АВГУСТинчета 2006 - 2

  • 27 328
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 604
Сутринта бях малко сънена и забравих да кажа:
blanc благодаря за темичката!  bouquet

Нещо пак стана студено навън. Мислех да се разходим с Тони след градината, обаче набързо се прибрахме. Аз се поразходих след работа и ми стана студено. Нещо се чувствам доста уморена. Дано да не е признак на разболяване само.

Ще чакам разказ за малките артисти.
Невичка е голям бонбон. Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 3 611
Блан,благодаря за темичката  bouquet

Честити месечинки на Нева и Ели  baby_neutral
Стискам палци на всички бонбончета,които ще имат първа изява пред публика.Дано се представят чудесно,за гордост на мама и тате. Grinning

Миши ме изумява колко много песни пее,като ходи през седмица,две.Той много помни,но явно и те много често пеят.Иначе не съм чула нищо за тържества и не си го представям пред публика още(а вкъщи не му се затваря устата и за миг ooooh! )

Пух и Миши е бебе когато не му изнася,иначе- "Нали вече съм голям,а мамо?" hahaha

# 17
  • гр.София
  • Мнения: 4 160
 Ще се побъркам. Това дете трети ден си държи Т 38 и отгоре, а пие АБ. Представям си,как следващия ход е да ни пратят в болница.Ще е за добро,но се ужасявам.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 781
Да се разпиша, изпуснала съм ви  Crazy
Блан, случвало ни се е нещо подобно с Ивчо като малък - след началото на АБ, поддържаше Т. Д-рът (Масларски) ми каза, че ако до 72ч от началото на приема му, един АБ не подейства, трябва да се смени  Rolling Eyes , при вас минали ли са? Не си представяй страхотии!  Praynig Hug Дано утре вече няма Т София!  Praynig То и ние вървим натам май, Александър има отсрочка до утре - ако продължи с Т, почва АБ  Rolling Eyes
Да завърша с нещо хубаво поне - честити месечинки на сладурките Нева и Ели!  Hug Heart Eyes
И аз чакам разкази за изявите на гранинарчетата  Hug Heart Eyes
Пух, да оздравявате и вие!

# 19
  • София
  • Мнения: 12 554
Ще се побъркам. Това дете трети ден си държи Т 38 и отгоре, а пие АБ. Представям си,как следващия ход е да ни пратят в болница.Ще е за добро,но се ужасявам.

Ако и утре има Т - води я да дадат по-силен АБ. И много  Hug

# 20
  • гр.София
  • Мнения: 4 160
 И да има утре, и да няма Т-водя я.Може да е слязло в дробовете вече.От едно червено гърло.
 Ей и сега спи с Т., а  аз вече не й давам Т понижаващи,че само я тровя през 4 часа.
 Мерси ви Hug
 Срам ме е ,че пиша,все едно съм пъпа на Вселената ,ама ме гризе, а всички спят-кого да тормозя, ако не вас .

 Нева вярно е голям бонбон. Чакам и снимки от пролетни тържества Wink
 А болните като нас-да оздравяват!!

# 21
  • Мнения: 743
Цоп и аз в новата темичка Simple Smile Благодаря Блан   bouquet

Честит 3 ти март на патерица!  bouquet

Тук не се усети, а сме 15 български семейства само в този блок...иначе за рожденни дни и именни дни се събираме но за националния празник никой не поде инициатива, включително и аз  Embarassed

Момичета благодаря ви за подкрепата!  Hug Елфче за жалост тук има такива шофьори че българските ти се виждат цвете понякога, баби на 80 карат и газят млади хора ,скоро загина млада 28 годишна майка ,сгазена от баба на 82 която минала на червено и я прегазила на пътеката  Sick Масово не дават мигачи, ужас просто!
Единствено дупките са по малки и по бързо се запълват. Абе не е за разправяне..

Блан сигурно си пробвала, ама аз да си кажа , Ники ми правеше много ангини като малък и се научихме да го лекуваме като със сламка му духахме сода на сливиците ,тя сваляше гнойта и от там и температурата, антибиотика не може да подейства докато има гной, трябва първо това да преборите ...така ни посъветва нашия педиатър в София преди време и беше вярно  Rolling Eyes

Пух аз научих Ели да духа носа си ,след като изтеглих филмчето за Трите прасенца, там вълка духа ли духа къщички и аз като я попитам : "Как прави вълка Еличе?" и резултата е издухан нос  Mr. Green

Марулче добре че си направила толкова хубава и вкусна торта иначе да съм изяла Невичка досега  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Много сладко пухче е, а с тези дълги мигли е просто като кукличка!!!Да я нацелуваш от нас! Тортата ти е много идейна с този борд отгоре, как постигаш този ефект на размазване отгоре?

Аз какво ли питам все едно ей сега ще скокна да направя  Laughing, опитваме се да постим тази година , така че тортите ще почакат до Великден  Wink

Успех на всички дечица на сцена  Hug ,така ми липсва тази тръпка тук....толкова се радвах когато Ники имаше представление,това са едни от най милите ми спомени. Heart Eyes

Болничките се надявам скоро да оздравеят  Hug  Praynig

Интервюто мина горе долу добре, чакам резултат...  

Последна редакция: пт, 05 мар 2010, 03:23 от MamaMargo

# 22
  • Мнения: 4 970
Изтървах ви Crazy Не ми се пише че още дремя.Затова вместо запис ви казвам добро утро Hug

Хубав ден и добро настроение  bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 729
Блан - дано докато пиша температурата да е минала. На нас вчера ни каза, че три дни е нормално да има температура независимо, че се лекува ( ние засега не сме на антибиотик, но като вземаше АБ за ангината, пак същото ни казаха). Стискам палци да не се налага смяната на антибиотик.
Но по-добре я заведи на лекар, хем ти ще се чустваш по-спокойна. 

Благодаря ви за идеите за издухването на носа, ще пробвам и с трите прасенца ( мама Марго  Hug), вчера идеята на Яна не помогна...Сетих се преди малко да го карам да духа свещичка с нослето... newsm78...може пък да се върже....но чак довечера като се върна от работа.
Все пак Коларгола има ефект защото снощи заспа със затворена уста...

Една малка врана ми "каза", че едно празненство е минало много много хубаво и тя се е справила мнооого добре  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 4 035
Малката врана и на мен ми подшушна колко е била хубава и усмихната, ама то с такъв костюм и аз бих била много нахилена, Блу Heart Eyes
Блан, дано да се е разминала температурата. Ина вдига над 38,5 от нищото и после пак така я сваля, не знам как го прави този номер. Ако видя, че върви стремглаво нагоре давам Хексалгин, иначе чакам да видя какво ще стане Whistling
Марги, не се обвинявай за историята с Ники, случват се такива неща, не си виновна.
Аз чакам с нетърпение да дойде уикенда и да си почина качествено, че вече много ми дойде. Хубав ден от нас и до писане Grinning

# 25
  • гр.София
  • Мнения: 4 160
 Сега е без Т. Върнахме се от лекарката, вече е бронхит, но ще продължаваме същия АБ докато свърши.
 Остава и да закова някак този дзвер за леглото,че и това е трудна задача.

 Пух,нали и аз ви давах акъл,как при ангина температурата държи дълго, ама сега ми се видя твърде дълго.А и все по-лошо кашля.
 
 Мама Марго,страшни идеи си дала Laughing Ще опитам.

 И от мен-успешен ден Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 12 554
Блан, ако имаш възможност прехвърли се на скайп

# 27
  • София
  • Мнения: 5 781
Блан, радвам се, че вече няма Т, ще се оправи сладурката  Hug
Враната е страхотна  Heart Eyes

# 28
  • София
  • Мнения: 4 035
А аз сега се сетих, че при стотиците ми горе-долу гнойни ангини ми даваха една лъжичка захар с истискан малко лимонва сок отгоре. Като преглутне захарта, понже е на кристали, остъргва сливиците и сваля гнийта, а лимонивя сок свива кратерчетата под тях. Вършеше добра работа и определено беше по-приятно изживяване от содата, че от нея повръщах, но содата все пак е по-силна newsm78

# 29
  • гр.София
  • Мнения: 4 160
 Ваня  Hug. Добре ли сте?

 Ей сега и Нана ми даде добра рецепта-2 суп. лъжици захар карамелизирам и наливам 200 мл пр. мляко. София умира за такива питиета.
 

Общи условия

Активация на акаунт