Вече очакваме да чуем сърчица на ОКТОМВРИЙСКИТЕ деца!

  • 23 432
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Русе
  • Мнения: 904
честито дани 86 и лека бременност Hug
момичета не е  ли време за нова тема newsm78

# 736
  • Мнения: 270
Димяни, и аз я мисля Еврика, не  е писала от много време. Дано всичко с нея и бебето да е наред.  Praynig И ако  ни чете да напише два реда.

Я споделете, тези дето чакате второ (или трето) детенце, кога се видя пола на-рано? Ох, толкова съм нетърпелива, че чак се ядосвам на себе си.  Twisted Evil

# 737
  • У дома
  • Мнения: 59
Според мен Еврика не е влизала изобщо в новата тема, дано всичко е наред Praynig

За пола, ако докторът ти е с добра апаратура и бебчо е в положение, в което не се е надупило на среща може да ти каже още около 4-5 месец, дано не бъркам

# 738
  • Мнения: 486
Днес само ви чета и не пиша.Аз смятам на всички ФМ да ходя  или поне на първите две.
Пола най-рано се вижда 12г.с на ФМ, а на редови ултразвук в 24-26г.с.Това са моите наблюдения с двете ми бременности.Говоря за сигурност,иначе предположения изказват много по рано .
За пола на близначетата няма как да се е видяло ,в 8 г.с. няма все още външни полови белези!!!

# 739
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Здрасти  Grinning

Добрее дошли на новите момичета, леко бременеене.   bouquet

Зеленоочка, при мен пола се видя в 18гс, но мисля, че може и по- рано.

При мен гаденето взе да се връща. Този път сутрин. Събуждам се гладна, хапвам и половин час след това като се почне, успявам да хапна отново, чак за вечеря. Така ми се събирам две хранения, което хич не е добре.
И аз много спя. Днес станах в 7:30 да заведа Йована на консултация и градина. Там свърших и полезната работа да се запиша при акушерка. Слава Богу тази, от първата ми бременност беше свободна и пак ще ме следи тя  Party ПОсле се върнах и от 10 до 1 му ударих един здрав сън и ей сега пак ми се спи. Вечеряхме рано рано и съм готова да гушна възглавницата.
Купих си боя за коса днес и отивам да се боядисам, че положението е много зле.
С мъжо и ние се сдърпахме ония ден, ама той си е виновен и сега не му говоря за наказание.

хайде до после   bouquet

# 740
  • Мнения: 16
Хайде и аз да се запиша на последната страничка.

Момичета, не се давайте на проклетия грип! На тези дето вече ги е повалил - скорошно оздравяване!

Относно пола и аз за това се опитах да споря с доктора, а той почна едни теории да ми развива и някакви точки по екрана да ми показва и аз се отказах да споря!   Stop  Не сме си и помисляли да му хващаме вяра! Макар, че наистина на момченца се надяваме  Heart Eyes

Добре дошли на новите мами!

# 741
  • София
  • Мнения: 5 738
Пола на мен ми видяха в 15 г.с. но вече чак в 22 г.с. повярвах като отидох на ФМ и ми потвърдиха,че е мъж! Mr. Green

И аз от оная вечер пак не съм добре,гади ми се спи ми се  Rolling Eyes

Добре дошла на Дани и лека  бременност! Hug  bouquet

Темата след малко ще я пусна!  Wink

# 742
  • Мнения: 27
Хайде да не изпусна последната страничка. Този грип е доста гаден. И аз съм с една отвратителна кашлица, като се закашлям и се хващам за корема, че ме заболява и имам чувството, че ще се отлепи бебето. За щастие още не съм повръщала, ама аз съм цар на повръщането в края на бременността  Sick. Иначе ми се гади от всичко мазно. И днес реших да позачистя малко вкъщи, та като ме заболя корема и цял ден съм така, само търча до тоалетната да се проверявам. Хайде чао, че почвам работа.

# 743
  • Мнения: 0
Хайде заповядайте в НОВАТА ТЕМА!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=476576.new#new

# 744
  • Мнения: 0
Хайде и аз да се запиша на последната страничка,

сега говорих с майка ми, че съм си записала час за 1.03. при една докторка /Бейлерян/ от Майчин Дом- Варна, а тя като започна да спори, че жените гинеколози не били добри, да съм проучила друг, по възможност мъж... Така ме изнерви, тази доктрока ми я препоръча приятелка и каза, че била много внимателна и обяснявала и обръщала много внимание... ама сега много се притесних и се чудя какви да ги прав Sad Май ще отида в понеделник все пак на преглед при нея, а ако нещо не ми допадне ще я сменям!

Варненките при кого ще се записвате за ЖК?

Лека вечер и до скоро в новата тема   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт