Тра-ла-ла-ла-ли, порой от ЮЛСКИ бебета започна да вали!-22

  • 21 828
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Тази остра режеща болка, за която говорите и аз я преживях преди 3-4 дена. Малеее, някакъв ужас е това. Но разбрах от какво е при мен - от подут корем, демек газове. Уж си лягам като хората и се обръщам на една страна. Така си спя няколко часа. В един момент като реша да се обърна и не мога от тази остра болка. И съвсем леко, леко докато се наместя по гръб, после пак полека-лека на другата страна. И тогава някакси се освобождава място и газовете започват да излизат и ми олеква.


Момичета, на 49 страница сме. Кой ще ни спретне новата тема? Аз хал хабер си нямам.

# 721
  • Мнения: 15
Аз ако се окаже момче, а не момиче, направо незнам, при мен от Март като разбрах пола, всичко е розово, никак няма да отива на момче всичките роклички, полички, обувчици и всякакви такива работи.

# 722
  • Мнения: 4 327
Тази остра режеща болка, за която говорите и аз я преживях преди 3-4 дена. Малеее, някакъв ужас е това. Но разбрах от какво е при мен - от подут корем, демек газове. Уж си лягам като хората и се обръщам на една страна. Така си спя няколко часа. В един момент като реша да се обърна и не мога от тази остра болка. И съвсем леко, леко докато се наместя по гръб, после пак полека-лека на другата страна. И тогава някакси се освобождава място и газовете започват да излизат и ми олеква.


Момичета, на 49 страница сме. Кой ще ни спретне новата тема? Аз хал хабер си нямам.

Ей тази същата болка и аз я имах снощи, все едно аз съм описала нощнитее си терзания. а бебо колко много се върти в корема ми, не е истина. Моят д-р го няма на 25 и 26, а  секциото е насрочено за 29-ти, така че стискайте палци да не раждам тези дни Wink

Дунайка, при теб за кога беше насрочено секциото? (дано не греша, че и ти си секцио де0

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 59
Браво, колко бебчета са се родили тези дни!!! Да са живи и здрави, много да радват мама и тате!!!
Аз понеже нямам интернет през уикенда, чак днес смогнах да ви прочета Simple Smile Днес бяхме на преглед, всичко ни е ок Simple Smile Бебончо е 3 кг. Надявам се да си стои на топличко още поне 3 седмици, че аз ходя още на работа и не съм готова психически и физически ако дойде по-рано Wink ( не че ще го върна де, ако тръгне да излиза Simple Smile )

Хайде ще чакам още хубави новини!!!

П.С. Може ли някоя от вестителките да ми прати номера си!  Peace  От днес влизам в 9-ти месец  Blush Хип-Хип-ураааааа!!!! Laughing

# 724
  • София по рождение
  • Мнения: 322
Здравейте на всички! Много целувки от мен и малкия бебок! Липсвате ми, но няма начин. С две думи - аз и бебо сме добре, от неделя сме си в къщи. Засега той е много кротък, а аз правя опити за изчеждане и кърмене и за стимулиране на кърмата. Да се похваля, вчера Константин беше почти изцяло на кърма. Предпочита си циците на мама и това е радващото.
Момичета раждането ми мина леко, но не можах да се размина с окситоцина. И тъй като бях първия път с епидурална, /а сега без нищо/ та разбрах какво са ми спестили преди години. Тоест доста по-неприятно бе сега, комбинацията окситоцин без упойка...Е, екипа, който беше изцяло женски и беше страхотен ми помогнаха с бусколизин, та се изтърпя. През цялото време ми повтаряха, че съм много нетърпелива да ида на магарето. Всъщност раждането ми продължи от приемането до финала 5 часа, с попълване на документи и куп бюрократщина.

Да кажа за тези, които искат да раждат без избор на екип и все още се двуомят - във Втора градска намерих супер отношение и професионализъм. Прие ме един екип, после смените се смениха и с молитви към Господ пожелах добър екип. Попаднах на най-готините мадами. Хвала на младата д-р Лещарска, на д-р Щърбанова, която за миг не ме остави сама и за д-р Калева.
Абе...много мога да разказвам, но най-важното е, че въпреки зелените ми води /казват, че това е или от стрес или от недолекувана инфекция/  на бебето му няма нищо. Това било рядкост, при зелени води да му няма нищо... Whistling

Пожелавам ви леко раждане и един съвет...пазете си силите не за викане, а за напъните. Другото е лесно. И още нещо - правете всичко възможно да кърмите....бебо е много по-спокоен.
Хиляди целувки Hug

# 725

Общи условия

Активация на акаунт