СЕПТЕМВРИ' 09 TEMA 16

  • 21 756
  • 726
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 53
Всички празнувате явно  newsm24 !!!
Аз не , мъжо отиде на работа.Аз се чудя какво да правя.

Спокич, не си сама!  Laughing
Мъжът ми замина тази сутрин за Рожен (той там работи), за довиждане се скарахме, така че нито празник сме си честитили, нито подаръци има.  Naughty

Изкъпах малката и сега пее в леглото, а на мен ми се спиии... Но като гледам май няма да заспи скоро и обръща на рев.   Rolling Eyes

Лека вечер милички!   bouquet

Последна редакция: нд, 14 фев 2010, 21:46 от ksantipa

# 46
  • Мнения: 279
Алекс заспа в 17,30 , буди се на два пъти и пак заспи.Това не е било никога толкоз много да спи  newsm78. Аз съм се стегнала да го къпя ма май ще се откажа  Thinking . Нощес няма да се спи  ooooh!  Знам си аз че е солидарен към баща си  Laughing

# 47
  • Мнения: 82
Браво на кулинарките  smile3501
Честита кола на ЕмиР, да си я караш със здраве и безаварийно! Аз много ги харесвам тези сладки Микри. Ние имаме мини ван - Форд Галакси и мъжа ми само ме убеждава, че по-лесно се кара и щели повече да ме "уважават" на пътя. Но аз тайничко си мечтая за нещо такова малко и симпатично!
Честита придобивка на Попо на Кришка! Много е хубава. Дано да й се радва и много да слушка в нея!
Честит рожден ден на мъжа Горска Китка! Да й е жив и здрав, много да я слуша и радва!

Ние си направихме една приятна вечеря. След час ще къпим Ива, така че имаме малко време за пред телевизора!

Лека и спокойна нощ на всички!

# 48
  • Мнения: 8
Лека вечер на всички!
Анита, благодаря! Разбрах че съм сгрешила. Ама аз тези празници нещо не ги следя, само знам че ще се обикаля по баби и все се чудим как да нагласим нещата, че едните са на село и гледаме да ги обиколим за един ден ooooh!. После няколко дни не можем да дишаме, че и пълни торбите за една седмица напред Whistling. Не се оплаквам Peace.
Е да бе - това с попарата. Аз имам една братовчедка, те така много не се зачитат, а си гледат детето както са разбрали. Та тя ми вика - за сядането: "Ааааа, аз от третия месец го подпирам с възглавниците и си го оставям седнал, не му се е подбила опашката". А то ходи горкото като орангутан, така с отпуснати рамене (не знам дали стана ясно ooooh!) После за адаптираното: "Ами то като почна да пие сокове и му спряхме млякото #Crazy" Не разбрах на колко месеца е пропило сокове, но сега го оперираха от трета сливица, че много боледувало ooooh!, а е на три години и си ходят със сиропа за кашлица, а не им и пука, че идват при бебе. #2gunfire Ох, отплеснах се!
Страшни кулинарни изкушения smile3501 smile3501 Не мога и да си представя, че мога да сътворя такива чудеса някога.
Честито и за колата на Емир. На мен как ми се кара нова кола (нова за мен, де) Laughing. Аз имам книжка, ама нещо не съм по карането. Прекалено много ги мисля нещата!

# 49
  • Мнения: 233
Честити празници и от мен    bouquet
tsveta - долу е предродилно и родилно.
EmiR - дълги и безаварийни километри с много здраве - леко завиждам ама не мога и кола да карам  Blush
Честито и на кришка, много е хубаво, да споделиш дали Попо се забавлява с него  Hug
Атракция, Бу, Гадост страхотни сте!
Киара малката е невероятно сладка  Hug- даже Марто казваше /не знае за какво става въпрос, гледал си го е сам/ - мамо, едно момиченце си има братче, и вика че е на нула години и четири месеца, като Боби
Боби заспа, а аз отивам да уважа една чаша с вино.
Айде лека!

# 50
  • Karlovo
  • Мнения: 533
Да се разпиша и аз в новата тема .
Честито на всички рожденици и месечинки .Едно голямо наздраве  Wine Glass от нас .
Ние бяхме днес на Старчов ден в с. Левски и гледахме дявола с кукери как гонят лошото .Много беше интересно ,за първи път ходим на такова мероприятие ,въпреки че в Карлово всяка година има представяне на доста кукерски състави .В фейсбука съм качила снимки и клипче ако на някой му е интересно - http://www.facebook.com/video/video.php?v=1250642304072 . Преди това бяхме у свекърите на гости ,искахме си взаимно прошка .За капак ходихме и на РД на едно комшийче ,и се прибрахме преди половин час .Окъпахме Ицо и след малко ще си лягаме всичките .
Хайде лека нощ от мен че след днешните емоции съм гроги

# 51
  • Мнения: 314
Честити ви 3 празника, който каквито празнува!   1dating txtloves luvbed Wine Glass Drunk kiss spoko

Днес бяхме на гала обяд в свеки, простихме се и се наядохме Mr. Green

Честито возило на Емир и играчка на Попо!

Страшни торти момичета! Hug
Лека luvbed

# 52
  • Мнения: 8
Здлавейте мацки!
Сигурно сте ме забравили вече  Rolling Eyes
Оправих си датата, но нямах време да чета и влизам само да се разпиша.
Честит празника на който каквото празнува! Много здрави и обичани да сте!
Аз предпочитам Трифон, но тази година пия вино само виртуално по обясними причини   cheers
Надявам се да сте добре и болничките да са оздравели.  Praynig
Нашето дребосъче се е продрискало и съм на диета от два дена. Направо е ужас - непрекъснато плюскам, че без месце не си е работа с наяждането.
Поздравления за тортите и новите придобивки!
Емир лека и безаварийна!
Лека вечер!

# 53
  • София
  • Мнения: 54
Честит празник на всички!
Ние не сме по прощаването (особено сега  Mr. Green ), но другите празници ги уважихме. Въпреки, че с излизането на пица не се получи, тати беше направил резервация в едно заведение, където никои от нас не е бил досега, и като влязохме вътре такъв диииииммм...Навсякъде се пушеше, питахме за маси за непушачи, нямало  #Cussing out И съответно излязохме, решихме да пробваме Пица Хът в мола, ама паркинга пълен, след 20 мин търсене на паркомясто мен ми писна и му казах, че искам Мекдонълдс. Така, че обядвахме джънкфуд в нашия квартален Мекдонълдс  Blush Ана Мария проспа всичко това  Heart Eyes Чак като влязохме в асансьора се събуди. Как усешта това дете, че се прибираме, не знам  Rolling Eyes
А вечерта пихме по една чаша пелин  Wine Glass Drunk

# 54
  • Мнения: 116
Честити празници и от мен.
Два дена сме по улиците...За празника се изпокарахме със свекърите.Обидиха се, защото за пореден път се обаждат и казват, че идват, когато са вече долу пред входа...Днес направиха същото и мъжа ми най- нормално им казал, че в момента спим, да дойдат след 1 час, понеже сме изморени и искаме да починем, да могат и детето да видят.Живеем на 5 минути едни от други, не им е проблем никакъв.И веднага мелодрама, те не били желани в нашия дом, нямало да дойдат повече...Еми писна ми свекървата всеки път да се обажда, като е в асансьора, да ми каже,че щяла да си отключи, да не се стресна!Мразя го това!Идвала е, аз още съм по пижама в неоправеното легло!Еми вместо ние да се обидим, че са толкова нетактични, видиш ли сега те обидени!Еми фак ю тогава, по- добре за мен, поне една седмица няма да досаждат.
Предната тема не я прочетох до края, ама искам да отбележа,че и мен доста ме дразнят ССФ-тата в темата.Големи домакини се изкарват, ама няма начин да не крият някоя баба в ръкава.То не бяха пити, то не бяха баници...каквото и желание да има човек, физически дори не може да и стигне времето да го правиш сам това.Ами чистене,  гладене, пазаруване.........до безкрай.Кога?Аз примерно мога да кажа без да ме е срам,че в къщи НЕ готвя, мойта беба сама не си играе и 15 минути, нон стоп внимание към нея, гладене и чистене, с това мога да се справя на този етап.

# 55
  • Мнения: 655
видях това в една друга тема и веднага се сетих за тукашната.............



ЕТО МАЛКО ПОМОЩ ЗА МНОГО УМОРЕНИТЕ МАМИ!РАХАТЛЪК,МАЙКА,РАХАТЛЪК hahaha hahaha hahaha



http://www.gizmodiva.com/entry_images/0209/17/baby_mops.jpg

/Гаци,после почетох поста ти и съм хепи,че ще съм полезна,наистина не е станало нарочно,ама си е на мястоPeace/

# 56
  • Мнения: 14
Добро утро!

# 57
  • Мнения: 279
Добро утро !!!

Ехе веднъж и аз да съм първа  Laughing
Ето ви кафенце :


Навън е толкоз хубаво,вали един сняг  .... приказка .

Хуваб ден на всички !!!

# 58
  • Мнения: 279
Еее Бамба изпревари ме  Laughing !!!

Мерси все пак  Grinning  Отивам да си правя че много ми се пие  morning

# 59
  • Мнения: 14
ivilda smile3534 Hug Видях че си на линия,но кафе нямаше,а знаеш ли к'ва съм зла,ако не си го "сръбна"  Mr. Green

Емир,честита ти кола!Със здраве да си я караш!

И на Попо честита придобивка!Да се забавлява много! Grinning

Гадост,ти нали беше радостnewsm78



ЕТО МАЛКО ПОМОЩ ЗА МНОГО УМОРЕНИТЕ МАМИ!РАХАТЛЪК,МАЙКА,РАХАТЛЪК hahaha hahaha hahaha
http://www.gizmodiva.com/entry_images/0209/17/baby_mops.jpg

Joy hahaha

Gaci_mama ,аз наистина мисля,че си има такива мами,защото познавам една мадама и не ,че няма скрита "баба в ръкава",но ако погледнеш отстрани всичко е перфектно,наистина! А пък аз съм оправна,но мързелива  Joy hahaha Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт