ФЕВРУАРчета, лятото посрещнете и за среща се гответе

  • 40 213
  • 682
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 354
Привет народе!

Честит 12 рожден ден на голямата принцеса на Бубето!!!Много здраве , вълнуващи мигове и истински приятели!
Честит празник и на Готи !!!Много разбирателство и обич!

Малко ми е кът времето напоследък и не мога дори да ви чета. За късмет вие пък не сте изписали много.
Ици хвана първия си вирус от яслата и последната седмица си беше вкъщи.Майка ми се грижеше за него докато аз съм на училище. Вече е много по - добре - няма Т. ,но все още покашля и точи сополи. Чудя се дали да го пусна в понеделник на детска.
 Адаптацията му в яслата протича добре  - не плаче като го оставяме и не пита за мен през деня. Размрънква се малко преди да го взема.  Все още  ходи само   до обяд и не е оставал да спи . Най- впечатлен е от това , че там всички дечица се хранят заедно и им слагат лигавници на вратлетата.Тъкмо  пожела да остане да спинака с дечицата и се разболя и трябваше да го спрем от ясла.
 Дано и след боледуването продължи да ходи така спокоен и с желание.

# 661
  • Мнения: 180
Бубе,да ти е жива и здрав голямата принцеса!!!
Дарче,честита годишнина и на вас!Да се обичате безкрайно и да направите компанийка на Дия скоро Wink
Камчи,прекрасно е,че Ици се адаптира добре.Много се радвам на такива новини.Само,болестите да са по-малко Hug Praynig
Кат,и за вас се отнася.Радвам се,че отървахте АБ-то.На нашата ангина не и се размина,но сега вече сме на хомеопатия и тая голеееми надежди Mr. GreenЧак и себе си записах EmbarassedЧе ми омръзна да се влача като парцал...Междудругото вчера май ми бе последния работен ден.От понеделник съм в болничен.Не исках толкова рано,ама какво да се прави.Сега ме очакват 3 дъълги месеца Mr. Green
Целувки на всички и се пазете. Heart Eyes
..................
...........
Ама темата наистина е с мнооого изветряло заглавие hahahaс изтекъл срок на годност JoyХайде пишете та да го подновим в новата тема Grinning

# 662
  • Мнения: 387
                                                  
                                                bdbaloni  Голдънче , да ти е жива и здрава кака Лили!!!   bdbaloni
                                  Много здраве, щастие , игри, късмет и весел празник  и пожелавам !

# 663
  • Мнения: 387
Ми като няма никой днес ...за сега  Mr. Green  да поздравя и LADY V  ...  Hug  надявам се да не ми се сърди за снимката  Embarassed на малкия ДАНИ,
да е жив и здрав , послушен и умен ...LEDY ..честито второ синче.. Heart Eyes Heart Eyes


                                     
                                                           

# 664
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета!
Много отдавна не съм писала, но нали знаете как е, когато вече работим.
Честито на LADY V!
Голди, ЧРД и на Лили!
Бубе, ЧРД и на Вики!
Готи, Честита годишнина!
По-назад не съм чела Simple Smile
Ние сме добре горе-долу. Обичайните хреми и настинки от време на време като при всички. На детска градина не сме приети, продължаваме по старата схема с гледането на Деница от дядо й.Няма начин, добре, че имам тоя вариант, иначе не знам до кога трябваше да стоя вкъщи.
Другата седмица записвам магистратура, не знам въобще как ще се оправя с времето, и сега не ми стига, а пък и с учене.....
Много тъжно, че вече много от мамитата изобщо не се появяват в темата, съвсем ни замря писането. Дано всички да са добре и здрави Praynig

# 665
  • Варна
  • Мнения: 245
Бубе разкри ме  Mr. Green Съжалявам, не успях да се похваля. В понеделник родих второто си момченце Даниел 3160 г, 52 см. Вече сме си вкъщи и се радваме един на друг. Да ви почерпя Wink

# 666
  • Мнения: 2 447
Голдънче,да ти е жива и здрава каката...
Лейди,да ти е живо и здраво момченцето.

# 667
  • Мнения: 70


Честито на LADY V!
Голди, ЧРД и на Лили!
Бубе, ЧРД и на Вики!
Готи, Честита годишнина!



Ние също сме добре-здрави, слава Богу-стягаме салона-ще започнем след броени дни. Следващия път ще ви покажа снимки. Става страхотен-поне в нашия квартал подобен не съм виждала. Дано си заслужава, че разходите, както винаги излизат повече от заплануваното....

# 668
  • София
  • Мнения: 717
Мацки, привет!
Вясвам се от дъжд на вятър тук, но пък надявам се ви радвам, с два ред пост. Hug
Бубенце, страхотна си! Благодаря ти!  bouquet Честит Рожден Ден на патерици на Вики! Да те радва много, да е послушна и да е пример за малките буклички! Hug
Ади, Краси, Дени, благодаря и на вас! Hug
Лейди, честит мъжага! Да е жив и здрав, да го преследват мацките и щастието неотлъчно!  bouquet
Мария, честита годишнина и от мен, на патерици! Да сте все така спотени и обичащи се!  bouquet
Красенце, успех и да се стягаш като дойда догодина, живот и здраве на морето, да ми направиш някой и друг сешоар. Flutter Hug
Лека нощ, момичета! До скоро! Hug

# 669
  • Мнения: 88
Добро утро с ягодовата серия

Краси дай координати на салона да ти ставам и на теб клиент или поне моя мъж, че той е мечта за фризьорите /по два пъти на месец се подстригва/ Днес цялото ни семейство е на фризьор при моята дружка. Може и да го знаеш салона и "Венита", срещу Второ районно до бившата Аризона

Едно заглавие от мен
Вятър духа, дъжд вали, ФЕВРУАРЧЕТО измисля куп бели!

Нека рими тук отново да редим
и темата да посъживим.

Хайде мамите "свободни"
всеки с нещо да помогни,
да усмихнем този мрачен ден
с нашите рими узарен.


Децата ни приготвят куп бели,
но деца са все пак те нали,
все със нещо ще ни те ядосат,
но и радост пък ни носят.
Ето нещичко от мен,
в тоз дъждовен есенен ден,

Днес пък моята Пламена,
С нова мисъл узарена,
Която трябва да позная
Какво е мислила - не зная
Та реве и ми се тръшка,
Аз пък почвам пак да пъшкам.
И накрая ме прегръща
с думи в спомени ме връща
как е яла сладолед
искала сега, аз да и го ДОНЕСА.
 Laughing Laughing Laughing
Накрая малко ми избяга римата, ще ме прощавате..... Embarassed

Последна редакция: пн, 04 окт 2010, 09:37 от slanchice1

# 670
  • Мнения: 2 447
Здравейте момичета.Слънчице,с римите хич ме няма...
Днес съм като сгазена от влак.Снощи вдигнах температура,явно и днес още имам и ми е едно омаляло.Чакам манджата ми да се сготви и се трупясвам.
Не можах обаче да не влезна да почерпя.
Снощи в 23:55 съм станала леля на малка принцеса.Почерпете се за нейно здраве.

# 671
  • Мнения: 543
Здравейте! Леле......

НОВИ БЕБЕШОРИ!!!!!!!!!!!!!! Да са живи и здрави!!!!!!!!

Голди, честита ти пораснала радост!

Изидка, радвам се, че активно с занимаваш да инвестираш в бъдещето, вярвам, че ще стане страхотен салонът и няда да отстъпва на шикозните прически, които ще се завихрят в него!!!!

Предложеното заглавие ми допада! Гласувам да се смени!

# 672
  • Мнения: 387
Добър ден на всички.. Rolling Eyes  Laughing  Едно сутрешно клипче за загрявка от мен,
като предупреждавам - гледайте само клипа с танца ..другото , просто си следва в новините... Laughing

http://fr.news.yahoo.com/54/20101004/video/ven-des-bbs-jumeaux-o … ns-l-d34fe38.html



Изидкааа.. хайде честито и да станете най-известният салон в града... Hug Hug Hug

# 673
  • София
  • Мнения: 747
Лейди, да ти е живо и здраво момчето! Само радост да ви носи Grinning
Ади, жива и здрава да е племеничката  Grinning

Камен вчера тръгна на градина. Сутринта като стана беше мног въодушевен.
Казвам му: От днес тръгваш!
А той: Това бъде якоооооо Grinning
Яд ме е, че не успях да го снимам как тичаше по улицита към градината. Там влезе бързо,не се усети за какво става въпрос. Като отидох да го взема, като ме видя ревна и се изстреля като куршум от стаята  Grinning

Взех да го разпитвам:
Харесва ли ти?
Ми да!
Игра ли с децата?
Не, гледах детко!
Хареса ли учителката?
Не ного.
Защо?
Затото е ного лота.
Защо е лоша?
Затотоме карра да тядам на толтето и да ям Grinning
Яде ли?
Ях!
Какво яде?
На мен ли говорриш?
Да, на теб.
Мълчание.
Нищо, утре ще ми кажеш.
Ат няма да ходя утрре.
Защо?
Затото тъм мауък и пача да тебе.
Няма да плачеш, аз ще дойда да те взема.
Те пача! Аз питах дрругата мама (разбирайте учителката Grinning) дали мойта майка дода(е дошла), застото пача.
Няма да плачеш!
Оте тъм мауък и те пача!
Щом си малък няма детски и шоколад!
Доррбе, няма да пача.
И утре отиваш пак , нали?
Доррбе дееее!

Тази сутрин още от нас започна да мрънка, там яко се разрева GrinningЛеличката от групата на Георги го гушна и го вкара. Не са ми звъннали по телефона още  Grinning
Гледам да не мисля много за това, но определено с второто дете по- лесно се преживяват тези емоции Grinning

# 674
  • Мнения: 180
Здравейте готини. Mr. Green
Лейди,честита ти втора мъжка радост!!!Да сте живи и здрави-цялото семейство!
Слънце,благодаря ти,че ни освежаваш с ягодки и слънце  в тези мрачни дни. Hug
Изи,успех Peace
Голдъниета,честита ти порастнала кака! HugПоздрави на Лили!
Бубе,тез близнаци са готови за войници hahahaА ти някоя снимка няма ли да пуснеш? Само обещаваш.... Outta Joint Laughing
Чарка,кефи ме спокойствието и педагогическият ти подход.Успех на Камбата с градината.Незнам как е със второто дете,но аз май хич не искам да пускам Стела...Мислих си,че искам,че трябва,тя също си мисли,че иска Laughingно какво ще стане като тръгне newsm78Как ще го преживеЕм EmbarassedКоагато ходим на работа,тръгваме всички заедно от нас.Първо разтоварват мен пред училище-махаме си,целувки,всичко както си е по реда"Айде мамо Ленче, ходи да учиш децата!" ми заповядва и тръгват с баща си в посока бабин дом.Там и с татко си прави някаква уговорка да ходи да работи за да изкара пари за зеленчуци Crazy hahahaИ с бодра стъпка влиза при баба си,която пък от своя страна се е запасила с "изненади"за добро настроение.Но когато аз я оставя при баба и -реве като магаре и никакъв подкуп не помага. Thinkingреве и се тръшка"Не искам шоколад,не искам подарък!Искам си мама Ленче!"Незнам от къде се научи да ме нарича по име,но ми е много мило. Blush

Общи условия

Активация на акаунт