Юли 2006 - 94

  • 28 647
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 314
Чакайте бре, нали сега ме рязаха, какво трето още? Mr. Green
Рени: голямо бебе е вече моето и акото му взе лошо да мирише, а не на мляко, еххххх Crazy

# 31
  • Мнения: 1 341
Arlina, давай смело бре. Няма страшно, аз съм чувала, че тук няколко месеца след секцио забременяват и раждат...та някои дори и нормално. Wink Правете докато е топла фурната/както казва един приятел/ Mr. Green
И стига сравнява двете щерки. Не се ли убеди колко са различни децата. Аз, да! Криско миналата седмица още нямаше 6500гр. ooooh! Ема на тези месеци сравнение с него е като надувана. А тя не вървеше от най-едрите на килограми. Laughing

Лети, хубаво ще се разходиш! Приятно изкарване и много положителни емоции. Hug Ти що се моташ ами не правиш второ, а/аз тука като разпределител бебета се изживявам...ама това са хубави неща от живота/?!

При нас от неделя времето е ужасно! Побъркваме се само вътре. Сед малко оправям къщата, чаветата/както казва и Арлина...то минали 2-3 часа Joy/, отиваме в един търг. център и после в МакДо...малко разнообразие и калорична храна. Embarassed

# 32
  • Мнения: 2 484
Ронка, те в Египет ще го правят де:) Wink  Тиция "г*з път да види:" много дълго с кола ама си е приключение:) ние като ходехме в Германия и съм спала в багажника и в бензиностанции съм се къпала, и за нищо на света не го заменям това изживяване за 5 звезден хотел,е друго си е де Flutter ,а за Олла поне закуска и вечеря са посигурени ,какво то обеда ще сте навън  Party

Арлина и до нас имам пресен случай през 1 година две секциота  Rolling Eyes стига да е здрава майката и курназ Hug не при всеки става  Confused опасно ми се струва наистина Peace


Рении трай още малко и ще се гушкате:) Heart Eyes



# 33
  • Мнения: 433
А,бе Ели г/з път,ама пак си е нещо  Mr. GreenА и се навих,защото ще минем и през Хърватска,а съм чувала ,че там е страхотно..На моите дружки мъжете ме заклеймиха,че им развалям дисциплината понеже сама отивам и жените им и те писнаха Mr. Green
Аз няма да спя в колата,защото иначе изобщо не бих тръгнала. NaughtyКато студентка  съм ходила на обиколка из Северна Европа и често се налагаше да имаме ужасни нощувки,ама на 20 години какво ти пука.Обаче на 33... Confused
Хайде,прегръдки и до понеделник Laughing HugИ Рении.,да устискаш,че да не изтърва събитието Stop

# 34
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Само накратко,не че имам много работа де,ама нещо се помотквам и накрая ще кисна по нощите.
Арлинка,купуваш банка физиологичен разтвор,защото излиза около 2лв.,много по-евтино от ампулите и спринцовки от 2мл.,като гледаш всеки милилитър да е разделен на 10. Ако правиш инхалация само с физиологичен разтвор изтегляш 2мл и ги изсипваш в контейнерчето на инхалатора,сглобяваш слагаш маската и тръбичката и пускаш.Около 5 мин.трае процедурата.После миеш и аз един път дневно потапям частите в течност за студена стерилизация.
Туй то,ако има нещо питай, може и на лични  Wink Изчезвам че трябва да ходя до счетоводителката ooooh!

# 35
  • Мнения: 1 298
Ще стискам аз,ще стискам.Снощи пак ме хванаха едни контракции,ама чак шубето ме хвана.Мъжо питаше дали да ме водел в болницата че имах 2 на 8мин.  Tired Подготвителни ли са,незнам ама му казах че е рано и не отидохме.Дано да е след понеделник че съм си запазила час за козметик,неща да се бръсна  Crossing Arms

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Ха здравейте Mr. Green

Не мога да се вредя тук  ooooh! Във Вторник като ходих да взема Дим от градината ,ми връчиха една рецепта и ми казаха че бил много болен с хрипове Shocked.Рецептата беше за Оспамокс и някакъв сироп-Флавамед май.като ги попитах след като е чак толкова болен,защо не са ми звъннали през деня и те....ама рецепти нямала,докторката незнам си какво,от девет реки вода ми донесоха.... ooooh! ooooh! ooooh!,Димитър хвана гората,и не можах да се обясня като хората Laughing.Че сега си е в къщи,в прекрасно здраве,изкашля се веднъж на ден и така...не ми се разправяше..сега съм си в къщи и не ми е проблем да си го гледам,ама...айде ooooh!

Дидито,не бяха кой знае колко щедри Румънците,но бяха по-вече от миналата година.Слава на Бога.колкото-толкова Grinning
Чакам и аз снимки.А за Влади...все едно за Димитър говаря Wink Heart Eyes
Тиц,приятно изкарване  bouquet
Ронка писах нещо да,в приспът на ярост.Толкова бясна отдавна не съм била.изпуснах си нервите и така.после го изтрих да не ви занимавам и вас с моите терзания Hug
Ели,умрях от смях с това "Путине" Joy Тай и Димитър ги ръси едни....все поздравява непознати на улицата,показва им коли или там каквото си е грабнал от вкъщи ooooh! и така.....онзи ден се скарахме пред блока,аз му казвам да не влиза в локвите,той напук и в тях,и ме гледа нагло...като го задърпах за ушите и той пищи с цяло гърло"Помооооооооооооооооооощ умирам,някой да ме спаси" .хахахах ужас ви казвам бях излязла извън нерви  Close
Рени,налягай си парцалите още малко. Hug Hug Hug
Рени,магазинът ни е за Сувенири и плажни хавлии.големичък е,има много неща.И моят човек го е направил-муцка.Много му идва отръки...пу-пу Mr. Green

Ако не мога да вляза утре,Нанни весело изкарване на Рожденния ден  в събота bouquet  bouquet  bouquet
И да те питам,ти ли си във Фейса,дето си ме аднала???


Айде със здраве Hug  bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 309
Жоржи-много се смях малкия как е викал за помощ-големи артисти,ейййй!И Влади постоянно занимава непознати със своите си неща Crazy,каква е тази кола,как се разглобява,в какво се превръща трансформъра...абе латерна.
Дето вика Ронка молехме се с баща му да проговори,сега-да спре поне за 5 минути ooooh!.Ронка-как да те намеря във Фейсбук?
Тиция-много,много весело изкарване!Не е нужно да казваме да правиш мнооооого снимки и после да ги покажеш!
Арлинка-до инхалатор ли стигнахте Sad?Дано и помогне на малката кукла.
Рени-още малко устискай,да ти е по-оформено бебчето Heart Eyes,как издържаш кола-маска не знам!Аз веднъж се подложих на това варварство и повече никога!
Ели-отивай на друг лекар и не се помотквай,за кога отлагаш!И Влади някои думи си ги изговаря как може,с баща му понякога си говорим с негови думи и изрази и се заливаме от смях.

Ето ми го носа преди и сега,като имате предвид,че много ще се променя още/3-4месеца/,подута съм и носа ми също.Но се вижда горе-долу каква е идеята.Още не ми харесва в анфас как излиза на снимки,затова не съм сложила засега.
http://vladislav2006.multiply.com/photos/album/57

# 38
  • някъде
  • Мнения: 4 956
.....онзи ден се скарахме пред блока,аз му казвам да не влиза в локвите,той напук и в тях,и ме гледа нагло...като го задърпах за ушите и той пищи с цяло гърло"Помооооооооооооооооооощ умирам,някой да ме спаси" .хахахах ужас ви казвам бях излязла извън нерви  Close
ден  в събота bouquet  bouquet  bouquet
rotfImbo rotfImbo rotfImbo
смея се сама по нощите, направо паднах с Друндито Hug
Алекс не е толкова приказлив с чужди хора, не се впуска много в разговори Rolling Eyes
Рени, защо ще те проверяват за разкритие толкова рано newsm78
Диди, аз не виждам голяма разлика  newsm78 Браво за предстоящата екскурзия Simple Smile
Тиция, приятно изкарване  Peace
Ние сме си все още семейно настинали ooooh!

# 39
  • Мнения: 1 298
Диди ами не е рано бе,20 дни остават.Ти не гледай лентичката.Там ми е терминът със закъснението.Апък имах на 2 пъти доста чести контракции и опъванки,които лекарката незнае,иначе щеше да ме прегледа доста по-рано,но аз не и казах че щеше и да ми връчи рецепта-минимум.Абе и без хапчета дотук като я докарах,пак добре е мисля.  Rolling Eyes

Дидито аз също още не мога да открия много разликата,но в профил добре изглежда.Ти къде искаш разлика в профил или анфас?

Пиша посреднощите,ама станах да хапна една попарка  Blush

Моят мъж започва нова работа/с работно време ще е/ пак за едни ирландци,баш сега за новото бебе няма да си е в къщи,но здрави да сме..

# 40
  • Мнения: 2 484
Дидито и преди си ти е хубаво,аз съм против такива намеси затова не ме слушай, но пък сега изглежда по-повдигнат, да ти е честито пък то всеки си знае Rolling Eyes

Тиция лек път:)

Сега се чудя дали да пусна Юл от понеделник на ДГ  newsm78

Жоржи ти се радвай че не са му дали да пие направо лекарства,чак рецепта не са ми връчвали от градината има си педиатър все пак Shocked

# 41
  • София
  • Мнения: 309
И аз се изненадах,че от градината на Дими са дали рецепта,много ми е странно това.Все пак,наистина,има си личен педиатър това дете!

Рени-ами хайде-в очакване сме всички,когато си готова то ще се разбере със сигурност Simple Smile!Нека мъжа ти изкара повече парички за децата,кой ще ти помага първоначално?

Вие ме разбихте с това,че не виждате разлика в носа ми!Преди беше голям,прав,с месест връх.Започна,обаче да се изкривява,защото преградата ми се изкриви и в последствие не можех да дишам.Сега носа ми е стеснен,изправян,махано е от върха,има извивка и изобщо няма никаква прилика с преди.Ама явно наистина повечето ни комплекси са в главата ни.
Ели-аз пък съм "за"всякакви корекции стига да са естетично привлекателни и помогнат на жената да се чувства хубава и самоуверена.Пиша в един форум за естетична хирургия и нямаш представа колко жени пишат,че дадена корекция е променила живота им-стават по-отворени към живота,самоуверени,със самочувствие,започват да им се случват нови неща,които като си комплексиран,свит и срамежлив няма как да станат...ама дето викаш-въпрос на виждане.

# 42
  • Мнения: 444
Didito, aз пък виждам промяна в нослето ти. Сега е по-мъничко сякаш. Екстра е!
Ели, не се подмотквай, а действай по твоя въпрос! Какво чакаш още? Naughty Crossing Arms
Тиция, приятно изкарване и да не забравиш да си дойдеш! Wink
Ренито, лелеееее, днес си припомних преди една година как започна моето раждане. Дано и при теб започне полека, без екстремни ситуации, да имаш време да се ооправиш пък после може и по-набързо. Стискам палци бебчо да е оправен и да си знае работата, без да се налага много чужда намеса! Wink
Жоржи, опасен е Миташки! Laughing

Да ви питам.... тези от вас, които лекувахте сливици, какви медикаменти ползвахте?
Че племенницата от 3 степени на сливицата е на 2-ра плюс, демек почти за операция. Докторът се съмнява и за течност в ушите, нещо тъпанчето не му харесало, та в понеделник ще правят изследване и на слуха. Confused А тя не е боледувала сериозно, нито отити, нито пневмонии, бронхити, АБ не е пила все още, но хремите са й редовни. Thinking УФ! Tired

Отивам да си видя Калинката, че много се успа...почти 2 часа вече. Thinking

# 43
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 092
Нанни, много неща сме ползвали за сливицата, но нищо няма да ти препоръчам, защото нищо не помогна. Само пари, нерви и време, хвърлени на вятъра. След операцията се "родихме". Кофти е да се чуе, но е самата истина.

Елинка, как е Юл? Забрави ли вече? Hug Пита ме дали Дая е кашляла - първите няколко дни се давеше от секретите, които отделя раната. Но не е кашляла като кашляне. Simple Smile Имай предвид, че трябва много да я пазиш 15-20 дни - ограничете излизанията и срещите с деца.

Дидито, страхотно е нослето ти Party Ама и аз не виждам голяма разлика, не за друго, ами защото и преди си ти е било хубаво. Е, не перфектно, но пък ти отиваше на другите части от лицето. Даже гледах снимките отблизо, за да реша, кой е старият и кой новият нос. Важното е сега да се чувстваш по-добре, а че проблемите са основно в главите ни, е ясно Laughing

И моята кокона поздравява хората и им обяснява подробности от живота си, които тях изобщо не ги вълнуват Laughing Скоро седим с нея на терасата, но тя не се вижда от парапета. Минава някакъв човек и тя много културно: "Здравей!". Човекът се поспря, обърна се и виждайки само мен, пита: "Познаваме ли се?". Наложи се да проведа разговор с него, който нямах особено желание да провеждам Crazy

# 44
  • Мнения: 2 484
Нан какви ограничения от първия ден излизахме и всеки ден сме навън с деца не мога да я спра newsm78даже мислех за другата седмица да е на градина Rolling Eyes

Нанни и ние не успяхме да я излекуваме сливицата цяла зима пи лимфомиозот имам чувството че не лекува ами обратното,сега ще видим как ще е но дано не стават на отит пак сополите че аман Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт