Съпруги, чиито мъже пътуват 18

  • 29 531
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
Момичета, добро утро!

# 31
  • Мнения: 112
Добро утро и от мен!
puphi , благодаря за закуската, но и аз ще си взема само плод.От 10 дни дни голямата ми дъщеря е на тази диета и аз реших да я спазвам с нея - да бъда солидарна, а и да готвя според дните. Миналата година я беше започнала и имаше страхотни резултати, но после я спря и качи отново, но се хранеше много неправилно. Сега в кг сваля по-бавно, но има разлика в см.
Ангелски крилца, благодаря за темичката  bouquet Хайде, включвай се и ти и ще се подкрепяме взаимно и от тук Wink
Връщам се да ви чета сега, че съвсем ви изтървах, много сте писали, че и нова тема стезапочнали Simple Smile

# 32
  • Мнения: 0
Добро утро на всички!Благодарско за кафенце и закуска  puphi  bouquetЦвете,много е сладък бебока-пу-пу-наплюх го  Joy.До сега не съм спазвала никаква диета,бях 48кг,но преди осем месеца спрях цигарите и стигнах 51кг.-никога не съм била толкова ShockedХайде,момичета и момче,желая ви лек ден и много усмивки  Hug

# 33
  • Мнения: 2
Минавам набързо да кажа Добро утро
Изчетох всичко на диагонал,радвам се,че слабеете.Аз никога не съм правила диети и като бях млада,бях слаба.Сега нещо се закръглих,но се смених гардероба и толкова.Но вие сти младички,хубаво е,че можете да си спазвате режима.Желая успех и воля.
Цветенце,бебока ти е толкова сладък,че и аз като всички останали ще кажа пу-пу да не му и уроки.Ти вързала ли си му червено конче на ръчичката?За филма дано ми се обадят кога точно ще го дават,непременно ще пиша.
puphi,благодаря за закуската.
Успешен и слънчев ден,момичета и момче,ако е край нас!

# 34
  • Varna
  • Мнения: 2 595
ПУХИТууу Hug
Благодарско за сутрИшнЪтЪ сУфрЪ  bouquet
РЕНИ Hug
като чета колко си била и сега колко мноооооооги си вдигнала, напраУ сЪ чудя как сЪ траЙш Joy Колкото тебе бях48кг. след като родих. Като дете пък въобще не съм знаела какво е диета. То и много малко ядях но и много подскачах.  Мим, бе твоето момиченце що така се мъчи със диети, тя не и ли мъничка newsm78 Ама и тия храни които ядем, бъкани със химии и отрови беее. #Cussing out Някакви специални диети никога не съм правила. Дойде ли лятото, моментално организма ми се настройва някак си на по малко ядене. Ама нали лежах заради крака си доста време и така ми угаждаше Бате, сега май ще трябва да правя и аз нещо. Но вече съм намалила рЪнЪтЪ. Белтъчни диети не са за мене, че е лошо за бъбреците. Устискам ли на слодкото и тестяното ще е бомба, аз иначе не ям по много по начало.
Сега съм си оплескала косЪтЪ със зехтин, обаче трябва да влизам във банята и да се къпя. Така, че ви пожелавам лек ден и споделяйте тука диети. А както знаети думата диета означава разумно хранене-ама какъв разум като видя сладко и тестянУ smile3538
АНГЕЛЧЕ Hug
радвам ти се, че учиш и то толкова труден език. Аз много обичам да уча и до сега на тия години уча. На другите не им обръщай внимание. Да си дрънкат каквото искат, ама искам да ги видя като проговориш на хинди smile3503 А песента и на мене много ми хареса да знаеш. Обикновенно когато пеят жените им, пеят със един такъв писклив тембър който мене много ме нерви. Но тази песен нямаше никакви такива, а и при мъжете им няма таково звукоизвличане. Много, много мелодична песен, хареса ми наистина!
Нали Мъжете Не Плачат Hug
Хубаво, че Ангелски крилца попита къде ще свирите- я кажи, ако е възможно да дойдем да те послушаме Wink

# 35
  • Мнения: 0
Привет момичета и момче!!!
Пухи,голямо благодаря за закуската!Аз нали не съм на диетка,та от всичко ше си взема!!! Hug
Виктория и Цветенце  Hug
Цвети,бебока голям сладур!!!Пу-пу-пу да го нацелуваш едно хубавичко от нас,пък коремчето бързо да му минава!Какви капки даваш?
Какето,както винаги ме разсмя,особено за сладкото и тестото  smile3532
Лек и усмихнат ден на всички!!!

# 36
  • София
  • Мнения: 63
Привет на всички,  реших да дам отчет за вчерашния преглед-бебчо е добре и си расте супер за сега, обаче майка му се дъни с тези неразположения, които имах последните дни. Затова доктора ми каза да си меря кръвното всеки ден и да си записвам, ако се качи дори малко ще ми дава някакви хапчета...дано да не стигам до там, винаги съм била с ниско кръвно та и нормалното за мен е височко. Вчера ме боля корем и като казах на доктора, отсече че ще ходя на гастроентеролог ако се повтори защото не е от матката. Такива ми ти работи, ама си признах за черешите, че иначе още вчера можеше да отфукам на другия доктор. Забраниха ми да ги ям Sick Ще си налягам парцалите и дано нещата се укротят.
Хубав ден

# 37
  • Varna
  • Мнения: 2 595
ШАНИ Hug
Преди да прочета, че си яла череши, и си викам- тая малката се е качила на някоя череша и е метнала черешите. Ако щеш ми вярвай. Много се смях, като прочетох, че тумбата те боли от черешите smile3521
Ко праЙтИ бе?
Аз ходих да напазарувам малко за в къщи, напазарувах, обаче нямаше пилешко филе. И щото нямаше, от яд си купих една дънкова пиличка smile3503

# 38
  • Мнения: 0
Ей,че кефффф това за дънковата поличка!!! newsm10
И аз си търся нещо да си купя,ама нито знам к'во аджаба търся,нито къде да го намеря-луда работа ви казвам!
Айде един обяд от мен
Който иска да заповяда!
Хайде лека!

# 39
  • Varna
  • Мнения: 2 595
СИСКА Hug
СтраОтен обядааа, страОтееен.
Ако искаш, ще те заведа, а и не са много скъпи. Моята е 20 лева, беше единствено понеже, други имаше по 30. Много хубави потничета, по девет лева- много веселички моделчета. Това е едно магазинче до магазина на ЖАР, до Гарата.  Там има едно заведение което е за пици и кроасани. Та като застанеш точно отпреде му, във лявата страна е магазина за дънкови работи. Казвам ти това и ти го описвам, защото във дясно има магазин само за блузки. А там където има дънковите работи има и блузки и питничета. Описвам ти го, защото може би няма да ми се обадиш, а като минаваш от там да си купиш. Там съм имала много добри удари. Правят и много добри намаления. И на Бате от там му купувам , хич не са им лоши нещата, ама хич. Иначе нямаше да си кепазя мъжа и мене си де smile3503

# 40
  • Варна
  • Мнения: 552
Привет, момичета!

Докато се обърна и хоп имало нова тема, а аз старата не съм изчела.

Ангелски крилца, поздравления за новото оформление!   bouquet Страхотна е!

Цвети, малкия е страшен сладурко! Такова умиление ме налегна като те четох! Да го нагушкаш от мен!

Доби, чакаме резултатите на 11.06. в петък, да видим кака как се е справила. После ще подреждаме специалностите по желания. Днес ходи да си извади медицинско при личната.
Чакахме да минат изпитите и с мъжо метнахме къщата, килими, пердета, местихме тежките неща. Някои неща изхвърлихме, други сменихме, и така.
Малките свършиха вече, през ден ходим на плуване, разходки в парка, след обяд малко писане и четете, че може да забравят как става това  Mr. Green

Ох, и на мен ми се почва нещо диетично, но с мъжо не става. А той има крещяща нужда от отслабване, но не ще и да чуе.
Като е тук, той е главния готвач и все разни вкусотийки измисля. Той готви и пазари. От други месец да му мисля.

Лек и прохладен след обед на всички!

# 41
  • Мнения: 4 737
ПРИВЕТ и от мен  Hug ех, че много сте изписали Simple Smile) цели три странички Simple Smile)
Ангелски крилца благодаря  bouquet страхотна темичка си ни направила  Peace ана сисето обяда е вълшебен просто, както не бях гладна така внецапно изгладнях  ooooh!
засега ви казвам чао и се връщам назад, не мога ви изчета бе мацки  Peace

# 42
  • Мнения: 2
Като си хапнах от вкусния обяд и ми се припи кафенце.Я да видим какво предлага заведението

Делти,честита ти поличка.Ти нали си френска мадама можеш да си я позволиш.
Илиевче,ти успя да се появиш.Дано и малката влезе където желае.
Шани,щом бебчо е добре,ти ще се нагодиш по него.Наистина следи си кръвното,понякога от бременността се вдига,намали солта.Черешите са опасни при не съвсем здрав стомах.Стомашната лигавица се успокоява с чай от жълт кантарион,но не знам дали може да се пие в твоето състояние.И се пази от горещините.
Ох,почнах да нареждам като свекърва Embarassed,но ми става кофти когато някой има проблем и все ми се иска да съм полезна.
Приятен следобед и до довечера.

# 43
  • Varna
  • Мнения: 2 595
МАМЧЕ Р Hug
Благодаря за каЙветУ, тъкмо и аз съм си изпляскала едно нес. Незнам защо от седмица ми се пие само Днес кафе newsm78 Виж сЯ кО, нИ мЪ Фали, чИ съм френЦка, щотУ и ти ставаш за дънкови полички. Имаше различни номерации, виж отиди направи един оглед smile3503
И много хубави съвети даваш, давай все така, те стават и за такива по на възраст като мене. Добре, че не обичам череши, че със тоя моя болния тумбак, ще има да се превивам като ШанитУ. И аз съм го правила, като ми се е прияждало черешки, но тумбата автоматично ми се обаждаше ядосанУ Laughing
ДЕЗДИ Hug
Как са ония кутумяФки там smile3503 Хайде не стана ли време да се махаш от там, че да се поуспокоиш? Да не стане сега пък да се тръшкат и да не искат да те пущат, щото си ценна и им мълчиш newsm78

# 44
  • София
  • Мнения: 63
Маме Р, въобще не нареждаш като свекърва, на мен ми е мило че се интересуваш от моята особа Hug
Делти, не е само страха от черешите за съжаление, в началото на бременността по друг повод ми откриха камъни в жлъчката-бях много изненадана защото никога не съм имала оплаквания, обаче ми ги показаха на ехографа и ги имам снимани. Преди няколко дни повърнах малко кърваво, то притесни доктора, затова си признах че през цялото време съм яла череши, което си беше истината. Вчера пък имах болки в корема за капак, но си права че това най-вероятно си е от черешите. Сега съм със забрана, че явно съм раздразнила много работи и колкото и да ми е мъчно това е. Hug

Общи условия

Активация на акаунт