Лятно слънце веч напече,все навън е ОКТОМВРИйското човече!

  • 29 406
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Sofia
  • Мнения: 26
Какво става с тези болести?!   Cry


Ние одържаме фронта засега,въпреки,че на Краси и двамата мъници са болни....Ани няколко дни беше с 40℃ температура и от 2 дни и Коко е така  Cry Снощи даже по спешност ходиха до Педиатрията в 1ч.,но  Praynig всичко е наред.

Ние с Гуго гледаме да седим повече навън,в детския кът ходим,когато няма дечица и общо взето сме си изградили програма.
На 1-ви август ще правим кръщене в "7-те престола"-голяма красота е там и сме предвидили едно парти с най-близките ни приятели и роднини  Crazy
Сестра ми ще ни гостуват с малката Стефи  Heart Eyes и обещавам снимки  Blush

Друго,с което да се похвалим е,че ставаме все по-уверени в ходенето и стига самичък без да се подпира от кухнята до хола  nuts
Майка ми ме бъзика,че ще правим кръщене и прощапулник на едно  Laughing

Бързо оздравяване на болничките и много сили за мама  Heart Eyes Hug

# 691
  • Мнения: 29
Гадният Сумамед предизвика сериозно разстройство  CloseНе стига,че не яде,ами и разстройство!Направо вечееее ми писнааа!
Ваня,чидях,че и на Ники са му предписали Сумамед,да знаеш,че май е доста често срещан страничен ефект  разстройството,давай му повече течности. Hug

# 692
  • Мнения: 617
Момичета, давайте задължително на бебоците нещо за чревната флора, заедно с АБ - аз давам Био гайа.Ама задължително!!! Peace

# 693
  • Мнения: 364
Ники няма разстройство, но ще взема Био гайа. Не се бях сетила. Пие за първи път АБ. Благодаря Hug

# 694
  • Мнения: 29
На Митко разстройството започна 6 часа след първия прием.Ти кога му даде Сумамеда?

# 695
  • благоевград
  • Мнения: 164
леле леле влизам да видя до къде сте стигнали а то само болни тук  Tired
Да оздравявате ей !

Ние сме добре ве4е сме 9 и 300гр 73см с 7 зъб4ета и 8-мо напът. Оптваме се да ходим сами и най ве4е не боледуваме изобщо да 4укна на глава.

ето да ни видите

# 696
  • Мнения: 141
Здравейте,момичета!
Аз имах гости цяла седмица и не ми оставаше време за форума.
Много болнички бебета виждам,че има  - ужасно е, дано бързо да се оправят!!!!
При нас нищо ново-Елена иска да върви , не иска в количката и се виждам в чудо. Поне да прохожда вече, че да мога да я пуснам и да не се чудя кво да я правя като циври в количката.
С това време ми писна тотално, всеки ден вали , като в тропиците сме и вече ми стана ежедневие да се прибирам мокра.
Еди, снимките са чудни, пращай пак!:)
Не съм ви чела, така че не мога да се включа адекватно..
Връщам се сега да чета...Хубава вечер на всички.

# 697
  • Мнения: 199
Бързо оздравяване на всички болни мишлета Praynig Hug.

Ина, голям сладур е Теди Heart Eyes.
Плами, ние на баткото правихме кръщене миналата година на 1 август, тогава е и рожденият ми ден Grinning.
Силве, да си починеш при мама Simple Smile.

Ние сме горе-долу добре. Деян не е преборил докрай ушните проблеми и след време пак ще ходим на контролен преглед. На външен вид няма проблем, но попаднахме на  лекар перфекционист Mr. Green, дано да се оправи напълно миличкият. Другата седмица смятам и аз да скокна до майка ми за 3-4 дни, че не се издържа вече Tired. А Деян не го научих да пълзи и съответно иска да ходи вече, ама аз не му давам, т.е. не го водя та пак зор Crazy.

Приятен уикенд на всички Hug

# 698
  • Мнения: 364
На Митко разстройството започна 6 часа след първия прием.Ти кога му даде Сумамеда?

Снощи към 22 ч. На нас ни го изписа веднъж дневно 4мл преди лягане.

