АВГУСТинчета 2006-тема 3

  • 25 321
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • гр.София
  • Мнения: 4 170
Спинки,проваля ви се почивката ли Confused  Дано бързо оправите проблема и осъществите плановете си.

 Елен@ Hug
 А на 3Д въобще не смея да заведа С.  То и аз не съм ходила,де.

# 691
  • София
  • Мнения: 5 794
Елена, и ние вчера бяхме на ЗД, сефте за мен, а на Ивчо - първото кино. Доста се притесних как ще го издържи, още повече, че не знаех как ще е това чудо  ooooh! Embarassed Blush , защото са ми казвали, че боли глава от очилата и е неприятно за някои хора, но не - и на двамата ни хареса, той даже днес иска пак да ходи на кино.  Simple Smile Вие какво гледахте? Ние бяхме на Шрек. Май трябваше да избера Играта на играчките, но прожекцията е била по-рано. Шрек ми хареса, но е малко по-мрачен от предните филми и като че ли не е толкова детски.  Rolling Eyes

# 692
  • София
  • Мнения: 545
И ние Шрек, значи сме били в една зала, другия месец пак ще ходим, и на мен ми беше за първи път.  Laughing

# 693
  • София
  • Мнения: 12 559
EТо и малко снимки

http://www.facebook.com/?ref=home#!/photo.php?pid=452536&id=100000031878783

# 694
  • София
  • Мнения: 5 794
EТо и малко снимки

http://www.facebook.com/?ref=home#!/photo.php?pid=452536&id=100000031878783
видяхме ви вече  Wink Hug

# 695
  • Мнения: 439
Честит рожден ден на Кало! Много весело детство и щастливи мигове с деца, мама и тати
!
/броих, броих и накрая мислех, че е днес, даже питах Дани дали Кало е рожденник днес, но на патерица/
Нана  и супер Митко, честит празник и да сте много удовлетворени!
не мога да видя снимките
весело моренце, на Албена ходихме по-миналата година и ни хареса на ал инклузив

много съм притеснена утре за срещата с шефа, прибира се от чужбина и иска да говорим,
а после ще направя плановете кога и по кое време

спинки, дано скоро се оправи колата и хайде на път

Последна редакция: пн, 26 юли 2010, 18:41 от pepejeans

# 696
  • София
  • Мнения: 12 559
Пепеджинс, защото не си ме потърсила на име - Nana Hristova

# 697
  • Мнения: 330
Нана да ти е живо и здраво порасналото момче!
           
   Ние иначе сме добре.Не ме оставя малкото зверче изобщо намира Twisted EvilДори и сега реве като магаре Sick
 Ходихме и до морето,не излязоха от водата Mr. Green Сега се чудя кой у коя баба да пратя,че двамата са сташни като са заедно ooooh!Още малко остана и ще видим как ще е Ники с яслата.А аз какви ще ги търся за работа незнам Rolling Eyes
  Това от нас за сега Heart Eyes

# 698
  • София
  • Мнения: 545


Почерпете се за здравето на голямото ми момче  Hug Точно в 12.18 изплака за първи път, не съм и предполагала колко е хубаво да имаш деца, а също и колко трудно. Само се моля да са живи и здрави  Hug

# 699
  • София
  • Мнения: 12 559
Да ти е жив и здрав Марти! Много да ви слуша, да е усмихнат и късметлия!

# 700
  • Мнения: 330
   Честит рожден ден на Марти!Само радост да ви носи!
                             

# 701
  • София
  • Мнения: 5 794
Eлена, честит рожден ден на прекрасния Марти! Да ви е жив и здрав, да расте умен, щастлив, усмихнат!  Hug Heart Eyes    bouquet 

Весел празник!  Grinning Hug

# 702
  • Мнения: 743
Ели, честит празник   bouquet Да ти е здраво, игриво, любознателно и много усмихнато прекрасното слънчице  Hug

# 703
  • София
  • Мнения: 750
честит рожден ден на Марти. Елена да ти е жив и здрав, много щастлив и усмихнат. Честит празник   bouquet

# 704
  • гр.София
  • Мнения: 4 170
Честит Рожден ден на чаровника Марти!  Да е много здрав и щастлив !


 
 Елена,честит празник!

 




 ПП. Някой знае ли,защо нямаше форум толкова дълго?

Общи условия

Активация на акаунт