Октомврийчета гушливи,ще люшкат мамите щастливи!

  • 21 128
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 738
Ради,честито ти щъркелче Simple Smile
Ти момиче мислеше,че е  Party
Сега са баш като извънземни Laughing

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 122
Здравейте и от мен! Честита нова тема   bouquet присъединявам се към пожеланията за леко бременеене. Не съм ви чела от 2-3 дни и сега имам много да наваксвам.
Но, първо да ви се похваля вчера бях на лекар и си имаме ...... stork-girl Толкова съм щастлива  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes тъкмо се бях депресирала миналата седмица, че дебелея и заедно с всички останали болежки и неразположения и вчера като разбрах пола всичко останало ми се струва незначително  Simple Smile въобще вчера беше страхотен ден-за пръв пък осетих бебо да рита  Simple Smile пожелавам на всички, които не знаят пола в най-скоро време да го разберат  Hug Peace
Док ми изписа магнезий и флебодия, някои пил ли го е?
Хубав ден на всички, връщам се да ви чета!

# 17
  • София
  • Мнения: 5 738
Ани,честити розови новини!  Party
Вече имаш и щъркелче! Heart Eyes Hug
Флебодия знам какво е но ми е странно,че се предписва за теб но явно док си има причина и за това ще си го пиеш!Не е хубаво обаче да седиш на слънце дълго време както и на мнго топло и стоене права защото намаля действието и още нещо виж в нета прочети повечко! Hug
Моето детенце е с баба си в Банкя и ги чакам да си дойдат до час,а аз ще полегна малко докато си изчакам поръчката  с ядене от мъжлето! Mr. Green

Ради,ти не каза на срещата ще дойдеш ли?
И още нещо за мамите гласували за 12 искам да попитам дали няма да се съберем за 09 ти защото вчера това го обсъдихме на срещата?
Аз все пак ще пусна на нова анкетата тъй като има време до тогава!

# 18
  • Мнения: 0
Да се присъединя и аз  Grinning Не съм ви чела скоро и имам много да наваксвам, но гледам да използвам хубавото време за повече разходки навън. Виждам, че някои от нас вече знаят пола на бебчетата. Аз на 20ти бях на ЖК. С бебето всичко е наред,аз съм качила един килограм,а какъв корем имам все  едно съм в седмия месец  Grinning чак ме е срам да си призная. за пола ми казаха, че прилича на момче,но не е много сигурно понеже беше застанало с коремчето надолу и не можеше да се види ясно.На 13ти със на ФМ и се надявам тогава да знам със сигурност. Но интуицията ми казва,че и този път ще се размина с розовите гащи.

# 19
  • Мнения: 186
Плъос и аз тук- да не ви изпусна , че никакво време  нямам да чета и да пиша HugHugHugHugHug

# 20
  • София
  • Мнения: 5 738
Малко предожения за заглавия,че гледам на 1 ва стр,. не са много:
Жегите започнаха навред давайте с коремчета напред!
Сладко бебче хубавее, ОКТОМВРИЙКА дебелее...!
Гордо пъчиме кореми, към ОКТОМВРИ без проблеми!
Лятото горещо е на прага, времето към ОКТОМВРИ се скъсява!
Плодове и зеленчуци хапвай, мила мамо, до ОКТОМВРИ да порастна бебенце голямо!

# 21
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Браво Димяни! Много са сладки, слагай ги на първа страничка, като дойде време да има! Още няколко мами предлагаха заглавия, но тъй като не се качиха в началото на темата и се загубиха, а тези на 1ва стр. вече са си старички.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 122
Димияни мерси за отговора за Флебодия....сега прочетох, че ми пише доплерова патология на мат.артерия  и предполагам, че за това ми го изписаха , а сега прочетох че се пие за разщирени вени и хемороиди и съм малко озадачена.

# 23
  • София
  • Мнения: 5 738
Ani,ен знам какво да ти кажа ако искаш потърси и 2 ро мнение за тези лекарства или пусни една темичка в форума да видиш какво ще ти кажат мами пили го! Hug

Не съм,аз махнах част от старите които вече не ми се струват актулани!  Peace
 

# 24
  • София
  • Мнения: 483
Димяни, много са ти сладки новите заглавия. Някои направо ме просълзиха. Не знам ти ли ги измисляш или ги копваш отнякъде, но са мноооого приятни, браво   bouquet Мятай ги на първа страничка  Heart Eyes

Сега отивам да почета малко в темата за седмокласниците, че изпитите дойдоха а аз изпускам всичко. Имам чувството, че по кандидатстването на сина ми съм изпуснала цяла тема вече  Embarassed Горкото голямо дете, само за мънчкото мисля  Embarassed

# 25
  • У дома
  • Мнения: 59
Димяни, много хубави заглавия си измислила.  smile3501

Аз си направих една дълга обедна почивка, на разходка, голям кеф е навън, ох и утре да минава и после, урааа 4 почивни дни, ама после пък 6 работни ooooh!

# 26
  • София
  • Мнения: 17 326
аз съм качила един килограм,а какъв корем имам все  едно съм в седмия месец  Grinning

Леле, същата работа, мислех си, че си въбразявам  ooooh! Не само че не съм качила, ами съм свалила 1 килце, понеже ми откриха висока захар и ме сложиха на диета и въпреки това имам чувството, че корема ми е тръгнал пред мен. Ама все си казвам - явно си ми е моя си корем това, щом не качвам килограми, нали си имам от преди Simple Smile . Ама явно отнякъде другаде свалям, на корем си раста. Дребния и той оная вечер ми каза, че съм "понапълняла"  Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 5 738
Бърди,много кофти с тази захар Rolling Eyes Hug
Ще дебелеем ми няма да отслабваме  Mr. Green ще дойде време и за това иначе....  Wink

Мирче,не съм ги измислила ,а ги копирах но иначе и мен понякога ме наляга музата  Flutter Hug

Охх.... мойто ядене го донесоха и така хапнах,че ще умра Crazy Laughing
Днес съм на фризьорче Flutter

# 28
  • Мнения: 25
Здравейте мами! Хоп-троп в новичката тема.

Milla Elaine, кошницата е необходима покупка  Peace, но не е скъпа и другия вариант е да я позваме на заем, пък и за сега не шофирам и колата ни стой нон-стоп на паркинга. А по отношение на девичките като се разсърдим си се сърдим докато не ни мине, скоро ще й мине, явно е с характер малката принцеса  Wink.

Димяни, честито лапи-топи   bouquet (както го наричам пък аз ) и заглавията на темите са страхотни.

Данитка, честит рожден ден пожелавам ти всичко най-хубаво и всичките ти желания да се сбъднат!



Lady V, какво стана с прегледа, още не се се отчела  Hug

Бобче, чакаме те с нетърпение и да не се преуморяваш  Hug

daila777 – сега ще се пазиш и после всичко ще е ОК, ще видиш  Heart Eyes

Arim, тази количка е има зимно кошче отделно и летно отделно и ние търсихме такава , която да си има зимно кошче точно заради това, че ще е зимно бебче. Трябва да я снимам и да ви покажа за какво става въпрос.

Аз днес излизах до обяд с майка ми, малко работа да посвърши и след обяд пак ще трябва да излизам, но няма как. Бебо рита ли рита, направо ме разтапя. Това е от мен за сега.

Прегръщам ви силно.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 245
Извинявам се на бързо, че много работа ме чака, честито на рожденничките, живи и здрави и честити щъркелчета на другите. Връщам се от преглед. Първо да кажа пола не го знаем още. Лекарката ме разсмя като каза "На 300 гр, колко да му е чурката примерно, че да се види"  Joy Каза като ме питали какво е да казвам 'Красиво"  Mr. Green Върви едро, за разлика от бати си, ми ще го бие после  hahaha Толкова едро, че термина ми по размери излиза две седмици напред 16-17.09. Ама аз си знаех, то и ову-то ми беше рано, пък и като гледам как расте корема. Иначе слава богу всичко му е наред. Сега чакам другата седмица 3Д-то  Mr. Green

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт