватар, къде се покри?  newsm43

И да ви кажа - доволна съм от победителя в световното.  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 3 804
амалче среща,като се роди бебето  bowuu,пък и до тогава може и Ясмин да се е прибрала.

гаричка не суъм го ползвала,но чувам само добри отзиви.

Говорих с шило от петък са си в къщи,добре са.

Видяхте ли как познах ,кой ще победи. Mr. Green

ом саид дано да се оправите скоро  Praynig ,а бълхите от къде са  newsm78

# 64
  • Мнения: 689
Айде Алверке и скоро да черпиш,че си станала баба  Grinning

Гараbouquet

Айа-повърнала си заради арабина Naughty.Като се смесят расите и така става  Mr. Green

Амал-планувате ли ходене в сирийско,да покажете бебката с най-красивите очи,маша-Алла!

Баво на Испания!!! Ние с моя арап ходихме да гледаме мача сами,една египтянка през цялото време ме зяпа,но така и не можа да познае от къде съм и да се успокои Tired
След мача ходихме на кино и главния герой беше сириец от кюрдски произход,та се сетих за Шилото  Wink,филма не струва,но поне костюмите на бели-денсърката бяха страхотни,ккато и гениалните идеи на арабите за скривалища на дрога  Crazy

трейлъра:
http://www.sotwesoorahd.tv/media/1375/%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D … er_Ahmed_El_Saqa/

# 65
  • Мнения: 39
Благодаря ви!  bouquet Много сте мили!
Малкия има подобрение и предполагам,че до ден ще е ОК. Praynig
Мираж,до колкото аз мога да предположа,бълхите са от някоя градинка,защото нямаме домаш.любимци.Гледах аз по парковете как дечицата се почесват и майките разказват,че има буби и т.н.,но не вярвах..Виках си,не би трябвало,как може да се допусне,има малки деца...,но УВИ..,ето,че се напълниме в къщи.. Sick

# 66
  • Мнения: 2 171
Ом Саид, абсолютно възможно е да сте хванали бълхите от градинката. На нас ни се е случвало, децата са се сдобивали с обрив, вкъщи не съм намирала. Но положението с градинките и пясъчниците е отчайващо. Кучета, безпризорни и домашни, си играят редом с децата. А отстрани собственици и "природозащитници" гледат с умиление ooooh!. Последния ми сблъсък с такъв беше съвсем наскоро. Един дядо пусна кучето си и то се изпика точно в средата на пясъчника пред блока ни. Като го попитах дали според него е редно кучето да пикае там, където играят децата, отговорът беше: "ами кучешка му работа, нищо не разбира" #Crazy  smile3505

И аз се радвам за испанците Simple Smile, половинката страда за холандците. Какво да се прави, едни празнуват, други плачат  33uu

Айа, как е в новата квартира? Дано скоро се радвате на приятно време, без такива горещини Peace

# 67
  • Мнения: 3 804




Момичета ,днес имам рожден ден,или както казват каките,одъртявам вече. Mr. Green

# 68
  • Мнения: 427
                ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИРАЖ  Heart Eyes      Много здраве ти пожелавам, любов , щастие и слънчеви усмивки .
      И нека " одъртяването " ти  Mr. Green е бавно и неусетно та чак до най-малко сто години.  Heart Eyes
     

# 69
  • Мнения: 171
Пожeлавам ти винаги да имаш възможност за избор при всяка една твоя житейска стъпка и винаги да взимаш правилното решение! Честит рожден ден ! "Одъртявай" като антиките - с достойнство !

# 70
  • Мнения: 39
Мираж,да си жива и здрава!Пожелавам ти,много щастие и късмет!Бъди заобиколена винаги от истински приятели,бъди обичана и ценена винаги от човека да теб..и бъди винаги усмихната!   bouquet

# 71
  • София
  • Мнения: 42
Мираж, да си жива  и здрава, винаги обичана и заобиколена от любими хора. Нека всичко което си пожелаеш, да е твое и ти пожелавам много успехи във всяко едно начинание newsm51

Почерпка и от мен, че днес ставаме на 11 месеца:)
Оставям ви,че туку  що повърнахме и отиваме да се къпем:(SadSad
Целувки на всички

# 72
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Деси, честит рожден ден !!! Да си жива и здрава, много щастие и все повече прекрасни моменти с любимите хора!


А човек остарява когато все по-малко неща започват да му се случват за първи път. На теб ти предстоят още много неща, които не са ти се случвали до сега, така че - не одъртяваш!!!!!

Честит празник и на малката красавица Айа и мама  Елидна !!! 11 месеца са си важна възраст за едно бебе  Grinning

А голямата Айа как е днес? Отмина ли ти неразположението вече? А  любимия как се е справил с квартирата?

Шилан как се справя с памперсите  hahaha Дано бебка е кротка. На кого прилича?


Благодаря на всички за пожеланията за моето голямо момиче   bouquet

И много  Hug  от мен за всички !

# 73
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Мираж- Да си жива и здрава!




ELIDNA - да е живо и здраво детенцето ви!
newsm32  party006

# 74
  • Мнения: 24
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ДЕСИ!!! ЖЕЛАЯ ТИ ДА СИ МНОГО ЗДРАВА МНОГО ЩАСТЛИВА И МНОГО ОБИЧАНА ОТ ЛЮБИМИТЕ ХОРА!!! ТАЗИ ГОДИНА ОТ ЖИВОТА ТИ ДА СЕ СЛУЧИ ОНОВА КОЕТО НАЙ-СИЛНО ЖЕЛАЕШ

ЕЛИДНА да ти е жива и здрава малката принцеса и много да ви радва

Общи условия

Активация на акаунт