FarmVille 18-та тема

  • 38 654
  • 729
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 521
Аз сини перца си имам, но проблема ми е в едно кафяво перо - Hen Feather - само веднъж ми се падна и ми е направо като мечта Tired

имам 10 хен федъра и още колко съм изтрила не помня .... а синьо - нууулааа!  ooooh!

# 61
  • Мнения: 2 171
знае ли някой какво се пада в новите mystery box, които струват 16 пари, аз мога да пращам ръкавици от колекциите, някой ако иска да каже Peace

И мен това ме интересува.

# 62
  • Мнения: 8
Здравейте и от мен в новата темичка при мене черно перо и черна пеперуда са ми мечта да се оплача и аз.

# 63
# 64
  • Русе
  • Мнения: 1 855
За съжаление линка ме праща директно във фермата Sad
Тези сини пера и на мен все ми липсват!

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
За съжаление линка ме праща директно във фермата SadТези сини пера и на мен все ми липсват!

Явно съседите са ми доста пъргави.
Съжалявам, че не можах да помогна   Confused

# 66
  • Мнения: 17
За съжаление линка ме праща директно във фермата Sad
Тези сини пера и на мен все ми липсват!

и аз така  Laughing

# 67
# 68
  • МАРС
  • Мнения: 1 122
Сега пък ново двайсе,ора си аз помощната ферма и отнякъде изскокна мистери бокс,ама за да съм я отворела трябвало да си дам мейла,понеже тя разбираш ли се отваряла с код,бързам аз да видя,викам ще даде кой знае какво,пък то 5 туби гориво Laughing

# 69
  • Мнения: 68
Сега пък ново двайсе,ора си аз помощната ферма и отнякъде изскокна мистери бокс,ама за да съм я отворела трябвало да си дам мейла,понеже тя разбираш ли се отваряла с код,бързам аз да видя,викам ще даде кой знае какво,пък то 5 туби гориво Laughing

И ти даде мистери бокс самодокато си ореше ли?От тезидето струват 16фв ли? Shocked

# 70
  • Мнения: 9 095
аз си взех 2 мистери бокса- в едното ми се падна deluxe tool shed, в другото storage cubby, доволна съм Flutter

# 71
  • Мнения: 0
Как да си разширя кокошарника? От къде да започна? Трабва ли ми кеш или може само с помощ от съседите?

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs418.snc3/25173_13 … 719_7487397_n.jpg

 Да се похваля с колекцията, само харвестера ми липсва, но все още го нямам в маркета

# 73
  • Мнения: 9 095
Как да си разширя кокошарника? От къде да започна? Трабва ли ми кеш или може само с помощ от съседите?

отиваш на кокошарника, цъкваш и избираш expand, публикуваш и чакаш 10 клика за 3 дни Peace

# 74
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
И аз се сдобих с сеялка най-накрая.

Общи условия

Активация на акаунт