Баба Марта с усмивка съблече на ЮНЧЕ зимното елече. Тема №103.

  • 17 388
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 294
Франчи , подписах  Peace

# 16
  • Мнения: 310
Грета много пролетно с тея лаленца!

Да ви се оплача, какъв абсурд ми се случи.Още не мога да повярвам.
Отивам вчера в един копирен център "Кадко",трябаше да преснемат дипломата и др .документи ,оргиналната диплома липсва.  newsm78
Само копито и подвързията.Всичко беше в един джоб. Чак днес погледнах,че я няма.Мислех ,че са я мушнали ,но не. Не съм я загубила,защото се мушнах в колата пред центъра и ги оставих на задната седалка. Оргинална диплома все ще потрябва на някой .Питах ги днес те вдигат рамене.Чух ,че се ползва успешно замяна на името  и ето някой е висшист вече.

# 17
  • Мнения: 57
bellaa, много неприятно  Thinking Ще си извадиш дубликат, но е срамота, ако тези са ти я задигнали.

Аз, да ви призная, преди никак не обичах лалета. Особено тези в градината на баба ми. Обаче, на един РД ми подариха лилави лалета, и нали е февруари, направо ми се разтопи сърцето. От тогава са ми любими пролетни цветя. То се вижда Wink А градината на баба, ми липсва  Cry

Искам да купувам!!!! Много искам. Днес нарамих един суитчър (как се пише това?!) и блузка за Петър, а харесах и за мен нещо. Искам още, още! Пу! Никога не съм си правила сметката, както сега Sad

Петя, ако се задържи слънчево, ще търча и аз към Борисовата. Дерзай, душа! Представи си, че имаше близнаци Wink Ох, че се сетих за козунаци, хихи, то покрай теб, няма начин.

И аз одрънках един осцилокоцинум Sad дано не се разболея. Тежи ми главата, но само това.

Иви, това твоя снаха ли ще бъде?! Все се сещам за големите му крачета Wink  Joy Да е жива и здрава малката!

Анжи, пу, чак аз се ядосах! Айде да се свършва вече Sad

# 18
  • София
  • Мнения: 2 658

Петя, ако се задържи слънчево, ще търча и аз към Борисовата. Дерзай, душа! Представи си, че имаше близнаци Wink Ох, че се сетих за козунаци, хихи, то покрай теб, няма начин.

ще ме прощаваш, ама близнаците няма да тежат двамата толкова.  Simple Smile Аз съм само с 10 кила повече от цялата количка с двамата.

bella, много неприятно.

# 19
  • Мнения: 111
Петя слагаш едно електромоторче и готово Simple Smile)))
Бела много неприятно наистина
Грета и аз си мислих че днес всичко ще свърши но уви, успокоява ме това че може да е за добро Simple Smile
Днес ми пристигнаха едни дрешки от Ларедут много съм доволна Simple Smile сега чакам и следващата поръчка
Поли, Петър е много сладък а аз през цялото време се чудех как не ги метна към камерата тия ключове  hahaha

# 20
  • Мнения: 57
Анжи, дано   Praynig какво хареса от Ла редут, я драсни на скайп, че не те виждам.

Петя, идеята за мотора я бива във всякакви вариации  Peace

Не ще да спи, ей. Полафихме малко с баба и дядо на скайп и сега не ще и не ще. Пак ще ми кукне по нощите  Crossing Arms

Вашите бебета хващат ли зрънца с пръсти?! Петър почти улучва, но повечето пъти не успява, граби с цяла лапа. И в тази връзка -> За гризането на храни. Петър още не получава кой знае какво, освен една коричка хляб и то я овъргаля и почти не я лапа, това докато ние вечеряме. Иначе съм давала и бисквита, резултатът е пак същия. За плодове още нямам намерение, дави се от всичко. Мачкам банани и стържа ябълки. 

# 21
  • Мнения: 46
Грета, чудна тема! Харесва ми така, по-кратичко.
Бела, лоша работа Sad
Анджи, и аз чакам няколко, но нещо ми е бавят.

# 22
  • варна
  • Мнения: 74
Страхотно оформление. Подписвам след малко и аз петицията и пожелавам хубава вечер.

# 23
  • Мнения: 5 008
Грета   bouquet

Петя като те четох точно си помислих, милата както е 40кила сигурно как ги бута тез деца  Hug След 8ми март ще те тормозя на лични за линкове за козунаци и за машината. Аз сега чета когато имам време де, но друго си е опитаното вече.

Специално за коричките хляб знам, че не са много подходящи, най-голяма вероятност да се задавят е от тях.
На Ники още нищо не му давам, Благо гризеше бисквити в проходилката, това помня  Embarassed

Петицията е подписана  Peace

# 24
  • Мнения: 1 291
Ние пюрета така и не проядохме, хапваме прдагогически. Ядем само парченца от всичко.Нищо не пасирам.Ядът от нашата храна, която пък е съобразена с тях Wink

Я да питам.Има ли някой който все още не седи самостоятелно? Че с тия изоставания на Ерик все се шашкам..ако не да взимам мерки

Последна редакция: пт, 26 фев 2010, 20:12 от Bliznachkova

# 25
  • Мнения: 71
Моето бебе постоянно се килва наляво надясно...не може да балансира още добре

# 26
  • Мнения: 1 291
Ама ние сме на 9 месеца, а вие на 7 и 26 дни Simple Smile

# 27
  • Мнения: 639
Грета, благодарско за темата, внася пролетно настроение!
Франчи, подписах, но защо има толкова малко подписали (162 само видях)?
Иви, да ти е жива и здрава снахичката, като се вземат със Стели, пак така да я хвалиш.  Laughing
Снежи, и аз от месеци вече го играя пазач на катерач (или, както Анито го нарече - на "баир-будала  Laughing). Обаче на работа не ми се връща!  Mr. Green Иначе Алекс също не маха за чао, не пляска, не показва колко ще порасне, не дава 5, а боц с пръста само на други прави - моят пръст директно го лапва и го захапва.
bellaa, много кофти. Дано в крайна сметка да си намериш оригиналната диплома.
Анджи, дано всяко зло да е за добро!  Peace
Петя, здрави мускули ти трябват на теб.  Wink Няма да е далеч времето, когато ще те мислят за кака им, сигурна съм!
Нели, и аз като АлиенТа нищо още не съм давала да гризе сам. Иначе ябълка - да, но аз му я държа. Глутен въведох едва днес, така че за бисквитки, хляб и подобни, му е още рано.

А сега да ви споделя и тук 2 новини от нас с днешна дата. 1 - след много мъки и кривене, Алекс вече има избил по цялата дължина горен зъб. Днешното забавление е да скърца със зъби.  ooooh!. 2 - в 7 без нещо събуди баща си с татататата, а таткото му се разтопи за първи път в живота си да чуе такова бърборене, адресирано до него (ако осъзнава акво бърбори, де) и почти закъсня за работа.  Wink

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Грета благодаря за темата.  Hug
Аморе и ние скърцаме от време на време със зъби. За мен това е ужасно дразнещо, тръпки ме побиват от този звук, но търпя, какво да правя.  Crazy
А за тата, представям си как се е почуствал таткото. Аз се разтапям като я чуя да казва ма-ма. Сигурно е същото и при бащите.
Днес като бяхме в парка и нашия татко дойде при нас и една мама там казва как нейното дете вика тате и нашия татко като се прибрахме в къщи само повтаряше на Марина та-те, но тя си знае ма-ма  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 57
А сега да ви споделя и тук 2 новини от нас с днешна дата. 1 - след много мъки и кривене, Алекс вече има избил по цялата дължина горен зъб. Днешното забавление е да скърца със зъби.  ooooh!. 2 - в 7 без нещо събуди баща си с татататата, а таткото му се разтопи за първи път в живота си да чуе такова бърборене, адресирано до него (ако осъзнава акво бърбори, де) и почти закъсня за работа.  Wink

1. Браво, браво на момчето! Скърцането със зъби беше неприятна изненада за мен, хич не обичам този звук  Naughty Да, като Нина.
2. Мъжете са големи смешки като се разтопят Simple Smile

Близначкова, Петър седи добре от НГ насам. А сега вече се подпира на ръчичка, ако се килне.

Снеже, ще тръгнеш на работа когато стане интересен и ще се ядосваш тогава  Mr. Green Виж какви хубави клипчета си направила, както уж ви е скучно Wink Ако времето се оправи, друга песен ще подхванеш. Как върви заместването на кърменето с АМ?

Общи условия

Активация на акаунт