FarmVille 25-та тема

  • 33 468
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 4 903
Само да ви кажа, че това не е никакъв Бонус-уикенд  Crossing Arms !
Току що, по някакво чудо, ме пусна във фермата и ми позволи да си ожъна захарната тръстика. Даваше ми само двойно мастери, защото бях използвала бушел. Никакво допълнително мастери не даде!
Добре, че поне успях да прекопая и засея, че дори да пусна няколко благинки на стената си.
Спирам да се ядосвам за днес и няма да отварям фермата повече  Naughty !

# 706
  • Мнения: 86
Май са го спрели
Сутринта имаше публикации от типа - Едикойси just completed level 3 of Grapes mastery during Double Mastery in Farmville

# 707
  • Мнения: 17
Даваше ми само двойно мастери, защото бях използвала бушел. Никакво допълнително мастери не даде

Ако не беше използвала бушел пак щеше да ти дава двойно.

# 708
  • София
  • Мнения: 4 903
Даваше ми само двойно мастери, защото бях използвала бушел. Никакво допълнително мастери не даде
Ако не беше използвала бушел пак щеше да ти дава двойно.

Е нали е давало тройно, ако имаш активиран бушел  newsm78 ?
Или това е бил поредният бъг? Както и да е!

# 709
  • Мнения: 17
Ухаа ако дава тройно  Laughing Ами тази ферма отвсякъде е бъгава. Затова на 2 пъти се отказвах от нея... Ама съм си farmville addict и това е. Blush

# 710
  • Мнения: 214
Фермата ми се отвори за точно   3 секунди и това беше . Laughing Поне има напредък .

# 711
# 712
  • Варна
  • Мнения: 64
Аз сега прочетох призив от една съседка, да не се ползват линковете за всички неща за кейка (или там каквото беше), защото точно заради това се е сринал сървъра. Пише да си се изпращат само трюфели, а като пуснат всички неща, тогава вече и през линковете може. Има логика в това  Thinking (нали на другите неща пише след 2 дни, след 4 дни и след 6 дни.....).

П.П. Аз на обяд успях да си обера гроздето и наистина ми даваше по 3ХП на обран плот  Peace

# 713
  • София
  • Мнения: 2 521
smile3511
Моите съседи са ми изпращали подаръци, явно за въпросната палатка. Като се опитам да ги приема обаче, вижте какво ми изписва:
The gift you tried to accept was LIMITED EDITION and is no longer available.

Явно пак не е за всички. Аман!!!!
Не им ща никакви нови простотиииииииии! Не искам вече мустанги, не искам декорации, никакви кодове-модове и други недомислици!
Искам си простата нива, амаха  hit !

 Joy  Joy  Joy   bouquet


Ох, ама то много било гот да се сринат сървърите на зинга!
Изгледах си цели 2 филма дето съм ги теглила отдаавна,  и сготвих даже ......

# 714
  • Мнения: 52
Днес ми писна от фермата,не успях да взема нищо от стената  ,не успях да влеза да видя фермата а скоро ще трябва да я жъна.Дано оправят по бързо че полудях smile3515

# 715
  • Мнения: 312
Според мен проблем със влизането във фермата имат тези които са започнали да събират новите неща от тази сутрин, от другите си профили нямам проблем само от основния, а там събрах подаръците.

# 716
  • Мнения: 214
Според мен проблем със влизането във фермата имат тези които са започнали да събират новите неща от тази сутрин, от другите си профили нямам проблем само от основния, а там събрах подаръците.

 Вярно е . Във фалшивия ми акаунт мога да влеза, а в истинския ми - не .

# 717
  • Мнения: 86
И може би по-конкретно тези, които имат не само трюфели

# 718
  • София
  • Мнения: 2 521
Според мен проблем със влизането във фермата имат тези които са започнали да събират новите неща от тази сутрин, от другите си профили нямам проблем само от основния, а там събрах подаръците.

Точно така е, които са приели сватбената тента са блокирани!

# 719
  • София
  • Мнения: 1 905
е много са смотани  #2gunfire #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт