АПРИЛ 2006

  • 30 657
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Само да вмъкна за цветните кремове - запасявам се с боички по Великден. Гледам да пише на опаковката, че са за яйца и сладкиши.

Това е сметана и течен шоколад, за четвъртия рожден ден на баткото.

Рецептата за калинките ми прилича на рецептата за американските бискивити, но украсите са супер идейни, не ми беше хрумвал такъв вариант. Благодаря. Благодаря и за линка с тортите, ще се пробва влакчето ... естествено  ooooh!

# 31
  • София
  • Мнения: 958
Днес и ние сме на тържество. Нямам търпение вече - от един месец го чакам, че се бях заблудила, заради едно грешно съобщение, в което бяха объркали месеца. ooooh! Вальо е минзухар, но явно нямат подходящи дрехи и каза, че ще е маскиран като тиква Mr. Green

Мда, Юлче, превода е страшен! А коя ли ще да е "Фиксираната част на американците"? Mr. Green


Я сега кажете: КАКВО ПРАВИМ С АПРИЛСКИЯ ПЛЕНУМ? Дайте до края на седмицата който ще идва, да потвърждава и в понеделник да запазваме вече, ако все още има свободни места!

# 32
  • Мнения: 7 605
ЖД, тук се казват "американци" - големи бисквити с гласура от пудра захар. Смятам да направя такива за почерпка в ДГ - тук не искат сертификати.

Бубс, браво на Дани  Hug  Изненадана съм от начина, по който американчетата се научават да четат, все едно учат китайски  Crazy  И Милена взе да иска да пише и да чете но все ми се струва много рано за това.....после в 1ви клас какво ще прави?  newsm78

Роси, честит розов щъркел!   bouquet

Ето ви още идеи за лесни торти-пеперуди:
http://www.baby-united.ch/uploads/DSC06951_2.JPG
http://www.die-bongs.de/schmetterlingskuchen.jpeg - тялото на пеперудата е банан
http://www.rezeptwiese.de/images/recipes/0002/9872/schmetterlingstorte.jpg  с киви
http://www.creadoo.com/user_upload/1092934709_000_0599.jpg

А може и торта - рибка:http://www.grids-bastelecke.de/bastelecke/basteln_minis/essbares/fischkuchen  пече се в кръгла форма и се реже опашката във форма на полумесец  Peace

А как ще празнувате? Ние ще каним деца у нас и трябва да измисля не само меню, но и програма  Crazy

# 33
  • София
  • Мнения: 1 533
Да се похваля, че Сони вече си има обички. Беше на ръба да ревне, но набързо я сложих пред огледалото да се види колко е хубава и се разминахме с рева. WinkДано нямаме проблеми с адаптацията към обеците.

И ние ще празнуваме рождения ден вкъщи. ще каним гости на поразия. Но програма няма да им мисля. Сигурно ще вземем 10 балона с хелии и да се оправят сами.

Татянка, много добри идеи. След като показах пеперудата на Соня днес сутринта пожела за вкъщи тортата да не е таралеж, както бях намислила предварително, а пеперуда.   chef

# 34
  • Мнения: 2 631
ЧЕСТИТИ РОЖДЕННИ ДНИ НА ВЯРА И НА ТОНИ!
ЗДРАВЕ, МНОГО ОБИЧ И БЕЗГРИЖИЕ!
ВЕСЕЛ ДЕН С МНОГО ХУБАВИ ИЗНЕНАДИ!

Hug Heart Eyes Hug



Рени, честити ви обички! Flutter

# 35
  • Мнения: 2 149

Почерпете се за здравето на Тони!

Сабинче, честит празник на Вяра! Да ти е жива и здрава, много да те радва, да ти е гордост голяма!!!

# 36
  • Мнения: 766
Вяра, Тони, честит рожден ден! Слънчев празник, слънчево детство!
Аги, Сабина, весел празник, мили майки!

Рени, честити обички на Соня!

# 37
  • София
  • Мнения: 958
Честит рожден ден на малките бонбони Вяра и Тони!
Здраве и щастливо детство!


Рени, честити ви обечки!

Ето една снимчица на малката ми тиквичка от вчерашното тържество:

# 38
  • Мнения: 1 146
                                  Честит рожден ден на Тони и Вяра!
Аги, Сабина, да са ви здрави и щастливи дечицата! Хубав празник днес Hug

           

# 39
  • Мнения: 7 605
Честит рожден ден на Тони и Вяра! Да растат здрави, обичани и щастливи! Сабинка, Аги, честит ви празник!   bouquet   bouquet   bouquet

Честити обеци на Соня, чакаме снимково доказателство  Flutter

Ренка, много е сладък  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 2 149
Благодаря за пожеланията!
Ренка, направо е страхотен !!!
Рени, похвали се с обиците показно де, любопитно ми е, нали аз ушета няма да дупча  Laughing

# 41
  • Мнения: 3 205
Честит рожден ден на Тони и Вяра!

# 42
  • София
  • Мнения: 1 533
Честит четвърти рожден ден на Тони и Вяра. Пожелавам им здраве и щастливи игри.
Аги, Събина, честит празник на вас. Hug

Ооо, добре, ще я снимам Соня после. Мисля, че с удоволствие ще позира. тя сега през 15 минути си пипа ушите да проверява дали  още са там обеците. Mr. Green

Ренка, страхотен е Валката. Май само ние останахме беа тържество, много съм недоволна. Crossing Arms Откога чакам да отида да си гледам гарджето.

# 43
  • Мнения: 65
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СЛАДКИТЕ ТОНИ И ВЯРА! Да са живи и здрави, щастливи и много усмихнати! bdbaloni baloni
Честит празник и на милите им майки - Аги и Сабина
!
newsm51

# 44
  • Мнения: 357
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТОНИ И ВЯРА    bigdance2.

Аги, Сабина, да са живи и здрави дечицата ви , много да им се радвате и гордеете с тях   bouquet.


Рени, честити обички на Соня, да си ги носи със здраве.

Ренка, Вальо много печен изглежда, като се сетя Ема как се беше свила между децата.

За пленума сме сигурни , ако сме здрави  Praynig. И аз мисля , че трябва да побързаме с резервацията , че ще изпуснем момента. Има ли желаещ да се заеме, аз съм зле с тези работи  Rolling Eyes.
?

Много исках вчера да сложа на Ема обици, въпреки че не го бях планувала. Кварталният салон, в който дупчат уши е точно до детския клуб , където ходим, та цяла сутрин гледах колко деца се изнизаха. И понеже Ема я оставих вкъщи , че следобяд да и сложат ваксината за Хепатит А, изведнъж започнах да я убеждавам да сложим и на нея. Но тя не искаше, един час я молех , но не, много я беше страх. Типично в нейн стил каза "ПУка ми за обиците" и я оставих. Чудя се дали не сбърках , че не и ги продупчих като беше по-малка , докато не разбира  newsm78. За малко Нора да го отнесе, както няма никаква коса, щеше да е добре да се вижда , че е момиче  Mr. Green, ама не събрах смелост, другата година може и двете.

Пете, няма ли снимки от Лондон  Party, как ми се ходи и на мен някъде.
Сега търся место за три, четири дена с топъл басейн да отидем края на април с децата, но още съм в чуденка къде точно.

Общи условия

Активация на акаунт