ПАЗАРДЖИК-4400-)))

  • 46 387
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 484
Гери, аз и пионерче не можах да стана. Ама тъъъъкмо ми дадоха новата връзка...пу, да му се не види. Наистина бях разочарована.

# 31
  • Nearby
  • Мнения: 194
Добър ден,народе  Whistling

Аз като бях на 15 само щуротия ме гонеше.Не,че на 25 е различно,ама хайде:)
Исках да уча в определено училище,ама кофликт с началството и се закотвих в друго...
Дрехите никога не са ми били приоритет,предпочитах да си купувам книги  Wink И до ден днешен е така,пък съкровищата от гардероба периодично ги подарявам.Маратонките обаче са ми слабост  Rolling Eyes
Мечта ми беше и Лондон с неговите университети,та всичките ми пари отиваха за уроци и тем подобни.Събирах си всяко левче,за да не тормозя нашите...
И до сега не ми е минало още лондонското,ама вече нямам нерви да уча толкова много.По план само на разходка Simple Smile
Япония и Китай,Западна Европа-това са част от сегашните цели.
Като цяло,мечтите ми се сбъдват Simple Smile
Връзка никога не ми вързаха,дойде демокрацията и това отпадна.Ама с една приятелка, като малки, все размятахме връзките на брат и.Даже и ги окрасявахме с разни рисунки и рисунчици..Що навикване сме отнесли  Crossing Arms

# 32
  • Мнения: 18
Различни поколения сме, няма как  hahaha
Майка ми казваше, че като била на 15 играла ръб на улицата, една приятелка й вика - Те на тая възраст секс правят, ти ..  hahaha
Наистина има промяна в поколенията дали е за хубаво или не, не знам, но всеки си харесва неговото детство и младост  Peace
Съгласете се   Hug

П.с. Утре съм на село да видя прабаба ми, не съм я виждал от 1 година вече, не че много искам, но тя настояла   Joy

# 33
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Калине, майка ти на колко години е , ако не е тайна ? И аз съм играла на ръбче на улицата като малка. Ако е това, което си мисля - с една топка целиш в ръба на тротоара. Това ли е ?

Приятно изкарване при баба ти. Отиди да зарадваш жената. Магазините няма да избягат . Peace

# 34
  • Мнения: 18
Калине, майка ти на колко години е , ако не е тайна ? И аз съм играла на ръбче на улицата като малка. Ако е това, което си мисля - с една топка целиш в ръба на тротоара. Това ли е ?

Приятно изкарване при баба ти. Отиди да зарадваш жената. Магазините няма да избягат . Peace

На 34 е, да същото.

Последна редакция: ср, 28 апр 2010, 15:46 от Ivana_My_Life

# 35
  • Мнения: 3 484
Мъжът ми е на 41 Mr. Green....
И аз обичах да играя на ръб. А като хвърляш топката през гърба си назад, беше 50 точки.
На 16 правех секс, но играех и на народна топка....честно! Mr. Green Crazy

# 36
  • Мнения: 1 938
Е, аз и на тия години играя народна топка.
Днес пък скачах на въже. Party

# 37
  • Мнения: 147
Е, аз и на тия години играя народна топка.
Днес пък скачах на въже. Party

Нели, завиждам ти. Ако знаеш как ми се иска да си поиграя на ония детските ни игри

# 38
  • Мнения: 1 938
О, страхотно е! За минутки и аз се върнах години назад!
На въже скачах, ама на онова въже, дето двама въртят, пък ти скачаш. Party Simple Smile
Хи-хи! Моите ученици ми казаха, че ми пишат шестица. Joy

# 39
  • Мнения: 147
хехе, ще дойда да поскачам и аз с твойте ученици

# 40
  • Мнения: 18
О, страхотно е! За минутки и аз се върнах години назад!
На въже скачах, ама на онова въже, дето двама въртят, пък ти скачаш. Party Simple Smile
Хи-хи! Моите ученици ми казаха, че ми пишат шестица. Joy

Ааа, учителка ли си, в кое училище  Embarassed

П.с. Искам да купя папагалчета, къде има зоомагазини, че не съм в час много?

# 41
  • Мнения: 3 484
предлагам ти да не допринасяш за мъчението на животинките, купи си рибки

утре пак без мен на танците, щерката имат балетно представление и искам този път да я гледам, че с това бебе.....
пък и трябва да й направя кок и т.н. Crazy

# 42
  • Мнения: 941
предлагам ти да не допринасяш за мъчението на животинките, купи си рибки


Това пък защо????  Shocked

Ние имаме папагал, вече от  Thinking  5 години....почти постоянно пуснат е...отккато "дойде" бебето..е малко по ограничен в действията си...в смисъл.. - не спи вече м/у нас на възглавниците  Twisted Evil  ..че бебето там се настани...Като няма досег с други птици, си се мисли за човек...разбира от "Поли ам-ам?"  и си мисля че в къщи при любящи хора, ще му е по -добре отколкото в магазина  Peace

Магазин има зад СЪД-а  Peace  
Нашия папагал е порода КОРЕЛА - най -бързо свикват с хората и живеят над 35 год. ..Масовите папагалчета т.нар. вълнисти...могат както си хвърчат и да паднат и ..... Sad   за това ти препоръчвам Корелата като порода - издръжливи и любвеобилни са  Peace  Ако си упорит след като навършат 4 год. могат да започнат да имитират звуци, дори думи да кажат..и освен АРО-то и те са качулати....много са красиви пилета...
Нашият яде от устата ни....ходи на рамото на дъщерята, на пръста на мъжа ми..малкия по цял ден се опитва да го целуне  Mr. Green  а Поли пък се опитва да му изяде манджата  Mr. Green  

http://mother.snimka.bg/animals/poli.70696

Снимките са отпреди 3 години..трябва да кача по -пресни  Thinking


п.с. сега се върнах да прочета и по-предните постинги  Blush

Обожавах да играя на ръбче  smile3521

И аз тази година ставам на 34 Whistling 

Учителко любима...кака съм ти с 3 дена, ама ти се радвам на ентусиазма...на въже не съм скачала от  Thinking  бая време...ама на танците да ме видиш как рипам   261uu

Нинко...понеделник гледай да си на линия - надиграване щяло да има  Whistling

И време е за банкетче да се организираме  smile3521
Само повод моята четвъртинка в къщи иска   Thinking  ..че било на лошо...толкова жени без повод и причина, да пиянстват и се веселят  Mr. Green

Последна редакция: чт, 29 апр 2010, 00:20 от mother-of-pearlS

# 43
  • Мнения: 3 484
Гери, важно инфо даде.
Наистина щом го пускате, съгласна съм. Просто мразя клетките......

# 44
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Нинка, наистина на папагала ще му е по- добре в домашна обстановка, отколкото в магазина.

Калине, зоомагазин има и на Завоя на черна, малко след гръцкото кафе - сладкарница / забравих му името - срещу старата Хигия /, надолу по улицата до малката Тарита. Не знам дали има папагали . Виждала съм в стъклени аквариуми , точно на витрината да държат кученца и котенца. Просто думи нямам, така ми е жал за животинчетата Cry. Според мен , ако си купиш папагалче, ще му направиш добра услуга.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт