Малки ЮНЧЕТА игриви стават като цветето красиви- ТЕМА №104

  • 24 423
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • Germany
  • Мнения: 7 979
Запис Simple Smile

# 16
  • Мнения: 96
Снежи, за АМ-то Петър сутрин яде м/у 100 и 180 мл, а вечер около 180 мл и това му е млечното хранене. Относно миризмата на АМ-то някой наистина миришат лошо, а в съшото време пише , че са най-близки до майчиното мляко, пример за качествено, но лошо миришещо АМ за мен е аптамил /кучешка храна, накисната с вода/, тьопфер-мирише хубаво, но е по-мазно, от млякото което даваме сме доволни-мирише на плодове.

# 17
  • Мнения: 3 294
Момичета , дайте напътствия как давате сребърна вода на малчовците при хрема ?  newsm78

Да се оплача,  бях на лекар , и аз съм пред бронхит , и за мен АБ , много ми е зле , но важното е малкия да се оправя , аз ще се справя някакси . Нямам сили , но пък не мога и да се отпусна . Дано утре да сме по-добре вече  Tired Praynig Praynig

Анджи мерси за темичката   bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 2 132
Анджи,   bouquet
 НАН  ми мирише на риба. В БГ не съм виждала на Семпер, като си идваш ще трябва да се зареждаш.
MindiHug

# 19
  • Мнения: 69
Анджи, страхотна тема!  Hug

Пете, благодаря, че попита. Хистологията потвърди диагнозата, средна степен на улц. колит. Ще си пия хапчета и ще съм на диета, но се надявам да не е края на дните ми, че без пържени картофки живее ли се???  Shocked Mr. Green

В БГ има ли такива течни каши (за които говори snowwhite)?


Кате, в Била има течни каши на Нестле май бяха около 4-5 лв , около 200 грама, цената е за 2 кутиийки по 2оо грама...но са доооста блудкави.
МЕРСИИИ  Hug

# 20
  • Мнения: 96
Кате, в Била има течни каши на Нестле май бяха около 4-5 лв , около 200 грама, цената е за 2 кутиийки по 2оо грама...но са доооста блудкави.

# 21
  • Мнения: 50
Анджи, страхотна тема!  Hug

Пете, благодаря, че попита. Хистологията потвърди диагнозата, средна степен на улц. колит. Ще си пия хапчета и ще съм на диета, но се надявам да не е края на дните ми, че без пържени картофки живее ли се???  Shocked Mr. Green

В БГ има ли такива течни каши (за които говори snowwhite)?

Аз лично тук за пръв път видях и разбрах за тези каши - ето така изглежда опаковката:


Кате, ако имаш нужда от ншкакви препоръки за специалисти, кажи. Мога дапопитам баща ми - той мисля в ИСУЛ се лекува. Диетата май ще е до живот, че това е автоимунно заболяване.  Hug Но все пак, когато се закрепиш, може от време на време по малко Simple Smile. Но пък погледни отхубавата страна - Сави и Ники ще те виждат как ядеш само здравословно, което ще им помогне и на тях. Аз си спомням, когато баща ми се разболя, вкъщи почнахме много здравословно да се храним цялото семейство, тк на майка ми не й се готвеше по отделно (т.е. за него печени картофи, а за нас пържени например Simple Smile)

Кате, в Била има течни каши на Нестле май бяха около 4-5 лв , около 200 грама, цената е за 2 кутиийки по 2оо грама...но са доооста блудкави.

На мен лично те по-ми харесват на вкус от АМ (или поне на Семпер АМ  Rolling Eyes). Повече ми приличат на вкус на кърмата, тк леко сладнее от овесените ядки в тях. Иначе на консистенция е съвсем малко по-гъсто от АМ - то си е за пиене.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 658
vanny, за такъв страничен ефект не съм чувала, но ето сега мъжа ми като беше болен, с Осцилококцинума марти изкара за два дни, а ние с Габи изобщо не се разболяхме. На мен ми беше много зле, мускулите много ме боляха, кожата също и ми се гадеше и с едно саше на прием по няколко зрънца през 15 мин го пресякох. А на Габи много пъти съм и спирала за ден водниста хрема с Коризалия. Но и двата пъти хомеопата ми е определял да ги взимам според оплакванията ни. Друг път са ни действали съвсем различни лекарства.  Peace
Кате, пак ще кажа, не се оставяй само на традиционната медицина. Все ще намериш добър хомеопат, може и с аюрведа да пробваш, начини да искаш.

# 23
  • варна
  • Мнения: 74
Чудна темичка - Благодаря - Мен ме е обзело едно вълнение около първия рожден ден - знам, че е рано, но ще трябва да обменяме идеи за да направим незабравими детските празници, а то ще има подготовка със сигурност от по-рано. Бързо оздравяване на всички и  Hug

# 24
  • Мнения: 165
М-да, явно въпреки че хомеоп.лекарства са без рецепта и широко рекламирани при настинки, трябва да са ни предписани от лекар хомеопат, а не да си ги самоназначаваме. Thinking
И аз се замислям вече за рождения ден, остават само 3 месеца, а някои дечица още следващия месец ще станат на годинка. Колко бързо порастнаха... Shocked Laughing

# 25
  • Мнения: 96
Аз лично тук за пръв път видях и разбрах за тези каши - ето така изглежда опаковката:


Кате, ако имаш нужда от ншкакви препоръки за специалисти, кажи. Мога дапопитам баща ми - той мисля в ИСУЛ се лекува. Диетата май ще е до живот, че това е автоимунно заболяване.  Hug Но все пак, когато се закрепиш, може от време на време по малко Simple Smile. Но пък погледни отхубавата страна - Сави и Ники ще те виждат как ядеш само здравословно, което ще им помогне и на тях. Аз си спомням, когато баща ми се разболя, вкъщи почнахме много здравословно да се храним цялото семейство, тк на майка ми не й се готвеше по отделно (т.е. за него печени картофи, а за нас пържени например Simple Smile)

Кате, в Била има течни каши на Нестле май бяха около 4-5 лв , около 200 грама, цената е за 2 кутиийки по 2оо грама...но са доооста блудкави.

На мен лично те по-ми харесват на вкус от АМ (или поне на Семпер АМ  Rolling Eyes). Повече ми приличат на вкус на кърмата, тк леко сладнее от овесените ядки в тях. Иначе на консистенция е съвсем малко по-гъсто от АМ - то си е за пиене.

Снежи, явно говорим за различни каши.  ThinkingТази, която си показала тук я няма.  Naughty Сега почивните дни като ходим на пазар, ще снимам това, което се предлага у нас и ще пиша, коя сме пробвали на вкус /аз и Петър Mr. Green / А иначе като консистенция явно са еднакви, малко по-гъсто е от АМ и става за пиене. Peace

# 26
  • Мнения: 111
За Цитросепт ето някои линкове, на които съм попадала.

http://www.citroseptbg.com/lekarstveni_vzaimodejstvija.html
http://chrisbrown.log.bg/article.php?article_id=11152
http://bgkulinar.net/news.php?newsid=1807

Да ви призная, аз доскоро не знаех за ефекта при комбинация на Цитросепт и лекарства. Бях тръгнала да чета, защото една моя приятелка, която дълго време лекуваше бактерии с АБ, в комбинация е взимала и Цитросепт и сега има проблеми, свързани с интоксикация на организма. Лекуващите я лекари имат съмнение, че това се дължи на приема на лекарствата с Цитросепт.

Грета, пуснах пак заявка за присъединяване към групичката ни във Фейсбук.

Малко закъснявам с отговорите, обикновено имам достъп до нет вечер.

# 27
  • Germany
  • Мнения: 7 979
Момичета, случвало ли ви се е детето като ака вътре да има парченца от храната, все едно не е преработена? Много се притесних вече. И вчера и сега ми направи впечатление, че Брани освен, че ака по обилно и често, в акото му има примерно парченца морковчета от пюрето днес и тук таме като пресечено мляко. Чух се с педиатъра и той каза, че може и алергия да е, но мисли, че е инфекция щом и ние с Бобо сме били зле, Да давам лечебна Хумана няколко дни и да видим. Няма да ви казвам какви ужаси ми се въртят в главата  Sad

# 28
  • Мнения: 96
Мони, просто може да е нагълтал храната и затова така да ака. Давай му лечебната хумана и го наблюдавай и не мисли най-лошото. PeaceА след това като му даваш пюренца ги пасирай повечко и го наблюдавай да не стои някъде на течение и просто да е изстинал.

# 29
  • Плевен
  • Мнения: 857
Мони, успокой се, най-вероятно е от вируса  Peace

Анджи, ее все ви я отлагат тази снимка. Чак аз се ядосвам, все да я мислиш, да я чакаш, а те все отлагат  Sad
Прекрасна темичка!   bouquet

Минди, браво на Юли, че се оправя, а ти се стягай, пий витамини, осцилококцинума, яж мед и бързо оздравявай  Hug

Бела, тъкмо щях да питам някой дава ли продуктите на АкваСорс и по-точно Коластрата. Тази вечер бяхме при хомеопатката и тя заедно с хомеопатичните предписа и взехме и Коластра. Знам, че са хубави, но ми се ще който е ползвал още да ми ги похвали  Laughing

На Преси му излиза трето зъбче и не смея да го похваля, ама по цяла нощ спинка, хич не се събужда. Успех на Снежи и Аморето, които са решили да махат нощното събуждане. Знайте, че за 3 дни става. Само трябва да издържите три нощи да поплаче или помрънка и сте готови  Peace

Гретхен, не смей да ме делитваш във Фейса, щото....  Laughing Сори за бизнеса, обаче пустите презервативи не ги търпя бееее. Имам алергия към латекса ли, какво ли, ама често след ползване се обривам и започват сърбежи... Та не ми се рискува, пък и трето дете за 3 г. не ми се ражда  Crazy и затова ще си пия хапченца.

Боре, и аз го мисля от сега рождения ден. Даже гледам в Ибей за костюм или нещо такова, че на Андреа от там за кръщенето бях купила страхотна рокличка и пантофки. Ние сигурно ще съчетаем рождения ден с кръщенето, но ще видим как, защото се пада през седмицата. Сигурно ще е на някой близък до датата празник.

Последна редакция: чт, 11 мар 2010, 22:12 от anyto

Общи условия

Активация на акаунт