Февруарски смешни малки пръсти нещо все във шкафа търсят

  • 25 464
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 24
То и да избирам те всички са все такива  hahaha
Да ги пусна ли?
Ама разбира се!  Peace

# 46
  • София
  • Мнения: 83
След малко ,че вече сме будни и защо да не поревем малко.  ooooh!

# 47
  • Мнения: 236
Миме, честито ти момченце! Май шестото ти чувство те е послъгало, ама сигурно е заради многото танци върху масата снощи. hahaha hahaha hahaha
Благодаря ви момичета за приятното прекарване снощи, разтоварих се.
Деси, весело изкарване на почивката, да се наспите, да се налудувате и тайничко ви завиждам. Hug

# 48
  • София
  • Мнения: 83





Малко големи ги направих , но това е цел да се видят хубаво.Миме, хайде пусни и твойте.

# 49
  • Мнения: 2 784
Ех, че е горда, бе, с двете отрови в ръцете...  Twisted Evil
Честит ти син вързоп, Алхимикова, ама аз съм заложила на розов, тъй че все още се надявам. Wink

# 50
  • Мнения: 1 121
Миме, и София в 13 г.с. имаше пишка Laughing жалко, че не мога да ти покажа снимките от видеозона, баш пишка си беше. И аз реших, че ще имам още едно момченце, вече бях измислила и име. И в 20 г.с. като ми казаха момиче, поскочих от изненада. Така, че не се знае. В тези седмици половете си приличат и се бъркат. Ти какво предпочиташ?

Снимките са хубави, гледам добре сте си изкарали и завиждам неблагородно Laughing

# 51
  • София
  • Мнения: 2 508
Хихихи, аз ви загубих! Заглавието е върха!

Ние сме добре, аз се счупвам от бачкане, но да ви кажа честно: ПОЧИВАМ СИ НА РАБОТА. Невероятно, но факт. Наспивам се, не се тормозя и съм добре. Simple Smile



Пиянки! Laughing Laughing Laughing

Мимееееееееее, колко готино, ще си имаш муценце! stork-boy stork-boy stork-boy

# 52
  • Мнения: 1 134
Мими, радвам се, че всичко е наред с точко Laughing. Това е най - важното, останалото са подробности... Аз за адашчето ти не знаех до последно - два пъти казаха момче, два пъти - момиче Crazy.
Обещавам, че скоро ще се класирам за някоя среща.
Имам си разни проблеми тези дни.

# 53
  • София
  • Мнения: 2 508
MamaZ, наред ли е всичко? Нали знаеш, че всичко можеш да споделиш с нас. Hug

# 54
  • Мнения: 360
Искам да отбележа,че ракийката не е моя(на Бульовчето),но цигарката си я изпуших с най-големия кеф на света.И не ми трябват упреци. smile3534 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534 аз пих бяло вино с айрян,страхотна комбинация Wink

За половете,ми иска ми се момченце и момиченце и всичко ми се иска,каквото и да е,да е живо и здраво,ако се окаже мома третия опит ще е мъж,ако е мъж,ще правим още една мома и така...

И в този ред на мисли Заралийки съвсем ни отсвириха,да се надяваме,че при тях е 20градуса и много ходят на разходки. Hug

мамо Зари,надявам се проблема да не е ного сложен и бързо разрешим Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 566
Здравейте ,Миме честити сини гащи  Grinning.Леко бременеене докрая Hug.
А за цигарката аз няма да те укоря,и аз съм припалвала понякога ,с риск другите да ме нападнат моята докторка казва по добре изпуши една цигара като толкова ти се пуши,отколкото да нервничиш и да запяш другите как за захапали цигарата.
Радвам се че сте си изкарали супер на срещичката.

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Миме,оправдавай се ти ............ Mr. Green
Много са хубави снимките ви.

Тази вечер ще излизаме по женски.Стегнала съм се тука,а моя го няма.Обаждам му се-в офиса бил,след един час се прибирал  Shocked.И като подпалих-моля ви се забравил миличкия,че ще излизам. Crossing ArmsНо изхвърча като тапа към нас и всеки момент ще е тук.

# 57
  • Мнения: 233
и аз да се отчета - много хубава среща беше снощи! на мен като за пръв път ми беше малко тъмна Индия - момичетата знаете такива подробности една за друга, че се видях в чудо! ама атмосферата беше супер непринудена и ми хареса! завдението също е много добро! заредих се положително! искам пак!

Фокси, аз дали мога да се включа със снимки, че досега не съм ти пращала? всъщност какви точно снимки ти трябват - на детето в едър план, така ли?

Миме, ти снощи го напи точето и то се отпуснало, показало си чурчицата! казвам ти честити сини пампи и от мен с уговорката, че то при момчетата често не се знае до последния момент.

# 58
  • Мнения: 226
Миме, честити сини гащи  stork-boy .
Аз не съм отслабнала, а съм внимателно застанала  Mr. Green . А и тримата вече сме с къси коси.
За съжаление на майка ми състоянието не се е променило  Sad  .

Снощи наистина сте се позабавлявали. Много добре изглеждате  Heart Eyes .

Фокси, можеш да опиташ и това, а има и други самоучители по торентите.
И кога е крайния срок за изпращане на снимките, че Влади е с два "ечемика" на едното оченце и ще трябва да го мина през фотошоп? Оказа се че няма скорошни нормални снимки.

МамаЗ, дано бързо разрешиш проблемите  Hug .

# 59
  • Мнения: 25
ОООООООООооооооооо, Алхимикова, а welcome in the club  smile3534 Каквото ще да е, да е добре все така и да е живо и здраво!

Черна завист ме  тресе за снощи, ама от миналата събота не сме се спряли и съм много уморена всеки ден. Мишо 3 дни беше при баба си, днес за първи ден е в новата къща, да видим как ще мине нощта. На всичкото отгоре днес бяхме на консултация и му слагаха ваксината, оная гадната  #Shocked Дано всичко е наред и да няма реакции, че .....newsm17

Та и ние вече се преместихме, остава да се подредим (от кашоните и чувалите да намерим място на всичко по шкафове и гардероби). Още ми е странно, но ще свикнем.

Хубава вечер на всички, аз обещавам на следващата среща гореща да съм първа писта   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт