През НОЕМВРИ се роди дете, да ни слуша, радва и расте!-5

  • 24 135
  • 733
  •   1
Отговори
# 45
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Добро утро и от мен!
Моят хубостник нещо си променя режима от няколко дни.
Вечер спи като пън и си прескача хранения, а през нощта
будува и е гладен.
Тази нощ трябваше да го храня в 3 и изяде 180 мл.
А преди си спеше през нощта - от 12 до 7 горе-долу.
Дали, ако го мъчим да не спи вечер, ще спи през нощта?

За пишката - всяка вечер по време на банята му дърпаме леко кожичката.
Няма бяло, а явно и не му е неприятно, защото се хили.
Той се хили, когато е гол.
А, и пак сме със запек - 5 ден, а всеки ден му давам Дуфалак сутрин и вечер.
И май след навършването на 4 месец ще пробвам пюре от тиква.

# 46
  • София
  • Мнения: 224
Да кажа "Дзяк" и аз в новата тема!

Вес колажите са страхотни   bouquet!

Не съм дочела още старата тема та само толкоз ще пиша. Тия дни тичаме нагоре надолу - в петък имахме гости, вчера бяхме ние на гости и днес чакаме на мъжо сестрата и мъжа и. Аз съм много доволна, че ми е разнообразие така, иначе едно и също и полудявам Wink.

Хайде лек ден и много усмивки......

# 47
  • Мнения: 53
Хилооооууууу Mr. Green

Хайде всички Трифонки и Зарезанки да черпуват

Момичета махнах заглавията от първа страничка от типа-ето вече сме в родени и коледните!Надявам се Стейси и Писихриси да не се сърдят-бяха ваши. Hug

Писихриси
благодаря за новитите заглавия  Hug Аз точно това исках да подканя мамите да вземем да измислим новички. Wink

Васи
щом ти се занимава трябваше да ги променяш.Аз вчера цял ден съм правила промените-че с мишко трудна работа.Ама ако нещо искаш да добавяш или да промениш зимните картинки.Аз и днес ако мога ще я дооправям,ако не утре че тати си е в къщи.

оставям ви мързи ме да пиша по-късно,отивам да си догледам Аватар че на прсекулки го гледам Joy

# 48
  • София
  • Мнения: 88
Здравейте и от нас.
За косопада мисля, че и преди съм писала - моята коса също много падаше прекалено много и взех витамини Форкапил. Струваха около 60 лв. , но пък са за три месеца и наистина вършат чудеса. Само след 2 седмици употреба от главата ми не пада и косъм.
Мен ме болят много ставите, и то предимно коленете и китките и се чудя дали кърменето е проблема или да търся на друго място.
И още нещо - взех че премерих влажността в къщи (отопляваме се с климатик) и се оказа 20-30 %, при необходимост около 50% и сега съм се метнала към овлажнител. Сложих един (на заем) и имам чувството, че бебка спи по-добре и не и хърка нослето, или пък си втълпявам  newsm78. Имате ли мнение?

# 49
  • Мнения: 28
Здравейте на всички и честит празник на всички влюбени  txtloves txtloves newsm76 Heart Eyes Когато питах мъжо дали ще празнуваме той ми отговори "Какво да празнуваме,ние не сме влюбени - ние сме женени Simple Smile " Смях... Ама ето ме мене от два часа пека сърцевидни гофрети,направила съм пресен портокалов сок и плодова салата. Пак ще ми каже,че много филми гледам ама нали си го обичам Simple Smile
За прошката снощи и аз направих като Мимето..в тоалетната. И после свеки ми викаше,че все пак на прошка сме били отишли,трябвало да кажа нещо ама и аз съм един инат и казах,че който има да ми прощава негова работа..аз не прощавам само на думи. После ме сгълча малко Любо заради тия думи ама отвътре ми дойдоха. Едвам изтраях до осем вечерта и дадох зор да си ходим. Днеска ще ходим у нас и определено съм по-спокойна. Поне няма да готвя нищо..че вчера правих и питка и торта,че на прошка с празни ръце не се ходело..(думи на свекито,казани два-три пъти по телефона) Simple Smile

Шапка и аз не слагам вкъщи...не ми се струва необходима. А за памперсите..горе долу преди всяко ядене..
Хайде стига толкова за сега..до после

# 50
  • София
  • Мнения: 224
Аз още съм тука, но дребната спи и използвах да изчета поне новата тема....

bambi-24 Hug дано се оправите скоро и да не е нищо сериозно. Съжалявам, че не мога да помогна туй като не познавам ендокринолози  Sad.

*Мариана* - стискам палци за понеделник, дано не е нищо сериозно.

LiloAndStitch - в къщи шапка не слагам. На снимката сме с шапка защото е правена докато я обличах за разходка  Simple Smile. За другите въпроси:
1. Ваксините все на крачето (без БЦЖ-то де).
2. Тука не съм подготвена, мамите на момченца да кажат  Laughing
3. Вода слагаме повечко вече, че и харесва да поритва - 7-8 пръста някъде. Имаме подложка и като лежи не и влиза вода в ушите, но се случва като мием главата или гушката да влезе. Попивам с клечка за уши. В самия канал не сме наводнявали, водата все остава в ушната мида, та не ме е притеснявала.

По въпросите на Миралюба не мога да кажа колко често пишка, но на ден сменям около 5-6 памперса, а нощем вече не сменям (Ева спря да ака нощем  Shocked). Първият сутринта тежи като олово...

Иха, portokalcho повече от добре си се представила!

Вече наистина изчезвам, че се събуди, ревна и веднага напъха цяла шепа в устата  Heart Eyes .
Весел празник днес (кой каквото ще празнува).

# 51
  • Мнения: 257
Честити празници на всички!
Миралюба,аз сменям около 5-6 памперса на денонощие.
slun4o_777,и аз чувствам мястото на корема си над белега като че ли не е мое  Thinking А моя мъж и той е полицай и снощи беше нощна смяна.Но пък днес почива  Laughing
LiloAndStitch,на крачето сложиха пентаксима,на ръчичката мускулно ваксината на 1 месец.Относно другия въпрос-водата не е много в коритото-около 2-3 пръста.
Шапка вкъщи не слагам.
Весело изкарване на празниците!

# 52
  • Мнения: 10
Честит празник на всички, независимо какво празнуват Wink  bouquet
Да отговоря по актуалните въпроси набързо, че нашият мушмурок е буден от 8 ч и май става всев по-крив, ама сам не заспива.
Пишката- почиствахме я по време на баня, винаги има по малко беличко, ама онзи ден ходихме на дет. хирург профилактично, всичко каза,че е ок, но да не я пипаме въобще, това беличкото било нормално и ако няма н=якакви проблеми-чак на 15 мес. възраст пак да го заведем и ако трябва, те ще направят каквото трябва. Тя бая се е заголила, ама не мога да разбера как изглежда напълно заголена newsm78, все момиченца съм гледала около мен на моите близки.
 Пишкането-не знам колко пъти на ден, ама по-6-7 памперса сменям минимум на ден, като вечерта не го закачам-чак сутринта след 7 ч и понякога е напикан, а вечер не ака отдавна.
 Операцията и аз я чувствам мн.странно, много ниско долу е 1-2 пръста под тръгълника и не смея и да се епилирам там, направо ме е страх.А пък ми е много гадно да си ходя така...
 Уф, айде, че се разхълца...

# 53
  • Мнения: 648
Добрутро на всички влюбени мадами, на Трифонките и на Зарезанките също  Laughing Ние празнуваме и двата празника. То ние всичко си празнуваме, само да има повод  Laughing а като няма си ги измисляме.
Мерси на всички за стиснатите палци, нямам търпение да минат прегледите и да знам кое как е...

Миралюба, ние сменяме памперсите преди всяко ядене (5) и ако се е наакал (1-2). Всеки път е различно пълен, през нощта по-малко, но не знам колко често уринира. Все си мисля, че към 12-15 пъти на денонощие със сигурност (защото знам колко е лек памперса когато е пишкал 1 път).

Пишката я почиствам (силно казано почиствам!) колкото позволява - не дърпам кожичката насила, само леко и колкото сама се отвори. За сега има нещо, което не позволява половината главичка да се покаже, а другата половина я виждаме.

Вода във ваничката слагаме до максимума (има разграфено), ушите не са му във вода, а лактите - да.

Аз белега от секциото все още не съм го мазала с нищо,  мястото около разреза всеоще го чувствам едно такова изтръпнало и като го пипам имам неприято усещане все едно корема не е част от мойто тяло. Ей, че шантаво го обясних. Има ли и други мами да си усещат така коремите ? Thinking
и аз така  Laughing

Весело изкарване на деня на всички мами и послушни бебчета  Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 589
ЗДРАВЕЙТЕ МАМИ  Hug
БЛАГОДАРСКО НА МИЯ ЗА ТЕМАТА  Heart Eyes
ВЕС: Писах и в предната тема, че колажа е много хубав  Peace
МИРА: Понякога сменям 4 памперса, друг пък по 8/10 вкл. напишкани и наакани! Но Адито си мълчи, дори когато е наакана и ако не съм чула звучното "тръъъццц" и не е пишкала в този памперс си стои наакана!  Mr. Green
МИМЕТО КРУМОВА, ЕЛЕКТРИЧКА И НОРЧЕТО И...МИЯ РАЗБИРА СЕ  Heart Eyes Hug Този Понеделник щеше да е екстра да ми дойдете на гости (ама къде ще се поберем  Laughing), но щом ЕЛЕКТРИЧКА  Heart Eyes не може нека да е друг ден! Принципно държа мъжлето да е втора смяна, че много ще му дойдем с бебоците  Mr. Green а и ние ще сме по спокойни като не ни се метльосва някакъв мъж между краката Laughing Та той в Понеделник е втора и после първа и така до Петък  Simple Smile Hug
elvireste: И ние имахме реакция от Пентаксина този път  Sad и и дадох панадолче, а тя така жалнооо плаче с слъзички  Sad сърцето ти се къса!
ПОРТОКАЛЧО: Хехе относно изказването на мъжа ти за Свети Валентин  Laughing...моят пък казва, че цветята които са ми се полагали са отишли в бензин  Laughing ама ние като пресни гаджета не се спирахме бреейй  Laughing Wink
elis: Ехе малките звездички си амат вече градина  Hug
СЛЪНЧО777: Нека мъжа ти да прави смешки на малката а ти незабелязано я снимай  Mr. Green иначе трудна работа  Laughing
mag_alisa: Браво за кърмата  Peace
КЛО: Леле ама ТОНИ много пораснал  Hug
ПРОШКА: Ние довера сме на такава  Peace Аз много разсъждавам напоследък за моята свекърва  Mr. Green и огорчението никога няма да отмине  Sad Сега тя се старае, не че понякога пак не изръсва нещо, но мисля когато направим 1 годинка да я запиша на ясла АДИТО  и да я дам на баба и да я гледа, че с 250лв назнам как ще издържим  Sad Довера ще храня Адито с Фризопеп и ще си хапна както подобава  Embarassed
LiloAndStitch: Шапка не слагам  Naughty но и в къщи е доста топло! Още като се прибрахме от родилното със свекървата имахме спор за тези прословути шапки, и то след баня! Адито има много коса, и невиждам как ще и е добре ако я "ошапя" Mr. Green  в/у мократа коса, всеедно аз да си легна с мокра коса и после да не ме боли главата  Crossing Arms Аз принципно изхождам от мен самата, щом на мен не ми е добре значи и на нея няма да и бъде  Whistling
bambi-24   : ГОСПОДИ МИЛА, КАКВО ЛИ НЕ ИЗЖИВЯ  ooooh! Дано се оправи детенцето, аз за съжаление не познавам ендокринолог! ПИШИ КАК СЕ РАЗВИВАТ НЕЩА, МОЖЕ В ЕДИН МОМЕНТ ДА МОЖЕМ ДА ТИ ПОМОГНЕМ  Praynig
sin4eska : И ние сме така с  храненето  Peace Вече започнах да не се вживявам много, просто я оставям, когато се дърпа и тя след половин, едни час вече е спокойна и се наяжда  Peace Факт обаче, че и се измества часа яденето....но.....аз съм я родила за да се грижа за нея според нейните нужди.  Hug
АМИ МОГА ОЩЕ ДА ПИША....АМА НЯМААА... Laughing ХАЙДЕ БАЙ, БАЙ  Hug ЗАСЕГА  Embarassed Laughing
 

Последна редакция: нд, 14 фев 2010, 12:29 от Kиkи

# 55
  • София
  • Мнения: 589
ХРИСИ: Ние се чуваме но и тук искам да те  Hug и Мила да оздравява бързичко, че да си спокойна и ти и да се видим че много ми е домъчняло за теб  Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 95
Здравейте! Само записче, а по - нататък ще пиша!

Бамби - Моля се всичко с детето да се оправи

Честит Св. Валентин или Трифон Зарезан - кой каквото празнува

# 57
  • Мнения: 53
марабааааа хилоууууу хей ме на пак...не пак а отновоооуууу Mr. Green

все немога да драсна ред...радвам се че ви харесва новоту оформление на темата...гледах да е хем за мама хем либвно

за пишлето-лекарката последния път не съм видяла  кога така му го е оголиа чеееее ужасТ Shocked милия не е ревал значи не го е боляло,ама так беше цепнала кожата аууу месото се виждаше #Crazy иначе това бялото предполагам е мърсотия и аз я мия.

Марианка, Бамби
дано скоро се оправят малките буболечета Praynig Hug

Кики
не ще да се похвали че в петък ми гостуваха с Адито Thinking Grinning беше много хубаво...дъра бъра и времето неусетно фръкна...каквато съм шемет късно се сетих да направя фотосесияна малките...но все пак пощраках Ади малко.Снимки ще пусна утре че тати ме чака да догледаме Аватар...

хай една валентинка за моата големъ либоф Кики-рики...ни съ сърдете и другите мами си ги обичам ама какво да правя таз рошла ми се загнезди в сърчицето още от първата ни среща...либов от пръв поглед

Хрисееееее и теб те хайде Мила да се оправи и да севидиме че много ми е домъчнялоооооуууу Hug

хайде това е засега...не че не мога още да пиша...нали ме знаете Mr. Green

# 58
  • София
  • Мнения: 589
Ехе МИШЕ и аз много те ОБИЧАМ  Heart Eyes
Днес ще си възползвам от любовният празник и ще кажа едно голямо " ВЛЮБЕНА СЪМ В ТЕБ МИШЕ" Mr. Green в твоят ентусиазъм, позитивизъм, твоята усмивка и изключителн талант към красивото! Надявам се да си останем така близки приятелки, не само през тази година а много, много дълго време!  Hug
Момичета Мия прави изключително оригинални и красиви неща. Например фоторамка от капак на кутия за обувки, толкова ефектно и уютно изглеждаща! Преправя дрешки, изключително умело и не на последно място, прави страхотни снимки! Много бих искала, когато дойде момента да и помогнем да си направи сайт, подобен на този на Калина и Мишето да се занимава с работа която обича и влага сърцето си! Heart Eyes Препоръчвам също и да разгледате блога и, който е под линийката на Мишко! Аз срам- несрам чак днес го радгледах и останах очарована! Мише качи снимки повечко в него да разгледаме  Heart Eyes
Също можеш ако искаш да кчиш снимки и на Адито ( въпреки че ни снима без никаква подготовка) от гостито! Mr. Green
АЗ СЕ НАДЯВАМ ДА НЕ СМЕ ДОСАДИЛИ, НО НЕ ВСЕКИ ДЕН ЧОВЕК СРЕЩА СРОДНА ДУША Heart Eyes

Последна редакция: нд, 14 фев 2010, 14:26 от Kиkи

# 59
  • Мнения: 110
Хай!!!!
Да се запиша и аз днес  Laughing
Прошка и аз нямам намерение да искам..... а то и от кого ли Mr. Green.
Шапки вътре не носим само навън,че там от два месеца бели мечоци ходят... Еххххх кога ли ще дойде пролетта?????? Да цъфнат дръвчетата и да запеят птичките.... Мечти мечти..  bouquet
Мия току що разгледах блога ти и ме вдъхнови.... Може ли да крадна една идейка за картичка? Да направя за милото като се прибере довечера да му я подаря с любов,че нищо не съм му купила за празника.. Grinning
Кике аз силно подкрепям идеята за сайт на Мия.... С каквото мога шъ помогна  Laughing.... Тука съм купила даже 2 чифта ангелски крилца и 2 ореолчета  и като наснимам бебите мога да и ги предостъпя за аксесоари,че то нали и такива ще и са нужни за после за снимки с бебоци  Grinning А и мога тука да се поразгледам за други нещица... и да ги пратя.Те тука по немско мн. обичат джунджурийките....

Ехх момичета днес нали е Св.Валентин та и аз да ви кажа че много ви обичам  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Embarassed Добре че ви има да си споделяме и подкрепяме,че даже и ний които не можем да се срещаме  Cry Но то и виртуалното приятелство си е хубаво нещо  Heart Eyes
Оф разчувствах се и бебите се събуждат...
До после   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт