ФЕВРУАРСКАТА ни чета пристъпва с палави крачета

  • 29 409
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 140
Добро утро!!!
Честит празник на малки и големи днес!!! Повече усмивки и никакви сълзи в очите! Heart Eyes
закуската и скромна почепка за нашата годишнина от 2 години с милото Heart Eyes


Коте, грешката е вярна, но поправима Laughing Hug
Цвети, честити 6 години брак!!! Още многоооо по- толкова Mr. Green Още деца няма да пожелавам, вие си знаете  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 89
 Цвети,Ками,честита годишнина! Още много години любов и хармония!   bouquet

Слънчево настроение на малките ни дечица и по вода да им върви цял живот!

Марина,раздаваха в парка покани за голям празник в мол Сердика,но то сигурно навсякъде ще има празненства.

Довечера по БТВ пак се задава тежък филм и се чудя дали да го гледам.Хем искам,хем дни наред ще го мисля и ще ми тежи много...

# 32
  • София
  • Мнения: 66
Честит Празник на Всички МАЛКИ и ПОРАСНАЛИ ДЕЦА Simple Smile

Ние явно никак няма да празнуваме - нищо нямаме вкъщи, дори в хладилника  Joy
Исках вчера едно колелце да й купя от интеренет, но се оказа че с картата, в което имам пари не става, а днес май няма да ми се излиза само за да прехвърля на другата  ooooh!

И за разходки не става .... ще полудеем вкъщи Simple Smile

Само да ви споделя каво изключително много ме дразни в моята въшка Simple Smile Слагам я да яде и се започва ненормално тръшкане, рев, писъци, ръкомахане, самозащита.... докато й набутам първата лъжица /хранта май няма значение каква е/ и после си отваря устата пожелание и с кеф.... но това в началото е направо побъркващо - изнервя ме всеки път...

Наш'та Гърция май ще отпадне... милото хич няма да иска да кара в тоя дъжд  Tired

За безопасността на децата - трябва да се изкорени навика на българина да си вози детето на предната седалка, нежели седнало в майката....
А за пресичането всеки ден ги храня разни знайни и незнайни люде  Twisted Evil аз самата вече пресичам само на зелено и/или пешеходна пътека и само на определените места. Колкото и да ми се удължи пътя... По-рано не съм била толкова стриктна, но сега при тия психопати дето и на тротоара не си в безопастност.....
Да ви кажа майка ми какво изръси онзи ден по този повод.
На светофара сме, тя с количката. Червено е и тя сваля количката на улицата - "Защо" - "Да се приготвим"  #Crazy и я питам "за какво точно да се приготвите? за оня свят?"
Ааа... изключително много ме изнервя тая тема.. извинявам се  Blush

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Червено е и тя сваля количката на улицата - "Защо" - "Да се приготвим"  #Crazy и я питам "за какво точно да се приготвите? за оня свят?"

 Joy

голям смях,но си е истина за съжаление

# 34
  • Мнения: 143

Само да ви споделя каво изключително много ме дразни в моята въшка Simple Smile Слагам я да яде и се започва ненормално тръшкане, рев, писъци, ръкомахане, самозащита.... докато й набутам първата лъжица /хранта май няма значение каква е/ и после си отваря устата пожелание и с кеф.... но това в началото е направо побъркващо - изнервя ме всеки път...

Напълно те разбирам -при нас е същото , с тази разлика,че не иска да яде и постоянно плюва.

Да ви споделя вчера и купих самоинициативно един сироп за апетит-Апетон и за първи път от месец си изяде вечерята (единствено това яде цял ден, но съм супер доволна) - да не бързам да се радвам,но май има ефект.

# 35
  • София
  • Мнения: 2 508
Ками, горкото детенце... Сиянка все повече се разхубавява, като мама. Heart Eyes

Инче, а брат ти от къв зор е глътнал тая игла? Laughing

# 36
  • Мнения: 649
Честита годишнина на Цвети и Ками. Желая ви безоблачен семеен живот, много хармония и любов.

kremucka как е Гого днес?

Наде, направо си падам от смях с теб  Joy Я кажи ти сега напусна ли или си в майчинство?  newsm78

И аз се опитвам да пресичам само на регламентираните затова места. Не че понякога не търча през булеварда, но се опитвам да съм стриктна, защото по нататък по този начин ще трябва да пресича и Йоан,

Честит празник на всички малки и големи деца. Много щастие и радостни моменти.

Ние все още нищо не сме взели на нашето детенце по случай празника, но мислим довечера да купим някаква играчка.
Днес имат празненство в яслата, но той едва ли ще разбере нещо от него.

Мими, радвам се, че пчеличката е добре вече.

Ками, направо настръхнах от разказа за това детенце.

# 37
  • Мнения: 140

На светофара сме, тя с количката. Червено е и тя сваля количката на улицата - "Защо" - "Да се приготвим"  #Crazy и я питам "за какво точно да се приготвите? за оня свят?"


Ох, мн се разсмях  Joy И аз мн се изнервям с тези безотговорни баби и родители. Оня ден разправях на нашият тати, как един баща вози детето си на не повече от годинка и половина, две - право, м/д двете седалки.  #2gunfireПознайте къде ще отидете въпросното дете, ако баща му набие рязко спирачки.
Хора всякакви #Crazy
Сарбо  и Сиса така се тръшка за 1 лъжица, даже ми блъска ръката, фърчи манджа #Crazy Вярвам, че този период ще отмине, защото в яслата или детската никой няма да ги моли с лъжицата и ще стоят гладни Whistling
За Апетона бях писала отдавна , че ни го изписаха и изпихме почти цяла опаковка, ама тръшкането продължава...
Ох, и аз мн се уплаших за Катето. Майка му е наборка на моята  сестра 88 и я чувствам мн близка.  Само тя си знае какъв ужас са изживели с  мъжа и и малката. Аз като се чух с нея по телефона, настръпнах направо, защото детето се дереше ужасно. Умишлено не му се е  давало вода, храна и знаете какво следва...
И тука дъжд, ще чакаме да спре и да изезем поне за малко преди обяд, защото после казаха че и гръмотевици ще  има ooooh!
Момичета, благодаря за поздравите! Hug

# 38
  • София
  • Мнения: 66
Деси, в майчинство съм и си търся работа... Но съм решила като /ако/ си намеря да им кажа че ще съм на разположение след примерно 2 седмици и да си направим ваканцийката със семейството... Няма и една седмица да съм си вкъщи /вярно, че времето е кофти/, но вече ми липсва ходенето на работа  ooooh!
По-правилното беше да не напускам, защото ето върви си ми стажа, ще ходя другата седмица на задължителните прегледи, малката скро пак ще й пуснем изследване по допълнителното здравно осигуряване... та така Simple Smile
При теб как е в работата? Свикна ли?

# 39
  • Мнения: 75
Честит празник на всички празнуващи.Нека детското във всички остане за цял живот.
Ние си мислехме с мъжа да заведем малката на разходка в Банкя, ама каква ти разходка в тоя дъжд.Като гледам няма изгледи да спре.Щеше да има празнична програма и при нас в парка ,ама ще се размине май.Много гадно.
За пресичането,вече навсякъде е опасно.Постоянно някой шофьор бърза,да не говорим че преди време един така прелетя  пред нас че се удари в две коли от дясната му страна и в трамвая от лявата.Не можа да спре и ги подбра наред #2gunfire #Crazy #2gunfire.А ние с Маги чакахме на пешеходния светофар да минем.Направо истинах да не се завърти и към нас. Shocked
Айде хубав ден на всички и дано да се оправи времето Praynig Heart Eyes

Забравих да честитя на всички останали с толкова хубави поводи.  bouquet

# 40
  • Мнения: 4
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ДЕЧИЦА! Да са ни здрави, усмихнати и послушни!


Гого днес е по-добре - няма температура, няма пъпки и е доста жизнен  Crazy Явно Бисептола действа.

За пресичането - и аз се старая да пресичам на правилните места и на зелено  и адски се дразня, когато седя на червен светофар и пресичащите около мен ме гледат все едно аз не съм в ред, че чакам или пък съм спряла с колата да направя път на пешеходци, а отзад ми свирят. Направо съм на ръба да разбия нечия мутра.

А за столчетата - моите деца  не се качват в кола без столче  Naughty, пък било то и до магазина.

Цвети, Ками, щастлив и дълъг семеен живот ви желая!

Последна редакция: вт, 01 юни 2010, 12:58 от kremucka

# 41
  • Мнения: 238
Честит празник на всички малки и пораснали деца!

# 42
  • Мнения: 236
Честит първи юни на всички дечица! Да имат прекрасно детство с много игри!

Честити годишнини и на празнуващите днес!

Аз напоследък не съм от най-редовните тук, ама ще се поправя в най-скоро време.

Днес мисля следобед да заведа Яна в мола срещу нас/The mall/, че това време тотално ми провали всички планове за празника на детето. Четох, че има някакъв развлекателен детски център и приемат и малки дечица с придружители, та поне да потича детето и да си поиграе малко.

# 43
  • София
  • Мнения: 2 508
Пете, в колко часа ще ходите? Това ми се струва добра идея! Simple Smile В The Mall има един много готин магазин за бижута и аксесоари, от сума ти време ми се ходи!

# 44
  • Мнения: 529
Честит празник малки и пораснали дечица  Hug На малките здраве и късмет, на големите голям берекет  Party Mr. Green

Цвети, Ками , щастлив и безоблачен семеен живот ви пожелавам и много търпение, разбира се  Blush

Днес и аз няма какво да организирам в това лошо време. ДАрко поне в градината ще има празник, а РУси хич не отбира какъв ден е  Crazy

Наде, не си сбъркала, стажът си ти тече дори като си по майчинство. А работа съм сигурна, че ще си намериш  Hug

Толо, има някои хора, които се разтоварват като гледат по-тежки филми. Аз сега съм много лабилна от това стоене у дома и честно да ти кажа избягвам да гледам тежки филми, защото нещо ме тресе още по-дълбога депресия после.

Общи условия

Активация на акаунт