"Слънце, пясък, плаж, море...ОКТОМВРИйче дупето пече"

  • 66 325
  • 729
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 930
Светли, Светльо много е пораснал.....дано бързо да свикне с децата!

 Уж няма шефове, уж нам си к'во си...ама уеар ар ю  dontknow
 
За срещата сме 5 броя, другите де са newsm78

# 691
  • Мнения: 439
Мен никой не ме вика,ама аз да се разпиша!
Много хубави снимки разгледах,направо страхотни...Ади,Миринда,Светли, просто прекрасни...накефих се!
Светле,цъкни едно фото да го видим тоз паркет де! Wink

Честит 5-ти Рожден Ден на Тони и Теди!  bouquet
Дж-то,ако минеш насам вземи почерпи и двете кукли покажи! Hug

аз днес съм на работа,след един месец вкъщи...незабравима отпуска си изкарахме с Васко...доволна съм много и благодарна за времето,което успях да прекарам с него!сега се стягаме за градината...много иска да ходи...резултатите от кръвта и урината са перфектни сега чакаме ак'то! Mr. Green

*****
иначе на мен ми е много свито и чоглаво и подтиснато ... любимата ми и единствена баба е зле,не иска да живее и се е предала...иска "да се спаси"т.е. да отиде при дядо(да почива в мир!)...а на мен ми е толкова мъчно...вчера ходихме до Горица да си я видя и да й кажа колко много и благодаря за всичко и колко много си я обичам!Баси!Знам,че това е живота,но една буца ми е заседнала и сърцето ми е свито! Sad
извинявам се за минорните нотки!

# 692
  • Мнения: 1 930
HugБелла, ла Белла Hug, разбирам те какво ти е! Сила и кураж.... Hug


.. и к'во се правиш...да почна поименно да ви викам ли....айде, не се знаем от вчера Naughty, всички да се разписват, че нова тема трябва да се прави, загувай си ръкавите....почнаха рожденните дни - мислете
 а фотото на паркета  по-натам....в лудницата само фото ша почна да правя.....

# 693
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Дилянче,  Hug
друго не мога да кажа.
Браво на вас за ваканцията. И на мен ми е хубаво с детенцето.
Въпреки че последните дни много се лигави (май повечето са така) - все нещо мрънка, ама такова лигаво или хълцащо. И друго - научил се е да се оригва и го прави често - извинява се веднага, ама в началото обяснявах, че не е красиво, после се правих на разсеяна, сега правя забележки...
И си гризе ноктите. От 2 месеца сигурно не съм рязала нокти. Сам се справя. Беше се отказал от този навик, но пак почна. Имам от бебешките години горчив лак и мисля пак да действам, че си е навик, който остава.

Светли, Светослав много е порастнал. Много хубави снимки!
Дано бързо да свикне с дечицата, госпожите и ходенето на градина. И най-важното да е здравичък!
Колкото до това, че не си се обадила - ще повтаряш, няма как  Mr. Green

Гледах ти албума с вкусотиите. Всички тези красоти твое произведение ли са?

# 694
  • Мнения: 38
Боги, не са разбира се  мои Laughing , само съм си събирала идеи , първо почнах с тези за злояди деца, че нали Светославко не е от най- ящните, а после си харесах и други красоти, ама още не съм ги пробвал де. От детските му правих само сандвича с надписа на Ben10, че той му е голям фен. Та в тази връзка да ви кажа, че решихме да му закодираме Cartoon network, защото му действа ужасно. Като го гледа и става един такъв агресивен, гледа изпод вежди лошо (като Бен тен), подскача ми като маймуна, ръмжи и т.н. и то не за час примерно, ами непрекъснато. Освен това като се залепи за телевизора и не дава нищо друго да се гледа, само след разправии и скандали можем и ние да гледаме нещо.А като отиде на село при нашите и като няма къде да гледа, става друго дете. Сега като се върна и като видя, че излиза прозорчето с кода, и си помисли, че няма сигнал канала, ама не направи драма де, и сега има мир и спокойствие  Wink
А за децата не се притеснявам, че ще свикне, той ги познава и му е хубаво там, само да е здрав се моля, нищо друго не искам.

# 695
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Светли, аз отдавна го направих това с кодирането на каналите.
Което не му пречи пак да гледа изпод вежди заради другите филмчета - Гормити и т.н,
И да реве и да се асоциира с динозавър от Властелинът на динозаврите.  ooooh!

Ние сме се разбрали - гледа 2 филмчета най-много - серийки по 20-30 мин.
Рядко му отпускам повече. В началото (преди година, година и половина) имаше страшни истерии, сега сам в повечето случаи като му свърши позволеното идва и ми казва, или направо го спира.

И друго - може да ме посмислите за луда, но искам от него всяка вечер да прави/м нещо в рамките на 10-15 минути - да редим пъзел, да рисува, да прави нещо с мозайката, каквото той си избере. Иначе само с игри и гледане на ТВ не става.
Продължава да ме учудва с математическата си логика - онзи ден преброи сам до 200  Shocked, при условие, че аз само му споменах как се брои от 100 нататък.
Събира малки числа отдавна, но вчера пак по пътя на логиката ми обясни как се смята 10 +1,2,3,4 и т.н и какво се получава. Каза, че сам го е измислил.

# 696
  • Мнения: 1 930
Лелелелелеле, ама тоя Сами...бе Shocked
 браво на детето, браво!

# 697
  • София
  • Мнения: 4 578
Светли, много сте порастнали, гледам на един и същи плаж сме били, ако кажеш, че и по едно и също време....  Mr. Green
Гея, честита нова стая. С много любов да я ползвате.
Боги, и моите постоянно се оригат, чак се надпреварват. Луднала съм, ама ще им мине.
Ади, кво стана с изпита, че съм пропуснала?
Да ви издам, най-клюкарско, Ер-ката е наоколо, ама не съм сигурна дали ще дойде на срещата, може би да я викнем дружно. А и ако някой има тел на Галентина, тя нали дойде в Сф? А мандаринка къде е? Скоро не съм я мяркала?
Грейпфрут са добре, всички вече са във Фр, тя от 01.09 е на работа, малката на ясла, каката на градина.

# 698
  • Мнения: 1 930
Ами аз звънях на Бини и на Меги....звъннете на който се сещате, пък утре да направим резервация, а newsm78

# 699
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Ами аз звънях на Бини и на Меги....звъннете на който се сещате, пък утре да направим резервация, а newsm78

Утре ще спамя с смс-и, че днес беше голяма лудница в офиса.

Танче до края на седмицата ще разбера. Ще се напия в четвъртък или от радост или от мъка.

Хайле лека ви нощ. Едвам гледам.

# 700
  • Мнения: 1 930
Добро утро, мацки!



Как сте днес? Аз не  се събудих в настроение - снощи късно разбрах, че едната госпожа на Преси (от нашата Софийска градина) е починала. Ей......въртях се като луда нощес.....мир на праха и на жената, ама нещо живота не е в релсите си Sad

Аз ще си пусна 2 дни - четвъртък и петък, че да изчистя всичко преди да си дойде детето.
А да ви питам вие какви дрехи пазарувате за новата учебна година - на Преси всичко му е окъсяло, всичко.....
 Относно срещата - казах вчера на Зори, ще е там.....

# 701
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Добро утро и от мен!
Светле, съжалявам за госпожата на Преси!

И мен от снощи ме тресе нервата.  Вчера Сами не беше спал в градината - имат едно -две деца, които не спят и не оставят и другите и беше много ревлив. За най-малкото нещо почва да реве с глас (а иначе не е от ревливите) и едни драми бяха.
Снощи като заспа влязох да го погледна и си дадох сметка, че още 2-3 години, докато тръгне на училище ще е свързан с нас. После вече ще има свой живот, свои приятели, свои интереси.
В по-далечна проекция се замислих как ли ще е като има собствено семейство- ще се сеща ли за нас, дали ще успеем да му дадем това, за да ни чувства близък.
 
Това хълцане и издаването на нечленоразделни звуци допълнително ме побърква.
Не мога да го изтрайвам и става още по-зле. Побърква ме това да повтарям 100 пъти, докато нещо направи. Накрая се развиквам, а после ми е мъчно и съжалявам. Ето днес сутринта - 100 пъти му казах, че закъсняваме да побърза. Първо реши да опита да плаче за връзките на панталоните, които отрязох, защото постоянно ги смуче. После реши, че джобовете са му малки за трансформъра, който е избрал - искал по-големи джобове.
Иска в събота да го водя на Макдоналдс и му казвам "Може да отидем на пикник". И той - "Там е гадост, само една поляна и няма никакви развлечения".

# 702
  • Мнения: 1 930
Боги......и аз често ги мисля същите нещица....защото просто растат със скоростта на светлината...вече са на по 5.....така ще идат в първи клас.....ще завършат....ние с Форката си говорехме преди вечери, че като стане тийнейджър и почне да излиза вечер, да пуши трева, да ходи по купони....как ще сме приятели....ще ни мрази ли....щото ние много добре знаем какво е....какви ще са приятелите, средата.....сега, дет' се вика всичко е прекрасно, че и проблемите не са проблеми......


Нинкааааа, къде си? айде на среща

# 703
  • Мнения: 38
Добър ден вече и от мен!
Танче, забелязах и аз че сме били на едно и също място, но ние бяхме преди вас- края на юни.
Гея, много тъжно това за госпожата, дано поне да не е от групата на Преско. За дрехите - ами аз му купих вече 3 тънки панталончета, а блузки имам от Ларедута ( бях му взела по- големички и ги прибрах, та сега само ще ги извадя и изпера ), а за обувките нямаме проблем, че аз нали съм при обувките, та има по няколко чифта. Но оня ден ме учуди като каза, че маратонките му от пролетта му стискали, чак взе да куца, а ги бях взела по- големички. Между другото аз вече се ориентирах да пазарувам така от сезонни намаления по- големички размери и после ми е много по- лесно, че с тия цени на детските неща просто не се издържа.
Боги, и аз понякога много се нервя на Светли като вземе да се инати и лигави, но като си помисля само колко бързо расте, и гледам да му се радвам сега колкото мога. Всичко което си написала е много вярно, а Сами ме изумява всеки път с неговите възможности, та той е малко вундеркинтче.
Дринка, и аз стискам палци за резултата от изпита.
Миме (MMZ) , раздвам се, че се чувстваш по- добре, а как е Преслава, оздравя ли вече?
Днес ще е прекрасен слънчев ден, нека му се порадваме, че скоро няма вече да има такива!

# 704
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Боги......и аз често ги мисля същите нещица....защото просто растат със скоростта на светлината...вече са на по 5.....така ще идат в първи клас.....ще завършат....ние с Форката си говорехме преди вечери, че като стане тийнейджър и почне да излиза вечер, да пуши трева, да ходи по купони....как ще сме приятели....ще ни мрази ли....щото ние много добре знаем какво е....какви ще са приятелите, средата.....сега, дет' се вика всичко е прекрасно, че и проблемите не са проблеми......


color]
Така е, миличка. И аз това си мислих снощи - като почне да излиза и съм сама вкъщи как ще се побърквам от притеснение и как тогава ще ми е необходим Страхил...

Леле, много сълзлива сутрин започнах... Ша сА поправя.
Дрешки все още не съм купувала. Мислих тези дни да отскоча до един склад, но приятелка ходила и каза, че всичко било обрано заради учениците.
Почти всичко ни е окъсяло. Има 1-2 анцунга и дънки, които са му добре. Блузи не съм му мерила, ама и те сигурно са окъсели.
Ето нещо зареждащо:

Общи условия

Активация на акаунт