# 699
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Ех, най накрая ви изчетох  ooooh!
Мерси за помощта на момичетата от ЛЛЛ! Стана ми мъчно, че толкова бързо растат мъниците!
За нас - нямаме зъби, хапваме стабилно за обяд 200-250гр пюре и следобед каша с плод пак такъв грамаж. На консултация сме във вторник да видим колко сме пораснали. Опитваме се да ходим и прескочихме пълзенето. Ако не стане нещо както го иска човечето почва да се нерви и да вика "ааа" и да вдига ръчички с дланите нагоре все едно се кара много е смешен, обаче както казва Моннн не знае с кого си има работа човека  Laughing
Кръщенето ще е на Богородица, че и каката не е кръщавана., та 2в1!
Алекс беше много щастлив на морето и много му хареса, а и на нас същ, то с такава хубава компания се замислихме дали да не повторим  Heart Eyes снимки ще пусна тези дни.
Еди прекрасни снимки!!!! Пренасяш ме като вълшебница в друг свят нереален за нашата Бг действителност.
Не на последно място да се оправят бързо всички болни мъници  Hug
И честито на всички месечинки днес   bouquet

# 700
  • Мнения: 5
Ей Rumi73, най-сетне се появи, от кога си мисля, за теб Hug Я се замислете по-сериозно да повторите почивката на морето, а Laughing Ние с Алекс ви чакаме с нетърпение.
Всички малки слънчица бързичко да се оправят и да грейват с прекрасните си усмивки за раздост на мама Praynig
Лека и спокойна бебешка нощ ви желая Hug

# 701
  • Мнения: 399
Уф, какво е това лято постоянно някви вируси и болести  ooooh! Да се оправят бързо всички болнички  Hug Hug Hug .
Ради си кашля от една седмица, пет дена пи Стодал и вит. С без подобрение , а от три дена пие Флудитек и почти спира да кашля
За ината и ние се инатим и пищи и се кара абе въобще голям нервак става, а такова кротко бебе беше и се надявах, че поне второто ще е по- кротко ама не Sad. Дано да е само период може  да е неспокоен и нервен от зъбите, от жегата, че и нощем става по няколко пъти и мрънка и не иска да заспива, а на сутринта аз съм като вампир  #Crazy
Ина да ти е все така здрав Тедито, пу пу бонбонче Hug
plamitoto нашия батко проходи точно на тази възраст  Peace
Микки и Клото   bouquet
Лека нощ, поне тази вечер е хладно!

# 702
  • София
  • Мнения: 38
оооо, много сте изписали, не мога да ви изчета !!!

влизам само да кажа , че ние заминаваме в Казанлък при баба ми с децата.
Кой беше от там? yana_ya i silvana, nali???Да спретнем срещичка, а?





айде лека вечер

# 703
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 376
Да се разпишем и ние: на 9 месеца - 9,400; 72 см; зъби: 0
Сега се връщаме от последна консултация, повече няма, педиатърът каза да го водя ако нещо е болен само.  Crossing Arms Каза да почвам да му давам от нашата храна,но аз смятам още малкооо да поизчакам. Днес въведох жълтъка и ми остават само бобови и млечни.
На 13, 14 ,15 август направихме резервации на Ниагара, има български мотел там, там ще отседнем, та ни предстои голямооо пътуване, около 700 км в едната посока, а на връшане искаме да рагледаме и Торонто. Надявам се на сами да му хареса, тои е голям пътешественик. Тази неделя пак сме на планина. Иначе за сега Сами не се опитва да ходи, той е много спокоен и мързелив, само иска да го държим прав, а той да си подскача.

# 704
  • Мнения: 23 286
Пък Сашока освен,че не е качил,е свалил.Ако знаете как отслабна,добре,че има резерви. Confused
Имаме още едно зъбче отгоре,сега чакам централните горни резци,които здраво са набъбнали.Иначе бебко се изправя сам по мебелите,лази усилено навсякъде и иска всичко да пипа.Simple Smile
Относно болестите му; има  кърмаческа астма и сега започва да пие едно лекарство Сингулер,което ще приема 3м. до следващия преглед.Според лекаря има голям шанс да израстте болестта и да няма проблеми в бъдеще.Много малко деца развивали астма и като големи.Дано!!!

Общи условия

Активация на акаунт