Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 430
Цитат
откраднах рамката от една рускиня а една замразена мадама я ремонтира малко. Аз само нагласях снимките в рамката.

 Joy

# 31
  • София
  • Мнения: 1 395
Слагам 2 лъжички каша "Лека нощ" в млякото вечер, но не съм открила разлика.. Даже не мисля че го насища повече млякото като е с каша, отколкото без..

# 32
  • софия
  • Мнения: 2 140
Мерси! Hug

# 33
  • Мнения: 166
 Търкууул  newsm32
Ели , Дени   bouquet

# 34
  • Мнения: 397
А сега за слинга обяснете: как го вързвате, каква му е дължината и да се обадя да ми спретнат един.
Тук намерих начини за връзване. Кой да ползвам  newsm78
http://www.estestveno.com/node/167

Ааа, и под якетата на мъжете си как обличате бебетата? С космонафта или по-дебели дрешки? Обяснете на идиота че нямам толкова акъл сама да мисля.

Ели аз ползвам ето този начин на връзване. Тук една мацка показва как се връзва, а тук как се слага бебето. Моят слинг е 4.20 м на 90 см, но ако на ново трябваше да си шия бих си го направила поне 4.50 Х0.70 м, ако не и 5 метра. Тошито го слагам в космонавта, но това за кратки разходки, за дълги незнам  Thinking

# 35
  • София
  • Мнения: 94
Записче Grinning

# 36
  • София
  • Мнения: 86
Тук сме  и ние!
Благодарско на Ели  и Дени , тандем сте момичета и мерси и на др. мацка Winkbouquet  bouquet  bouquet
Смехоранке, аз давам понякога хип лека нощ, ама следобяд и хумана лека нощ каша - банан,грес  и овес.стърготини, не забелязвам разлика!
благодаря на Ани Борисова!  bouquet
СТрахотни са всичките ни бебчета, да ги изпапам и нацелувам всичките! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Дикси, успех в подготовката!Кажи някое лесно кремчеа торта?
стискам палци за Криско бързо да се оправя!!! Hug Hug Hug Praynig Praynig
Продава ли се някъде по изгодно слинг, момичета?
Десиве ,подарявай гладачната маса и да е щастлива мама.

# 37
  • Мнения: 83
Хайде и аз тук  Hug
Ели,Дени и още някой  Wink ,благодаря!  bouquet
Смехоранка,тенкю аз обилната закуска!
Валче,браво на Катето,страхотна е!Да продължава все така пъргава и стабилна да е в живота,както е на прощъпулника! Hug
Роси,честито на твоята приятелка.Да е здраво и щастливо бебочето!
И ние от няколко дни излизаме с кенгуро,но нашия тате е носача  Wink.Вчера така добре се разходихме,от 13 и нещо до 19.00!На всички ни се отрази много добре,особенно на Влади!
А сега отивам да се поприготвя за нов тур от разходки днес!Татенце ни е обещал изненада,къде ли ще ни води  newsm78?
Лек ден на всички  Heart Eyes

# 38
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Боби, този начин едва ли е удачен за нашите шаващи бебоци  Thinking Иначе страхотно е обяснено.
Някои друг с идея за връзване  Praynig

# 39
  • София
  • Мнения: 159
като типични Деви(да не се обиждат Девите),са супер практични.Тази година поискаха микровълнова за рожденният си ден .Речено сторено.
Така,че desive78   за нас може да е странен подаръкът Mr. Green,ама знаеш ли колко се радват и си го гледкат,нищо че ще е поредната домакинска джаджа. Laughing

Стаси тя практичноста си е много положителна даже. Иначе предпочитанията за подаръци са си до човек. Мъжът ми като иска да ме "човърка" ми обещава най-страхотните тигани, а на мен лошо ми става.

Десив ако се колебае лично аз кафеварката я асоциирам с по-приятни емоции особено рано сутрин

Зайо не си мисли, че вашия квартал е идиотски никъде не ставаше за колички дори и в центъра. Навсякъде става за офроуд.

Оличка беседата е 10 лв., ще е на 20ти в събота от 13 ч.

# 40
  • София
  • Мнения: 86
Ох, Аркси нещо не зацепих.Моля ,обясни ми за каква беседа става дума newsm78 newsm78 newsm78
Аз питах за слинга.
[quote author.

Оличка беседата е 10 лв., ще е на 20ти в събота от 13 ч.
Ей, Плами при вас няма ли мъгла? Crazy Sad

# 41
  • Мнения: 849
Зайо не си мисли, че вашия квартал е идиотски никъде не ставаше за колички дори и в центъра. Навсякъде става за офроуд.

Сигурна съм. Но кварталът все пак си остава идиотски  Mr. Green - тук няма нито парк, нито дори градинка, където да се разходиш. Моташ се по улиците като заблудена овца и се молиш някой кретен, който се упражнява в пилене на гуми, да не връхлети върху количката по грешка...

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 4 536
Не знам как носите децата в кенгура и слингове. Аз опитах преди около 3 месеца вкъщи да го сложа в кенгуру и точно за 2 минути ме заболя цялото тяло. Така си стои неизползвано. Явно съм много кекава.

Бебз очакванията от нас бяха да маха за чао, да лази, да обикаля в креватчето, да обикаля около неподвижна основа, да имитира звукове, да сяда сам от легнало положение. Това не го можем. От изискванията можем само да играем на криеница с ту -ту и да пристъпваме с опора или нещо такова.
Ето сега човекът си лежи и си яде краката. За какво да пълзи или сяда-. newsm78

Вероятно ще взема аз дъската, пък кафеварката ще я препоръчам на свекърва ми да я купи- Laughing

# 43
  • Мнения: 826
Зайо не си мисли, че вашия квартал е идиотски никъде не ставаше за колички дори и в центъра. Навсякъде става за офроуд.

Сигурна съм. Но кварталът все пак си остава идиотски  Mr. Green - тук няма нито парк, нито дори градинка, където да се разходиш. Моташ се по улиците като заблудена овца и се молиш някой кретен, който се упражнява в пилене на гуми, да не връхлети върху количката по грешка...
Подкрепям...  Mr. Green

Момичета, благодаря за съветите за слинга. Ще се пробваме с Пипончето. sling

# 44
  • Мнения: 83
Оле,даже слънце пекна! Peace
След малко излизаме!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт