ДЕКЕМВРИйчета 2010 година

  • 23 824
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 281
Здравйте    bouquet    bouquet   аз се върнах от прегледа доки каза че малко му се проблясква нещо но след десет дни да ида пак за да ми каже със сигурност , защото сигурно по късно е станало , а аз незная кога ми е овулацията . Но все пак е нещо това което чух  Hug Hug Hug чао пожелавам на всички  EFP
А кога ти беше ПРМ ? Моята беше на 1-ви март и аз си мисля че още е рано да се види нещо дори и с вагинален ехограф  newsm78

# 31
  • Мнения: 281
Хайде, бремелинки, къде се криете...  Flutter сега много от вас се чудят дали да се включат в темата, дали не е рано да споделят съмненията и надеждите си  Heart Eyes
включвайте се, чакаме ви...
Насладете се на приятните тръпки на очакването   bouquet

# 32
  • Мнения: 86
Ако имаш в предвид последната менструация защото това ПРМ нищо не ми говори  Embarassed Embarassed Embarassed на 24 или на 25 декември (забравух да си отбележа че не бяхме в града тогава и бях разсеяна) и като се има в предвид че предния месец беше с 28 дни не се притяеснявам - мисля че е наистина раничко а ти за първи март ехеее къде е чак поне така си мисля де въпреки че за всеки човек и за всяка бременност е стриго индивидуално.

# 33
  • Мнения: 281
Ако имаш в предвид последната менструация защото това ПРМ нищо не ми говори  Embarassed Embarassed Embarassed на 24 или на 25 декември
Предполагам, че имаш предвид февруари  Wink
да, знам, че за мен е рано, смятам да ходя на 9-ти април чак  Peace

# 34
  • Мнения: 86
Боже  wavey rotfImao луда ли съм какъв декември от къде ми дойде на ума да февруари имам в предвид сега ще отида  на 8 доки ми каза 10 15 дни ама 10 се падат в петък а той работи в четвъртък иначе трябва да чакам до следващата седмица вторник което едва ли ще стане като се има в предвид колко съм "търпелива"

# 35
  • Мнения: 281
Боже  wavey rotfImao луда ли съм какъв декември от къде ми дойде на ума
Tова е още едно потвърждение, че си бременна - разсеяността  Mr. Green
аз съм сега така на работа, по принцип съм много концентрирана и върша по няколко неща едновременно  Whistling сега обаче..... все нещо блея през прозореца, не мога да си събера мислите да свърша едно нещо  Laughing

# 36
  • Мнения: 14
Я, Jojolinka,
явно с теб ще сме на един хал. Моят последен цикъл е от 23 февруари, значи евентуално ще сме с 1-2 дена по-големи  Laughing
Аз на лекар още не съм отишла, ще ида направо след великден за сърдечна дейност.

# 37
  • Мнения: 86
Еми Зузи нали казах вече и аз така те съветвам днес като бях нищо неможаха да ми потвъдят дано... моля се с 2 ръце другия път след прегледите да се радваме и хвалим всички  Praynig   Hug

# 38
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Здравейте бъдещи майчета!На всички узнали вече тази радостна новинка-честито!На останалите,стискам палци,да чуят радостната новина скоро!Пожелавам ви весели Великденски празници,изпълнени с надежда за едно хубаво бебе на финала! Hug

# 39
  • Мнения: 14
Добро утро мами! Дано днес се включат нови от вас, които да са видели заветните две черти  Hug

# 40
  • Мнения: 14
Някой знае ли защо публикациите ми все си стоят 0, като имам вече доста такива  newsm78

# 41
# 42
  • Мнения: 10
Здравейте декемврийски мами.Благодаря ви за подкрепата, от днес и аз съм във вашият отбор.Дай Боже всичко да е наред  Praynig Според калкулатора термина ми е на 5 декември .Много се радвам аз съм родена на 9 декември та е възможно с бебчо да имаме заедно рожден ден.

# 43
  • Мнения: 14
Честито mesalllina,
пожелавам ти леко и щастливо бременеене и едно красиво здраво бебче. Hug

# 44
  • Мнения: 30
Здравейте Декемврийски майчета,

И аз се включвам при Вас с новината за видяните  EFP от снощи.
Месалина, честито и на теб! Пожелавам ти най-прекрасните девет месеца и най-скъпоценния подарък за рождения ти ден тази година.

Аз още някак не мога да повярвам какво се случва, но съм много щастлива и се надявам много скоро темичката да се напълни и да заформим една чудесна компания от мами декеймврийки.
Според калкулатора в сайта, моят термин е 6 декември 2010г.

Прекрасен ден на всички!  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт