Отговори
# 60
  • Мнения: 3
Само да отбележа,че са почти 10 години пушене,защото започнах на 14,вече съм на 22,но пак си наближава десятката,което направо си е плашещо.

# 61
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Теске Hug
Давай пиши и на мене тогава за тия малки трикове да ги кажа на мойкУ мъж, че и той все ги отказва и накрая пуши още повече #Cussing out #2gunfire

# 62
  • Мнения: 169
Привет и от нас   bouquet
След дългото отсъствие поради причина - липса на нет се завръщаме тук  Laughing
 Добре дошли на всики нови дами  Hug  bouquet
От нас нищо ново- имаме нав зъб.Все по кисели сме нощем че си чакаме още един да излезе  Sad.Спирка нямаме тича милия само да има кой да е след него.
 Време при нас е много променливо.Даже се уредихме преди 15 дни и с някаква алергия от времето та слагах капки за хос 14 дни и някакъв сироп пиеше 10 дни сутрин и вечер.
Далче, за готвене все повече не ми остававреме.Сега мъжа ми си е в нас и той готви от няколко дни  Wink.
 приготвила съм ви още снимки, но стига да мога да кача нещо  Twisted Evil че шибания нет все ми играе по нервите- я нет няма - я детето е будно.
Файме, развивай си ти  бизнеса, ако трябва ще направим пазар и тук в Алже- да знаеш ще те лапнат като топъл хляб.Особено по техните сватби ммммм  Sunglasses дума няма.Пък ако рекъл Господ и в Сауди ще отидете нали всичко е за идеята да сте по- добре  Hug
 Определено и тук кризата си казва думата, всичко е доста по- скъпо.Ходих на сук успях да се измъкна за няколко часа е и на където и да се обърнеш цени от 200 динара на горе( 2 евро).
Вече мога да се похваля успешно си пазаря с Тамир за дома- зеленчуци, и разните неща за вкъщи като сме си самички  Stop( мъжо докато е на работа) Гледаме да сме си по далечко от родата на долния етаж че те пак милите са в някакъв филм, и хич не искам да знам за какво иде реч този път.
 Аз прогресивно слабея което ще рече че скоро трябва да правя анализи  Embarassed.Болките в гърба се оказаха че са от много отдавна( от раждането), скулиоза която сега дава сигнали. Кинезетерапевта които се занимава с мен каза че няма страшно само повече почивка  Joy.
Сега ще ви изоставя защото малкия терминатор вече е буден и след малко ще писне
 Hug За всички   bouquet

# 63
  • Varna
  • Мнения: 2 596
БЕЙЧЕ Hug
Мила, гледай да си помагаш за сколиозота. Знам, че може да се стопира Прави упражнения каквито ти казва кинезитерепевта. Мойт БаткУ има обаче хич не ме слуша за това. За всичко останало е душичка аза за това да прави упражнение да ходи на масаж не ме слуша както не ме слуша за цигарите. Вече се е прегърбил и устата ме заболя години наред да му повтарям да се изправя, да си напомня това постоянно и със това може да си помогне. Сега като ти пиша и се нервя яко. Такъв добър мъж пък точно за това да не ме слуша. Иска аз да го разтривам. Аз не мога, защото първо много слаби ръце имам,- артрит, а и то си има начин да се прави това. Хората учат със години. Дано си случила на добър кенезитерапевт, че аз от доста време търся тука във Варна и не съм чула за добър такъв. Защото ако е някой некадърен може и по лошо да стане
Браво на твоето момче, че те отменя във готвенето. А на родата правилно не им обръщаш внимание. Гледай се детенце и съпруг. Виждам, че той е силно до тебе и нямаш проблеми. Юначко си ти щом вече самичка си пазаруваш newsm10 Бях ти писала аз доста отдавна, че като проходи Тамирчика, ще препусках като газелка след него Wink
Пази се мила и слушай Кенезитерепевта Hug Hug Hug Hug

# 64
  • Мнения: 169
Делте, мерси мила!
Ама аз честно да си кажа се поослушвам малко- трябва да направя един рентген и тогава ще се знае 100% как е точно ситуацията!
За кинето не знам колко е добро, но просто аз хич и не си мисля че ще мога да отделям много време на това особено като го няма мъжа ми тук.Ще ги мисля нещата по -късно  Praynig.
Батку не Та слушааа за това 6тот се иска време и постоянствооо- а той хич и не иска да си губи времето с упражнения  Wink

# 65
  • Varna
  • Мнения: 2 596
БЕЙЧЕ Hug
Не иска, щото за упражнения е мързелив. Предпочита да иде на балкона и да смуче цигарата. Вече видимо се е поизгърбил Cry

# 66
  • Мнения: 3
Бейче,знам какво ти е с дете с таралеж в памперса,че и с никнещи събки,дано му никнат здрави и бели като гъки и да е винаги така жизнен.Но за здравето не се услушвай,използвай,че мъжа сега е вкъщи и оправи нещата с рентгена.Златен мъж имаш,щомм може и да готви,че ис готовност помага.Аз само си мечтая за същото от сега са ме предупредили,че трябва да е сготвено и че немогат да готвят.Желая ти всичко хубаво,да се оправяш скоро,а и малкия зъбките да не го тормозят толкова Hug Hug Hug
Делтич,аз немога да повярвам,че ти твоя баткУ си го опущила така.Не му ли пускаш венски инат и побутване с рогата?При мен с лъвчо помага,нищо,че се зъби и показва нокти,тогава е най-уязвим и най-мога да го иврънкам. Laughing

# 67
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ЛИНЧОК Hug
За всичко ме слуша, даже го заведох и да го лекуват на Девин. Но сам да се хваща да прави упражненията които правиха там, не мога. Тогава става по инат от мене. Иначе за всичко си ме слуша. Даже въпреки, че не може да готви, се опитва и ми помага или ме изненадва. Не му вярвай на твоя, че не можел да готви, баща ми така говореше. И заради него майка ме настани пред печката още във първи клас, та сега готвенето ми е едно от най-неприятните неща. Както го свикнеш моето момиче, на каквито чаршафи го сложиш да легне на такива ще лежи. И както казва кака ти ДелтЪ- Остави тЪз песен лИбовнЪ. Няма човек който да не може да готви. Друго е да не искаш. Като си болна какво ще прави а, или като се върнеш след раждане и си на моето дередже след раждане. Ама аз тогава бях сама и трябваше въпреки болки да ствам и да готвя за да имам някаква кърма. Не, че имах и апетит тогава. Така, че да не ми дрънка твоя, че не може.

# 68
  • Мнения: 169
Привет   bouquet малко да побутна темата  Simple Smile
Днес вече си направихме разходка с Тамир-Немир щот беше подивял 3-4 дни в къщи без да излиза.Времето беше супер гадно и валеше ужасно  Confused.
Делтичка, много ти се радвам като те слушам как говориш за батку  Whistling.Определено ме заразяваш с твоя позитивизъм  Hug.
Далче има много хубави места в Алжир- столицата.Вчера минахме покрай Jarden d'esse- може и да съм го написале грешно името  Embarassed доста е интересно.Надявам се скоро да го посетим и вътре. Praynig.Тази снимка която пуснах преди е от pepinier близо до нас.Оказа се че доста хора ходят през почивните дни  Grinning
 По случай 1 май посолството организира пикник.Ходихме и се запознах с други бг-ки женени за алжирци- доста да не кажа всички от тях са дошли по кумонистическо време.На моята възраст вече са 2-то поколение бг-алжирци.
 Видях даже една дама на около 60 години - говореше алжирски все едно е родена алжирка  Laughing
Като цяло всички са приятни за компания да се надяваме че по- нататък ще се саздадът по дълбоки връзки. Praynig
Линче, като ги напъне гладния ще готвят къде ще идат  Wink.Той моят мъж колкот помага толкоз ме и ядосва ама хайде  Sunglasses.
Марси Hug с теб съм.Всичката полужителна енергия която мога ти изпращам  Praynig.
Амалке, да ти се похваля имаме напредък вече заспиваме понякога директно в леглото само леко го полюшквам  Laughing.Как е при вас ?
Близначкови,Мина,Ра,Паулина,Тесс,Ники,Дядо Хаджи, Файма на всичкиви много  Hug и се разпишете да знаем че сте добре   bouquet

# 69
  • София
  • Мнения: 7 928
Аз сега събирам пари да ходя до Мароко. Видях един страхотен маршрут ама е с гид на английски, а аз този език (въпреки че го разбирам) не знам защо много го мразя. Та говорих с туроператора и той тая седмица дето ще идва ще се обажда на руски партньори да ги пита дали мога да си купя техен пакет.

Лошото е, че те сега на първи юни имат и после почват чак през есента. Изглежда през лятото не е благоприятно време за туристи и не организират посещения.

Другото което съм си харесал е една обиколка в Сирия, Йордания и Ливан ама нещо ми се видя като маратон такова, дето ходиш например сутринта в Бейрут и търчиш там и после все едно нищо не си видял.

Не знам кога туроператорите ще разберат, че тези страни трябва да се усетят а не да се гледат.

# 70
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
привет! ходи ,ходи дядо,  ако ми дадат  камилка назаем и се мятам напреко да те срещам по марокото! наистина е жега лятото, не се ходи ,ако не си по екстремните температури! но мароко е интересна дестинация, мои близки ходиха, ама те са то4но като тебе, никакви програми, направо на място са си правили програмата и много хубави спомени са натрупали!
белби,мерси! едно гуш на тамирски! ех,туй хубавото алже! като ми заобясняват за един ден ще стигна до тебе!4ак си мисля, дали пък не  толкова лесно наистина, страшно много алжирци си ходят като в съседния град тук,я по работа, я по мацки ,я за  по4ивка!
при нас ту топло, то студ, 4ак си мерим температурите с варненските и у бг  ни бият по жега! ама няма да е за дълго!
аз си 4акам свършаването на даскалото, изпитите  и тн на децата! гледам да съм позитивна, колкото мога! животът си те4е, с нас  или без нас! лошото е 4овек от проблеми пропуска важните неща в живота на ценните хора около себе си! както и да е!
приятен следобед! с едно кафенце!

# 71
  • Мнения: 8
Куку, как сте всички?   bouquet
Много ме мързи да пиша последно време....

Marsy, не знам какво ти се е случило, но най-искрено се надявам нещата при теб да се оправят по най - добрия начин и възможно най- бързо за теб и близките ти!  Praynig

Деде, ти пак ще обикаляш а? Аз другият месец поемам към Тунис (ако нещо непредвидено не се случи разбира се), но не с компанията, която ти ми посочи, защото техните оферти започват през август.

Делтич, как си? Слушах по радиото за отвлечения български кораб. Представям си при тези новини ти колко ли се притесняваш за твойту батку.

Далка сигурно обикаля из Лондон и за това не пише?  newsm78

Хайде спокойна вечер на всички

# 72
  • София
  • Мнения: 7 928
Да взема да почерпя и тук с моето кулинарно творение днес:


Пилешко с пресни картофи, гъби и зеленчуци. Приготвено е по така наречената технология на разделното готвене в Актифрай.

За Тунис не ми споменавайте, че още го сънувам и преболедувам. Тази страна се оказа наистина омагьсваща.

# 73
  • Мнения: 126
Тук съм.....
но не помня така Капут да съм се чувствала...Ако Старостта започва с такива болести-то разбирам защо епо-добре да си заминеш млад и красив Mr. Green
по френските земи Зимата се върна-а с нея.....и моя хроничен любим-синусит
кофти че хаповете вече не помагат и се приготвям за операция
не усещам вкуса на храната,на питиетата...на нищо!
Омотаха ми се и плановете.....реших се най-накрая!!!! -никога подходящ момент за пребиваване в болница за мен няма да има...ами като е опрял ножа за гърлото поне сега да реже...та ако е писано-поне лятна ваканция да имам като хората Praynig

Децата правят тестое и матури-толкова обичам да уча с тях ....но не мога.Страшно ме боли главата.
Другаря ми удря голяво рамо....не очаквах да е такъв домошар...Най-вероятно обаче мама ще дойде за десетина дни-
 е ми на! Sick -това е положението-40години съм почти и още съм си мамино детенце Mr. Green Mr. Green Mr. Green
аз без подкрепа от близки и приятели не мога!

Целувки за всички виртуални приятелчета от форумчето ми Hug  bouquet
ще пиша....тук съм-от мен отърване няма...
но нека изгрее  Поне Дъга на хоризонта ми

# 74
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ДАЛЧЕ Hug
Като напраЙх четирстата, се чувствах като птичка бе, нищо не мЪ бУлешИ. Ти пък сИга за старост шЪ ми говориш. Аз кО да кажа тУгаз newsm78 Отивай и си оправяй тоя синузит и после ще си като волна птичка божия и няма да се сещаш ни за старост ни за дъртизъм. А възрастта моето момиче е състояние на духа, така, че да не те слушам повече, какви ми ги дрънкаш, че ти дошла старостта. Сега си във една прекрасна възранст. Толкова щастлива се чувствах тогава, а и млада, младаааа.  smile3503 На тази възраст вече доста жени изглеждат чудесно, а ти изглеждаш много добре, нали сме виждали снимки. Peace

Общи условия

Активация на акаунт