Декември,чакаме те от сега да се сбъдне нашата мечта 2

  • 26 253
  • 669
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 572
http://www.mc-markovs.com/
Аз звънях на мобилния 0899 130 550. Много любезна е жената. Най-добре е като се обадиш да държиш пред теб календар с гестационните седмици, за да определите заедно подходяща дата.
Понеже ме питаха на лични за ранната фетална морфология, копвам линк директно към обяснението в сайта на Марков http://www.mc-markovs.com/index.php?option=com_content&task= … 45&Itemid=100  На моя преглед ще съм в края на 13г.с., а ми се искаше да е в 11г.с. 
В този МЦ работят д-р Димитър Марков, брат му д-р Петър Марков, д-р Елена Павлова, а споменаха и още един мъж, но не му запомних името.

# 661
  • Мнения: 276
dobra - Може ли координатите на д-р Марков. Аз с първата бременност ходих при доц. Томова за фетална морфология, но незнам дали още работи.

Аз също ходих при доц. Томова с първата си бременност. Доволна съм, жената е много внимателна и голям професионалист. Сега още не сме говорили с док за ФМ, другият път ще се поинтересувам.

dobra, благодаря ти за отговора по моя въпрос, и аз мисля че няма основание за притеснения, дано да е така.

# 662
  • Мнения: 951
И аз да се оплача веднъж - днес ми е толкова зле (е,може и по-зле, но в сравнение с предните седмици този ден просто ми разката фамилията) и това,което ме притеснява е, че тенденцията е за влошаване- преди 4-5  дни почнах да повръщам сутрин, вчера повърнах 2 пъти ,а днес вече 4...вече се чудя дали да не взема някакви хапчета, а така не ми се иска....
Вяло поздравявам новите мами....

# 663
  • Мнения: 83
Здравейте майчета!Днес бях на лекар и съм много доволна и мога да си отдъхна,обясни ми всичко и ме прегледа няма вече отлепяне на плодния сак започнало е да се оформя плацентата вече.По изчисления на доктора съм в 10сед.и няколко дни но по ехографа излиза че съм в 8с и 6д голямо е 2.16см и термин на 17 декември.Но той ми каза че това разминаване не е страшно.Вече мога да си отдъхна.Радвам се за майчетата с близнаци и дано всичко да мине наред при тях.

# 664
  • София
  • Мнения: 85
Здравейте и от мен, момичета! Чета ви от самото начало на новата темичка, а и старата почти я прочетох и  реших и аз да се запиша тук най-после. Бременна съм в 5г.с. и пет дни и днес видях сърчицето на най-щастливата точка на света-първото ми бебче! По дата на последен цикъл терминът ми е 31.12, но съм с късна овулация, така че може и през януари  да стана мама, днес ехографът показа термин 08.01, но доки каза, че е много рано да се каже и тепърва ще се променя. Засега се чувствам нормално, не ми се гади, не повръщам, имам само лек дискомфорт в областта на матката и това е. Дано да си остане така. Засега това е от ме, пожелавам хубава и усмихната вечер на всички ви! Hug

# 665
  • Мнения: 2 216
BetiBoko и на мен термина ми е 17.12, но не разбирам, защо са ти казали, че си в десета седмица....
Важното е, че всичко е ок и ти си се успокоила!
Искам да попитам колко струва ФМ, че започнах да се замислям и аз......

# 666
  • Мнения: 0
Здравейте на всички декемвриики 2010. По молба ще подготвя третата ви темичка.
Би трябвало до утре да е готова  Hug

# 667
  • Мнения: 1 264
Привет!
Днес пак ми е лошо , но от няколко дни не е толкова изразено, виждам светлина в тунела Hug Каквото е в крайна сметка, всичко си струва в името на едно живо и здраво детенце.
30god , не съм много запозната в бг но от прочетеното варират между 60 и 70лв.Тук феталните са напълно безплатни и задължителни.Аз ще хвана само първата тук, тъй като искам да се прибера да родя в бг.
Момичета, помолих една мацка да оформи новата темичка, страхотни темички прави Hug

# 668
  • Мнения: 83
Ми доктора преди да ме прегледа ми сметна по някаква таблица че би трябвало да съм в 10с но на ехографа в зависимост от големината на бебо ми каза че съм в 8с и 6дни,но това не може със сигурност да се сметне разлика с 1-2 седмици била нормална,пък и аз много късно разбрах че съм бременна и си пушех и то доста така че и това може да е причината но е е сигурно.

# 669
  • Мнения: 0
НОВА ТЕМА

Можете да си пишете в нея, но искам да си кажа че все още не съм я довършила Hug
Надявам се поне за сега да ви харесва

Момичета дайте идей за ново заглавие да го променя. Аз не съм много по римите  bouquet

Последна редакция: чт, 13 май 2010, 21:48 от Декември2010

Общи условия

Активация на акаунт