Плодове и зеленчуци хапвай, мила мамо, до ОКТОМВРИ да порасна бебенце голямо!

  • 25 782
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 356
Здравейте пупи!   bouquet
 Не съм много активна, но не ми остава време, въпреки че гледам да ви попрочитам, ама то няма наваксване...  Sunglasses
  Аз също съм за Шейново!  Simple Smile lina borisova , ходя също при д-р Иванов и съм много доволна от отношението му! Живот и здраве, искам при него да раждам..

# 46
  • Мнения: 434
МИШАНА, благодаря за линка. Тъй като аз съм се насочила към Майчин Дом - София, да попитам дали има желаещи да посетят дните на отворени врати през юли - датите са 6 и 20 юли от 14ч? Може да се организираме и да отидем заедно. Момчил го родих там, без избор на екип и съм много доволна. Сега съм в лека чуденка дали да не потърся лекарката, която водеше раждането, иска ми се пак при нея...  newsm78
момичета, като се срещате в Южния парк, сядате ли някъде на по бира или....  Mr. Green ако си намеря детегледачка, ще се опитам да дойда, датата няма значние   Hug

# 47
  • Мнения: 790
Срещата ще е в Южен пари пак вечерта 18,00 някъде!
Моля Олето да пусне анкета за среща в Южен парк с дати и час  18,00 :
06.06,
07.06
10.06
11.06.
14.06.
15.06,

Имаш и едно ЛС за въвеждане на една мама!   Grinning

Абе ти не си ли легна, а?  Laughing
Имаш предвид 7 месец нали?  Mr. Green

# 48
  • София
  • Мнения: 5 738
Не си легнах да!
7 ми да аз нали до вчера бях в юли и за това!

Диданка,аз съм за 20 ти тогава ще мога понеже майка ми почива но ен знам как ще съм от сега и не мога да кажа на 100%

# 49
  • Мнения: 1
didanka  
Аз съм за отворените врати мисля че за всички дати мога да дойда.Може да пишеш в бройката.Това става въпрос за Цум ли.


А за срещата мога и на 10 и на 14 и 15 затова нзм как да гласувам

# 50
  • Мнения: 80
   Аз работя в Младост до 18ч и няма да мога да се класирам в Южния парк  Sad.

# 51
  • Мнения: 0
Да се включа и аз на новото местенце  Laughing

Oleto и аз това забелязах че са доста по тесни легълцата от стандартните юношески легла. Пусто му таткото си го е навил на пръста и се чудя как да го разубедя. Пак ще трябва да проявя завидна дипломатичност Laughing Laughing Laughing

Момичета, някоя от вас мисли ли да ражда в Токуда. Аз от години ходя при д-р Данаил Илиев, а и на женска консултация съм в Токуда, ма при д-р Живкова. И си мисля, че може би на там ще се насоча, не за друго ами заради доктора...нали най-важното е да сме спокойни в момента на раждането...

# 52
  • София
  • Мнения: 5 738
Съни има и събота и неделя опция! Simple Smile  Hug
Оле,ако искаш пуши и дните като ориентир отзад и оправи заглавийцето на анкетката  Party Crazy Hug

# 53
  • София
  • Мнения: 483
само да ви вметна нещо от което съм мн щастлива, почти на 100% фонда който допълнително ни осигурява на работа , ще поеме раждането ми т.е. избора на екип -ииииихуууууу

Браво Тини, това е мнооого хубаво. Браво на Токуда! Аз май за пръв път чувам за такъв фонд, жалко че и нашите не предлагат. Бих се възползвала.
didanka, аз мисля да отида на 6-ти, докато съм в отпуска. Само малко ме е страх от асансьорите там  newsm78 това е сериозно!
До сега не сме се срещали в Южния парк, нали беше студено и дъждовно... Предполагам, че ще се поразходим и ще седнем някъде, че коремчетата тежат вече  Hug

# 54
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
daniela_iv , лекарката ми е Богословова  Peace Много готин човек и специалист!
barbaletka, супер, станахме 4 мами за "Шейново".

# 55
  • София
  • Мнения: 5 738
Диданка,може да ни запишеш и нас освен за 6 ти с |Мира и ще дойдем  Wink

# 56
  • Мнения: 790
Да вмъкна само, че по принцип за срещи има отделен подфорум "календар на събитията", където може да се пускат теми за срещи и така всички, които не са от София, няма нужда да четат анкети и да се чувстват изолирани  Peace

Сега ще оправя анкетата.

Лоло, добавена си, провери само инфото, че налучквах според писаното от теб досега  Laughing

# 57
  • София
  • Мнения: 5 738
Оле,ние се виждаме мами само то тази тема така,че е безмсилена за сега другата мисля!  Hug

# 58
  • Мнения: 790
Оле,ние се виждаме мами само то тази тема така,че е безмсилена за сега дугата мисля!  Hug

Не ме разбра май ама няма значение. Какво да оправя на заглавието?  newsm78

# 59
  • София
  • Мнения: 5 738
Оле,ние се виждаме мами само то тази тема така,че е безмсилена за сега дугата мисля!  Hug

Не ме разбра май ама няма значение. Какво да оправя на заглавието?  newsm78

вечрта това на анкетката! Simple Smile
РАзбрах те добре но много мами нямат време или не влизат както и аз в онези подфоруми и няма да видят кога и къде има среща та за това смятам,че тук е по добре!  Peace
Ако някой е за другия вариант да каже не е проблем и ще се пише и там!  Hug

Айде лягам за 30 мин  Mr. Green
 

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт